O czym chcesz poczytać na blogach?

Clerks 2

Człowiek boi się czasu...strona główna
2009-06-01 17:49:54
"VCB" tym bardziej cieszę się, że być może uda mi się w tym roku przekonać się o tym osobiście.
"Anything else" podbiło natomiast moje serce. Niniejszym obwieszczam, że znalazłam pierwszy firm Allena, który naprawdę mi się spodobał. No i ogromny plus za obsadzenie Ricci w roli Amandy.

b) Clerks - komedia jak komedia, moją uwagę przykuło tłumaczenie. A konkretnie fakt, że odpowiadał za nie osławiony Michał Chaciński. W głośnym sporze między nim a tłumaczami daremnymi, przyznawałam MCh 100% racji, szczególnie po zapoznaniu się z listą konkretnych przewinień Balcerek i Deki. Po zaznajomieniu.

In My Secret Life...

Stracić w ułamku sekundu.
Na konieć napisze, że nachalność można opanować...przyjmując racjonalną postawę
i powtarzać sobie, że na wszystko będzie czas i że nie można mieć przecież wszystkiego odrazu."


No, jak czytam ten tekst po tak dlugim czasie, to mysle, że naprawde wiele się od tego czasu zmienilo:D Wkleiłem go, bo znajduje się w nim pewien pogląd, który nadal jest dla mnie aktualny.

Komentarzy: 2 2 uczucia. 30 lipiec 2008  Jak patrze na.1-6

4. Pulp Fiction

5. Clerks - Sprzedawcy 2

6. In to the Wild

7. Batman Mroczny Rycerz

8. Trainspotting

9. Kill Bill vol.1

che-mer.blog

Wakacje w życiu. Codzienny poranny Red Bull, wycieczki, zakupy (moje kochane koszuleczki, uuuu....Harley-Davidson), jazda motorówką (którą prowadziłam, wolno ,bo wolno, ale zawsze!), łażenie po skałkach (miękkie nogi i prawie-sraczka), skansen (i lemury, które skakały wszędzie!!!).
I oczywista wspólne wieczorne oglądanie filmów (kocham "Clerks'ów") i Cider i Prips i Jagemaistaaaaa i kąpiel chłopaków na golasa w urodziny Filipa... a ja tam byłam i gorzałe z nimi piłam.
Jeszcze miesiąc do rozpoczęcia nojki szkoły. troszkę się denerwuję, ale jakooś to będzie. Co mnie tak pcha do nauki? Nie wiem, ale strasznie mnie to podnieca i chyba będę się uczyć do końca swoich.

WE LOVE GORDON'S GIN!
Uuuuuu... już się nie mogę doczekać. Kanapa ,lampy, James Dean, Andy Warhol, Edward Hopper i może coś z twórczości moich kochanych plastyków. To scenariusz na wrzesień i zakupy do mieszkania. W październiku szkoła, a pod koniec października mój ukochany zza wody przybędzie. Mój Pan Wiking. Zgadzasz się Thorgalu Aegirssonie?
Kocham was wszystkich bardzo mocno.
Miłego końca sierpnia!!!!

skomentuj (12)


Strona główna
sierpień 2007

Tomiga Blog

Jest tu trójka nieudaczników, którzy lubią sobie w pubie pofilozofować o swoich zainteresowaniach. Wśród tych zainteresowań, są między innymi: science fiction, popkultura, a także (jak się zapewne już domyślacie)… podróże w czasie. Czuć w ich rozważaniach ducha postaci stworzonych przez Kevina Smitha (dialogi o Gwiezdnych Wojnach z Clerks) czy też bohaterów z Human Traffic (dyskusje na podobny temat w trakcie imprezy). Film jest raczej niskobudżetowy i nie ma zbyt wielu efektów specjalnych – nie jest to więc kino stricte SF, a raczej tylko utrzymane w konwencji tego gatunku.

Komu się powinien spodobać:

  • miłośnikom sci-fi (o.
Tagi: film, Frequently Asked Questions About Time Travel, Podróże w czasie: najczęściej zadawane pytania, recenzja, sci-fi, science fiction
Komentarze (5) Trackbacki (1) Dodaj komentarz Trackback
  1. Gandi
    23 Styczeń 2011 o 20:39 | #1
    Odpowiedz | Cytat