O czym chcesz poczytać na blogach?

Cliff burton

Love the people

Jeszcze jedną prośbę. Jak się wpisujecie, to podpisujcie się tak, abym wiedział kto jest autorem. Słyszysz "znajomy". Może mi powiesz kim sobie jesteś?
AVE
vmpi 2003-09-27 20:54:59
skomentuj (10)


Cliff Burton zawsze bedzie żył...w sercu.

Piszę tą notkę tylko dlatego, że dwa dni temu była rocznica. Dla mnie obecnie trwa tydzień żałoby. A to wszystko przez wypadek samochodowy, a właściwie autokarowy. Wraca autokarem grupka ludzi z trasy koncertowej. Pieprzony los!!! Nokomu się nic nie stało oprócz jednej osobie. Wypadła przez okno, po czym została przygnieciona przez pojazd. Zgon na miejscu. Był to basista Cliff Burton. Reszta ekipy dała koncert na jego cześć pod tytułem "Cliff'em all". Do tej pory Metallica zdązyła już mieć trzech basistów, ale bez wątpienia nie ma lepszego niż Cliff.
Żyj wiecznie w spokoju.
AVE
vmpi

Kiedy już raz upadniesz, bardzo trudno będzie ci wstać. Udaje się to tylko najsilniejszym! - Onet.pl Blog


Gdy podniosła oczy, zobaczyła burzę rudo-brązowych długich loków i piękne błękitne oczy, spoglądające na nią ze spokojem. Chłopak nosił długie jeansy z rozszerzanymi nogawkami i prosty t-shirt. Bardzo przypominał zmarłego muzyka- Cliffa Burtona. Uśmiechał się do niej miło. Scarlett zarumieniła się delikatnie i podała mu zapaliczkę.
- Nirvana? - powiedział, spoglądając na zapalniczkę. - Nie pasuje mi do muzyki Guns n Roses, którą przed chwilą grałaś.
- Mi.

"I znów zmierzch. Kolejny dzień dobiegł końca. Choćby nie wiem jaki był piękny jego dzień zajmie noc." - Onet.pl Blog

Gatunki muzyczne to Rock, Metal i jeszcze cięższe brzmienia. Szczególny sentyment żywię do Metallici i
Traumy. W tych dwóch zespołach grał mój ukochany basista : Cliff Burton. Cenie go sobie nie tylko za jego talent do gry na gitarze basowej, ale także za jego charakter i sposób w jaki widział świat...Boże! Myślę, że kłamstwo to coś czego najbardziej na świecie nienawidzę! Nie potrzebuje nikogo.

zygmundgnat blog

Że może nasz polski język jest piękny i złożony, ale co z tego, jeśli trzy czwarte Polaków to analfabeci...ech...
Nie ja na całe szczęście.:P Tia, ale nie każdy chce zostać pisarzem...
Na bas uczę się solo na basie Burtona (Cliff Power!). Łapy mnie bolą, paluchy się rozciągają, więc nie jest tak źle...:)
Odbyłem też dwie rozmowy z Sorii. W jednej mówiła o szczurku, którego chce sobie kupić. Od szczura bardzo łatwo do "jaszczura", więc ostatnio.