O czym chcesz poczytać na blogach?

Claudia schiffer

amnezja

»
Claudia Frankenstein?
Cóż stało się z supermodelką Claudia Schiffer?
? Może to połączenie wszystkich trzech ...

Tagi: Claudia Schiffer
19:59, ufujestem

Wołanie o pomoc

Nie okłamujmy się, telewizja i wszystkie media ciągle zasypują nas obrazami "idealnej" kobiety. Oczywiście są obrazy wyidealizowane, ale bardzo przemawiające do osób szczególnie wrażliwych na akceptację środowiska.
I w ten sposób każda dziewczyna chce mieć figurę jak Claudia Schiffer. A jak to osiągnąć, jak ma się 160 cm wzrostu i waży sie 65 kg? Oczywiście zaraz w przerwie na reklamy albo na drugiej stronie dowiadujemy się o istnieniu magicznych diet oraz kieszonkowych wersji sprzętu kulturystycznego. I tu zaczyna się spirala śmierci. Kobiety rozpoczynają.

Z życia serwisu - bloog.pl

Komunikat: "Styliści i media wykreowały chory, anorektyczny wizerunek modelek." Pod hasłem "Wygodne rozmiary" w Mediolanie został otwarty pierwszy salon mody dla kobiet puszystych. Gaultier zaszokował włączając do swojego pokazu apetyczną, puszystą brunetkę. Teraz Claudia Schiffer stanowczo mówi: modelki są za chude!

Wspaniale - chciałoby się rzec - świat mody wreszcie przejrzał na oczy. Późno, ale... przecież lepiej późno niż wcale. Można krzyknąć za 
Regu

~Adriana Lima Fan~ - Onet.pl Blog

Coś w stylu kalendarza) Ellen Von Unwerth "Fraülein".Lima od lat jest muzą tej znanej pani fotograf.Zdjęcia przełamują cukierkowy obraz Adriany do którego przyzwyczaiła nas Victoria's Secret.W sesji do Fraulein miały zaszczyt wziąsc udział także :Monica Bellucci, Carla Bruni, Claudia Schiffer, Dita Von Teese, Eva Green, Lindsay Lohan i Kate Moss .Fraulei wyszła w limitowanej edycji 1500 egzemplarzy.Zdjęcia powstawały w ciągu  15 lat i wiele z nich nie zostało nigdy opublikowanych .

hedonistyczny-egoista.blog

Wielkie dzwony. Nie ma żadnego piwa - słowem chujowo.

12 minuta:
W końcu coś. Rapuje Seed - nawet nieźle, mimo iż chuja słychać. Wokół jakaś nieporadna choreografia, o ile można te kocie ruchy tak hucznie nazwać.

17 minuta:
Wchodzi Claudia Schiffer. Jestem dziwnie podniecony...

18 minuta:
Pele prezentuje Puchar Świata. Komentator opowiada, że miejsce u podstawy statuetki na wpisy kolejnych zwycięzców zapełni się dopiero w 2038 roku. Dużo za wcześnie by liczyć, że będziemy tam widnieć.