O czym chcesz poczytać na blogach?

Civilization 3

Teolinek's blog - "savvy that clicks"

- jak cyganie"...

Teo ofutrzony, nastroszony, ale żywiutki i energiczny. Ed nie jest już z nim sklejony. To w ogóle ciekawa sprawa... Ed jest szefem "męskiego" stada i najwyraźniej ma taki zwyczaj, że każdego nowego konia bierze pod swoje skrzydła na 3 dni. Ponieważ nikt nie ma wtedy do nowego dostępu, nie ma bójek i sporów. Po trzech dniach ewentualne emocje przycichają i kuratela zostaje zdjęta. Interesujące!

skomentuj (2)

czarne.

Without heavy protective clothing? ....In the tropical and subtropical forests .... in favorably situated coastal areas like central California .... in desert-margin or low-latitude foothill areas that have springs.... in low-lying river valleys such as the "cradles of civilization" in Mesopotamia and Egypt ....

Now how about horses? Their distribution prior to domestication was holarctic -- in other words, the species Equus caballus ranged almost the whole northern half of the globe, from the Isle of Man in the west clear.

Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam...:))

Psychic spies from China
Try to steal your minds elation
Little girls from Sweden
Dream of silver screen quotations
And if you want these kind of dreams
It's Californication
It's the edge of the world
And all of western civilization
The sun may rise in the East
At least it settles in the final location
It's understood that Hollywood
Sells Californication

Pay your surgeon very well
To break the spell of aging
Celebrity skin is this.
Z Kara zrobilysmy zakupy w Tesco :)) jej dobrze ze mialysmy transport w dwie stronki, bo jak bysmy mialy jechac z tymi wszystkimi torbammi autobusikami to chyba bysmy wykitowaly:) ale Lukasz byl tak dobry ze nas zawiozl i odwiozl:))
POzdrawiam wszystkich:)) Buziaki i 3mcie sie:))
skomentuj (7)
2003-09-24 17:07:16 >> I'm like a bird:)

Wycieczka byla superowa:) wreszcie poznalam moja klase z tej superowej stronki, bo przypominam na poczatku roku nie chcialam ich znac, tzn . nie wszystkich:) szkoda ze.

My light side of darkness

Mi dzwonek. Angielski - opisywaliśmy kasztan przez całą lekcje i nikt nic o nim nie przeczytał. Matma - dramat, Gunia (wychowawczyni) już jest w szkole i oddała nam sprawdziany. 70% klasy ma jedynki. Ja napisałem najlepiej w klasie, bo na 70% pkt. (ocena = 3), na szczęście podciągneła mi ocenę na cztery.

W szkole tyle. W domu. Komputer coś zaczął się (znowu) buntować przeciwko mnie. Wziąłem go na przetrzymanie i wyjąłem stary RAM, który mi się tam zawieruszył, a nie działa. Już jest dobrze.

Muzyki graniej w starorzytnej Grecji, a następnie, że ta piosenka pochodzi z tego właśnie okresu, lecz wykonuje ją jakaś polska grupa teatralna z jakiegoś zadupia. Jednakże piosenka była dosyć fajna, klimateczna, spokojna. Do złudzenia przypominała tą z gry Civilization III (bardzo fajna gra strategiczna, polecam). Później wpadłem na polskim z zadaniem, bo raz - nie zapisuje zadań z przedmiotów humanistycznych (taki nawyk), a dwa - i tak nie mam książki. Naszczęście uratowałem się błyskotliwymi odpowiedziami. I na.

...wszystko widzę przez różowe okulary...

“Bang!”.

# Chuck Norris założył się z NASA, że przetrwa wejście w atmosferę bez użycia skafandra. Dziewiętnastego Czerwca 1999 roku nagi Chuck Norris wszedł w ziemską atmosferę, przeleciał nad 14 stanami osiągając temperature 3000 stopni. Upokorzona NASA publicznie oświadczyła, że był to meteoryt, nadal mu wiszą piwo.

# Zobacz więcej!Chuck Norris ma dwie prędkosci: Chodzenie i Zabijanie.

# Ktoś kiedyś próbował powiedzieć Chuckowi Norrisowi, że kopniaki z.Z półobrotu w twarz w jego imieniu. Zaraz po ich kopach zostaniesz kopnięty w twarz z półobrotu przez samego Norrisad.

# Czas nie czeka na nikogo. Chyba, że tym kimś jest Chuck Norris.

# Jednostka militarna Chuck Norris nie znalazła się w Civilization 4, bo jeden Chuck Norris był w stanie pokonać wszystkie narody w ciągu jednej tury.

# W statystycznym pokoju jest 1,242 obiektów, które mogą posłużyć Chuckowi Norrisowi do zabicia ciebie, wliczając w to pokój.

# Chuck.