O czym chcesz poczytać na blogach?

Citroen c4

Sporty motorowe

W Warszawie wielkim rajdowym świętem. Tego dnia na słynnej próbie na Karowej odbędzie się impreza o nazwie „Citroen Roadshow”. Gwiazdami wyścigu będą fabryczne załogi mistrzowskiego zespołu Citroen Total World Rally Team: Sebastien Loeb i Daniel Sordo. W pokazowych przejazdach prestiżowego odcinka w samym centrum stolicy pokażą w swych Citroenach C4 WRC kunszt, godny mistrzów świata.

U boku największych rajdowych sław świata wystąpią w Citroenach C2-R2 MAX czołowe polskie załogi, konkurujące w krajowej edycji międzynarodowej rywalizacji „Citroen Racing Trophy”. W tej stawce pojawi się również, prowadząca po dwóch rundach RSMP w punktacji CRT, załoga Jan.

Sportowego święta, obok nas najsławniejsi rajdowcy świata, a do tego prestiż widowiska na tej samej trasie, którą pamiętamy z Rajdu Warszawska Barbórka. Bez dwóch zdań to będzie świetna okazja, aby pokazać nasz zespół i naszych sponsorów z najlepszej strony.

Podziękowania za stworzenie nam takiej niepowtarzalnej szansy składamy dla firmy Citroen, która stawia przed nami ambitne wyzwania, a także dla naszych wiernych <strong>rajdowych sponsorów – marek NEO, Rosetex i Wesem, dla wspomagającego nas Automobilklubu Rzeszowskiego oraz dla patronów medialnych – Radia RMF FM i magazynu „Eurostudent”. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

odzeradosetki

Polecam

  • 4tuning
  • 4wheelsforlife
  • Fiat 125p
  • Multifakt
  • Ultime

Tagi

audi bartdrift BMW bora car citroen citroen c4 dream drifting driftingo driving dubbers inc f1 garażodom grand prix gumball 3000 gymkhana hamilton house jetta ken block loeb M3 madness mclaren music nissan od zera do setki puma rally rc speed styl subaru trening tuning vag volkswagen vw wagenwerks wojnapp wojna północ południe wrc wrocław wyrazów

Jesiona strzępki

KomentarzeNotki

 
 
 

Zachwycil mnie film "The Fall": http://www.filmweb.pl/f290840/Magia+uczu%C4%87,2006

Niektorzy krytycy zarzucaja, ze nudny. Ale on nie z tych, co maja oszalamiac akcja, on uwodzi pieknem i plynnoscia scen, atmosfera! (Krecony w autentycznych plenerach). Poza tym to film o opowiadaniu historii i ta niejednorodnosc tempa akcji znajduje w moich oczach usprawiedliwienie! Wynika z miejsca, z ktorego prowadzil akcje [...]

Filtr cząstek stałych, wady i zalety.

Tagi: filtr cząstek stałych filtr dpf regeneracja dpf
10:19, filtrdpf
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 maja 2011
Filtr FAP, peugeot, citroen

   Filtr cząstek stałych jest stosowany w samochodach grupy PSA od końca 2000 roku. Po raz pierwszy pojawił się w peugeocie 607 2.2 hdi oraz w peugeocie 406 coupe 2.2 hdi. Od tego tez czasu był dostępny jako wyposażenie dodatkowe w pozostałych samochodach grupy PSA (np Peugeot 307 2.0 hdi lub Citroen c5 2.0hdi).

  .

ACEA C3 (wymagane np. w silnikach Nissana, Renault, Suzuki, Fiat i KIA z DPF)
- BP Visco 7000 5w30
- Castrol Edge 5w30
- Gulf Formula ULE 5w30
- Lotos Quazar C3 5w30
- Millers Oil XP Longlife C3 5w30
- Mobil Synt S Special V C3 5w30
- Motul 8100 X-Clean C3 5w30
- Shell Helix Ultra Extra 5w30
ACEA C4 (wymagane np. w silnikach Renault 2.0 DCI z DPF)
- Castrol SLX Prof Power C4 5w30
- Gulf Formula RNX 5w30
- Millers Oil XP Longlife C4 5w30
- Motul Specific 0720 5w30

 

 

Tagi: filtr dpf filtr fap olej EURO4