O czym chcesz poczytać na blogach?

Claire danes

Jesiona strzępki

A poszlismy na piwo wczoraj z ta mila kolezanka, co jest podobna do Claire Danes czy jak jej tam, nie chce mi sie sprawdzac. Ta od Romea i Julii. Jak to milo kontaktowac sie z kims mlodym i energicznym, kto sie zgadza i chodzi, a nie, ze zmeczony, ze zimno, ze cmi w zebie.

Poszlismy i [...]

alexiaa91.blog

Z odcinków serialu "Ghostwriter". Nieco większą rolę dostała w serialu "Promised Land" trzy lata później. W tym samym 1996 roku zagrała w swym pierwszym filmie kinowym - "I Love You, I Love You Not" Bille'ego Hopkinsa, dramacie obyczajowym z Claire Danes i Jeanne Moreau. Zwróciła na siebie uwagę rolą córki Harrisona Forda w sensacyjnym obrazie Alana J. Pakuli "Zdrada" [97]. Popularność zawdzięcza serii ról w filmach młodzieżowych: "Zakochana złośnica" [99], "Tam gdzie ty" [00] i.

sophia-bush

Dziewczyna, która, o 19, chwilowo przekonała każdego, że mogłaby zagrać 27 letnią weterynarz w Terminator 3: Wzrost Maszyn. Nie pamiętasz jej? Możliwe, ponieważ wkrótce, gdy filmowanie zaczęło się została zastąpiona przez starszą Claire Danes, Bush tego doświadczenia, nie żałuje. "Możesz wyobrazić sobie
mało o mnie z twarzą dziecka wchodzącą tam", mówi, śmiejąc sie, "I nawet nie zaokrągliłam się jeszcze. Nadal jestem ukształtowana jak nastoletni chłopiec..

▶▶▶ Furnished - Grafika*Dodatki*Pomoce*Konkursy* - Onet.pl Blog

Już jakiś bierzecie to piszcie o tym w komciu, wraz z adresem Waszego bloga:) Takie komcie mile widziane, chcemy zobaczyć, jak będą wyglądały te nagłówki na Waszych blogach:D Oto one:


Do uniwersalnej

1. Pomarańczowy z Claire Danes

    <-- kliknij, aby powiększyć obraz

2. Zielony z Aschlee Simpson

    <-- kliknij, aby powiększyć obraz

3. Brązowo-szary z Mischą Barton

    <--.