O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciudad real

Piłkarski Blog FAN

Przed nami pierwszy półfinał Copa America. W nocy z 19 na 20 lipca na Estadio Ciudad de La Plata zmierzą się reprezentacje Peru i Urugwaju. Obie drużyny rywalizowały już ze sobą w fazie grupowej, padł wówczas remis 1:1. Czy i tym razem do rozstrzygnięcia nie wystarczy regulaminowy czas gry? Wszak tegoroczny turniej przebiega właśnie w klimacie remisów i niespodzianek.

Europejskich klubów jest gotowych do wyłożenia tej kwoty. Nie mogę jednak zdradzić ich nazw, ponieważ tego wymaga nasze porozumienie. Dodam tylko tyle, że są to drużyny z najwyższej światowej półki – oznajmił Ribeiro w rozmowie z ESPN.

Według brazylijskiego magazynu „Veja”, w gronie pięciu klubów, które dostały zezwolenie na negocjacje z Neymarem, znajdują się Anży Machaczkała, Chelsea Londyn, FC Barcelona, Manchester City i Real Madryt.

 

zgredkowanie na ekranie

Dobrego zagranicznego wykonawcy, niekoniecznie z pierwszych stron tabloidów, a już na pewno nie w przereklamowanej i sypiącej się Sali Kongresowej (gdzie wjazd zaczyna się od stówki).
Za tą sumę przejdziemy się pociągiem z Warszawy do... nie chce mi się sprawdzać, do Łodzi na pewno. Itepe itede.
40zł to ok 1/4 sumy, którą wydaje na moje comiesięczne zakupy w Realu.
40zł to 2 banknoty po 20zł, 4 po 10zł, to 8 pięciozłotówek i 20 dwójek.
Czemu się tak uwziąłem na te 40zł?
Otóż byłem wczoraj w aptece. Z powodu mojego pociągającego wyglądu chciałem kupić Acatar, bo właśnie się bydlak wziął i skończył, oczywiście w momencie kiedy najbardziej go potrzebowałem, bo tak to leży i się byczy w apteczce niczym.Na świecie. Specjalizuje się w robieniu zdjęć nagim osobom w miejscach publicznych. Ach, gdzie on nie był ze swoim aparatem! Zjechał całe purytańskie Stany, co można było obejrzeć w filmie "Ameryka na golasa". Był w Belgii, Argentynie, Anglii, Francji, Australii, Hiszpanii, Wenezueli czy Chile. Najbliżej Polski był w niemieckim Düsseldorfie. Np. w Ciudad de Mexico na placu Zócalo w fotograficznej instalacji wzięło udział 18 tys. nagich osób! Wszyscy pozują dla Tunicka nieodpłatnie, otrzymując podpisaną przez artystę jedną fotografię, której wartość na aukcjach dzieł sztuki osiąga niekiedy do kilku tysięcy dolarów.
Ilu chętnych artysta znalazłby w Polsce, np. na warszawskiej Starówce, albo na Wawelu? Sądzę,.

W polu karnym - blog Darka Wołowskiego

Się pod twardą ręką Diego Simeone Atletico wygrywało z Besiktasem 3-0 po 36 minutach. Skończyło się na honorowym dla gości wyniku 1-3. Także dla Valencii spotkanie trwało za długo. Prowadziła z PSV Eindhoven 4-0, by w ostatnich minutach stracić dwie bramki.

Być może w ćwierćfinałach europejskich pucharów zagra aż 5 klubów z Hiszpanii (Barcelona, Real, Atletico, Athletic, Valencia). Może się też zdarzyć, że nie będzie w tym gronie ani jednego przedstawiciela Premier League. Chelsea musi wygrać 2-0 z Napoli, Manchester United takim samym wynikiem na San Mames, a nawet Manchester City będzie skazany na odrabianie strat w rewanżu ze Sportingiem Lizbona. Gdyby się nie udało, byłby to dla Anglików ciężki cios w.13px;">Właściwie sam już nie pamiętam, po co tam pojechałem? Odwiedzanie stolicy Hiszpanii na początku kwietnia 2000 roku wydawało się kompletnie pobawione sensu. W tabeli Primera Division Real Madryt oglądał plecy nie tylko Barcelony, ale przede wszystkim Deportivo, Valencii, a nawet Saragossy. Dni jowialnego wąsacza Vicente del Bosque, który w starej, zapyziałej Ciudad Deportiva witał zgraję dziennikarzy przyjaznym uśmiechem każdego ranka, były policzone. Władze klubu czekały tylko na ćwierćfinał Champions League. Broniący tytułu Manchester United miał w nim zetrzeć z powierzchni ziemi słabnącego, hiszpańskiego kolosa. „Chcielibyśmy zobaczyć choć raz, jak uśmiech znika z jego twarzy” – ironizował kolega z.

Superliga tenisa stołowego

Nie bardzo. Erikosn nie punktowal już seriami, ale seta wygrał 25:18 i to Trzy Korony były bliżej wygranej.

Frencue Senior. I juz na początku zdobył EX przełmanie i prowadził 5:0 z Nilssonem.Ten jednak szybko odpowiedział przełmaniem i było tylko 9;6 dla Francuza. Kluczowym momentem seta okazał sie moment kiedy na tablicy wyników było 17:16 dla Frencue. Zawodnik Ciudad Real zobył dwa punkty po długiej wymianie i prowadzil 19:16, a reszta seta poszła niczym piekarzowi pieczenie chleba. Francja wygrała 25:20 i bylo 1 do 1 w setach.

Pierre`s to koeljny z wielich. Nieobliczany zawodnik zagrał w 3.secie. Rywalem dobrze zbudowany Yuhho Noms. Walka trwała do końca i żadne nie odkoczył na więcej niz dwa punkty. Dodajmy, że od stanu 19:19 rali.