O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciśnienie atmosferyczne

let-the-sunshine blog

Im mniej się ma, tym mniej się potrzebuje. i ogrania mnie ogromna radość z tego co mam i nie potrzebuję naprawdę niczego więcj i prawdopodobnie mam tysiąc razy za dużo, więc cieszę się tym nieustannie.


skomentuj (1)
2006-04-03 20:25:33 >> WIOSNA SSIE

wysysa na maxa, kładę się o 21 i wstaję o 6, ale i tak o już 19 ledwo kontaktuję, ciśnienie atmosferyczne otula mnie gęstością swą i wbija w ziemię, kawa pomaga, ale kawe to ja do śniadania, a potem yerba mate, a moje własne ciśnienie nie chce współpracować i woła: spać!


skomentuj (0)
2006-04-06 16:40:08 >> CAMON BABE LIGHT MY FIRE

zimno. śpiąco. tęskniąco. nie, nie za kimś, za czymś, nie nie.
wczoraj

barany umierają stojąc

Państwo, proszę się ustawić w kolejce, o tak, taak. Proszę państwa, tu są kosze. W tym koszu obelgi, w tym koszu oszczerstwa, w tym koszu kuleczki z bezczelności. Spokojnie, starczy dla wszystkich. Proszę państwa, każdy chwyta swoje. Na trzy, cztery: rzucamy!
 
skomentuj (1) 2004-02-05 00:08:49

Rozterki w barach mierzone
 
Ciśnienie atmosferyczne bywa wredną bestią. Jeśli się zaweźmie, nigdy się dowiesz, czy to jego wina, czy może ból głowy stał się chroniczny i tak już umrzesz, gdy przyjdzie twój czas.
 
skomentuj (12) 2004-02-08 12:03:58
Comes and goes
 
Klip, klap, klip, klap, przychodzi, odchodzi. Jenzor, jak zwykle, opala się w białym blasku monitora i.

życzę udanej podróży w absurd.

story

wstęp, czwartek, 16.lutego.2012, 10:05

Jest wtorek, 20 maja roku Pańskiego 2008. Temperatura powietrza wynosi 23C, ciśnienie atmosferyczne – 998 hPa, wiatr : 13 kilometrów na godzinę, czyli wieje jak… bardzo wieje. Cały pieprzony miesiąc do wakacji. Promienie słońca przedzierają się przez małą dziurkę w rolecie, o kolorze zielonym jak majowa trawa, trafiając prosto w oczy śpiącego jeszcze dziewczęcia. Dziewczę, po tym brutalnym powitaniu przez naturę, leniwie przeciera oczy i  równie.

O Poranku

W Mc’Donaldzie kawę. Taką Małą Czarną Kawę Jacobs ze szczyptą cukru, by całą noc nie czuć tej czarnej goryczy, jedynie słodki jej posmak. Bo planował nic nie jeść tej nocy. Z bólu i cierpienia, oczyszczenia organizmu z kaca, chciał po prostu przeczekać ten słoneczny dzień. Zima nie nastawała, duże wachania temperatur i opadów śniegu, deszczu, gradu, powodowało, że ciśnienie atmosferyczne szalało, co wpływało na nasilenie się bólów nogi, ramion i stawów. I Gdy tak czytał tą gazetę, czuł, że tak naprawdę to nie chce żebrać, podchodzić do szyb i prosić o parę drobnych na życie, że traci czas. Powinien czym prędzej pójść się umyć, ogolić, uprać te swoje brudne ubranie, wyszorować buty i zacząć żyć. Może poprosi kogoś o pomoc, albo.

moje paranoje

10:24, naruda
Link Dodaj komentarz »
sobota, 30 czerwca 2007
ch
    ujoza. Ciśnienie atmosferyczne chyba gwałtownie spadło, gdyż przed chwilą zasnełam z głową na biurku.Włączył mi siemoj ulubiony temat "co jest ze mnąnie tak?"i "nigdy nie znajde faceta". Kurwa, chyba sięwysterylizuję. Zegar biologiczny zaczął dla mnie tykać potrzebujepo prostu seksu, a tu nie ma z kim. Oczywiscie, gdybym chciała siępuscić z byle łajzą, mopże i bym takowa.

Trochę mnie - Onet.pl Blog


12 stycznia 2012
Świeta Bożego Narodzenia minęły, Nowy Rok również a ja jeszcze jakoby w śnie głębokim a raczej marźmie. Niewiele mi się chce. Panujący półmrok mnie zniewala. Dni słonecznych nie ma prawie wcale, a ciśnienie atmosferyczne poniżej normy, więc jak wykrzesać z siebie chociaż trochę energii? Na szczęście chodzę na aquaerobik 4x w tygodniu po 1,5 godz. Dzięki tym ćwiczeniom moja kondycja jest w miarę przyzwoita. Trochę jeszcze barkuje inicjatywy do długich spacerów. Nie ma mrozu, ani zawieruchy, czasami tylko pokropi  deszczyk, więc powinam mimo wszystko zmobilizować się i wyjść na.