O czym chcesz poczytać na blogach?

Cirque du soleil

(nie)codzienne zmagania z rzeczywistością

Liczy się gest, spojrzenie, mimika, muzyka.

Zapiera dech w piersiach. I zostaje, zostaje na długo; oglądam “Ka”, przeplatając je z innymi spektaklami Cirque du Soleil, co najmniej raz w miesiącu, i z każdym razem zachwycam się na nowo. A w międzyczasie słucham muzyki z soundtracków, coraz głębiej i głębiej zsuwając się w odmęty obsesji.

Życie jak Cyrk... - Onet.pl Blog

Niech sama wybiera to czym chce się zajmować w cyrku, bo ta decyzja jest najważniejszą w jej życiu – Gregorij podszedł do Niki, położył jej na głowie swoją dużą dłoń i dodał – Cirque du Soleil nie musi być Twoim przeznaczeniem kochanie, ale jeśli chcesz go tworzyć musisz wybrać dziedzinę, którą będzie przepełniać twoja dusza i charakter i której podda się ciało. Tylko wtedy.

Michael Jackson - m-i-c-h-a-e-l-l - Onet.pl Blog

Sposób, albo przynajmniej przy pomocy słabszych środków. To, jak twierdzi, nie udawało się. Michaelowi zależało ponoć na tym, aby dobrze się wysypiać, bo przygotowywał się do dużej trasy koncertowej, która miała być gwarantem jego spektakularnego powrotu do show biznesu. Jak się to skończyło - wszyscy wiemy.

Album będzie równocześnie ścieżką dźwiękową spektaklu cyrkowo-muzycznego The Immortal World Tour, który przygotował Cirque du Soleil, grupa artystów cyrkowych i akrobatów. Show miało swoją premierę w poniedziałek w Montrealu. Do połowy przyszłego roku spektakl będzie wystawiany w Ameryce Północnej. Następnie.

inutilee.blog

Zauważać, bądź zmieniać. 
Schudłam w tym roku równo 20 kg, kupiliśmy dobry samochód, skończyłam zajebiste szkolenie, byliśmy w Karpaczu i na mnóstwie festiwali, mam bilet na cirque du soleil, idę na biork, szykuje się wyjazd na festiwal do Niemiec, i ciągle, kurwa, jest źle. Nie wiem czego potrzebuję, co sie musi jeszcze stać, bym zaczęła doceniać to co jest. Nie jestem.

Walka z Nalogiem Alkohol

W drodze powrotnej do domu zahaczenie o Go Go bar , jakos tak dziwnym trafem jest po drodze. Chlopcy dzwonil , na szczescie mialem dobra wymowke mam corki na ten weekend. Dziewczyny chca pojsc na Cirque du Soleil , taka okazja zdarza sie bardzo  rzadko , no coz tatus nie ma kasy  a karty kredytowe juz dawno zablokowane. Moglem przynajmniej nie wyrzucac butelek po piwie ktore przez ostatnie miesiace.

RockBlog!

Powstania płyty nastroiły mnie pesymistycznie do wyników takiej operacji. Muzyczne tło do efekciarskiej rewii trudno przecież podejrzewać o artystyczne ambicje. Na szczęście menedżerowie Cirque du Soleil z Las Vegas mieli naprawdę dużo pieniędzy do wydania. Do nowoczesnego zmiksowania leciwej już muzyki zatrudniono więc fachowca, w dodatku z dobrym nazwiskiem – Giles Martin to syn.