O czym chcesz poczytać na blogach?

Civilization v

Zasuwaniec - Onet.pl Blog

Stary facet i gry komputerowe
    Niby scrabble są najważniejsze, ale chyba nie tak do końca... Heroes of Might & Magic, Baldur's Gate, Diablo, Warcraft, Civilization, czy Sim City - to gry, którym Drwalisty poświęcił setki godzin. Dla wielu - stracił ten czas, ale to nieprawda. Granie w te gry to jedna z najczystszych, najprzyjemniejszych doznań, jakie mu się trafiły, a w swojej ocenie miał wiele okazji do poznania.

Dragons Fang - Gry - bloog.pl

Do konstruowania budynków. Cywilizacja rośnie w siłę w zależności od pomysłowości gracza. Kiedy mała wioska staje się olbrzymią metropolią, przychodzi czas na kolejny etap zmagań – konkurowania z innym plemieniem. Tutaj już tylko krok dzieli nas od Civilization Sida Meiera. Kiedy nasi podopieczni konstruują latający talerz, przenosimy się w kosmos, gdzie będziemy rozwijać i podbijać okoliczne planety. Zabawa w Spore daje wręcz nieograniczone możliwości. Gracz sam decyduje co chce robić i.Rice), Królowa Potępionych (Anne Rice), Grzeszne Rozkosze (Hamilton Laurell K.), Mikołajek (Sempe i Goscinny)
Filmy: Piraci z Karaibów, LOST, Narnia, Harry Potter, Star Wars, Beverly Hills Cop, Matrix, Shrek, Blade, Terminator, Rocky, The Chronicles of Ridick, Vampire in Brooklyn, Spider-man, Dr Dolittle, Showtime, Nawiedzony Dwór, Godziny Szczytu, Kto wrobił królika Rogera, Szczęki, Kod DaVinci, Statek Widmo.
Seriale: 4400, Gotowe na wszystko, Kochaj mnie kochaj, Herkules, Xena - wojownicza księżniczka, Dr House,.

Groblog

Od wczoraj mam w głowie wiedźmiński miecz...

 Od wczoraj chodzi mi po głowie kawałek 'Sword of the Witcher' Vader-a. Ponieważ uwielbiam i zespół, i ten kawałek, i grę, nie pozostaje mi nic innego jak wstawić go tutaj, na blog. Tak więc oto 'natręt' /bardzo miły/, który.

Historia i gry.

Odłóżmy  sentymenty na bok. Grając w Civilizację doszedłem do wniosku, że właściwie największą frajdę, sprawia mi manipulowanie historią. Tworzenie jej na nowo, od wybranego punktu w dziejach. Ja właściwie grając w gry strategiczne, wybieram te osadzone w przeszłości. Mniej lub bardziej. Obie moje ulubione serie, czyli ‘Europa Universalis’ i ‘Civilization’, polegają właściwie na tym samym – czyli na manipulowaniu, lub jeśli ktoś woli, na tworzeniu historii na nowo.


No właśnie..

Historia Jeża Phoenix'a - Onet.pl Blog

Psychic spies from China
Try to steal your mind's elation
Little girls from Sweden
Dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams
It's Californication
It's the edge of the world
And all of western civilization
The sun may rise in the East
At least it settles in the final location
It's understood that Hollywood
sells Californication
Pay your surgeon very well
To break the spell of aging
Celebrity skin is this your chin
Or is that war your waging
First born unicorn
Hard core soft porn
Dream of Californication
Dream of Californication
Marry me girl be my fairy to the world
Be my very.