O czym chcesz poczytać na blogach?

Circus maximus

Mityczne stworzenia i inne

Żeńskim zwanym Salacją lub Venilią (identyfikowanym z grecką Amfitrytą, w mitologii greckiej żoną Posejdona).

Był również opiekunem koni i wyścigów (Neptune Equester). Jego świątynie znajdowały się blisko wyścigów (Circus Maximus i Circus Flaminius) oraz na Polu Marsowym (świątynia wzniesiona przez Agryppę po zwycięstwie nad Sekstusem Pompejuszem). Święto Neptuna (Neptunalia) obchodzono w okresie największej suszy – 23 lipca.

My tu gadu-gadu... - bleble-gadanie blog

Dnia przejechaliśmy się po Rzymie (Roma by night :P).
* * *
Czwartek: ogólnie cały dzionek przeszliśmy i przejeździliśmy za pomocą Włoskiej Komunikaci Miejskiej. :] Były m.in. Bazylika św. Piotra, Bazylika św. Pawła, Kościół św. Aleksego, Circus Maximus, Plac Kawalerów Maltańskich itd.
I to tego dnia złapało mnie i musiałam (i muszę) się kurować. :( :/
Hhmm i chyba tego dnia był nasz 2. i 3. (bo audiencja była 1.) koncert.. Jeden z nich był w kościele polskim a 2. dla Sióstr Franciszkanek.

Potega mroku - Onet.pl Blog

Za mną- powiedział cierń i wprowadził ich do sali która przypominała ogród botaniczny.
-drzwi z mieczem ...Walka białą bronią i Rasoznawstwo
-Slytherin plus Ravenclav plus Gryfindor...rocznik siódmy -powiedział cicho burza.Sala wyglądał jak Miniatura Circus Maximus ,zbudowana na podstawie koła ,otoczona rzędami kamiennych ławek z areną w środku.
-Sala z chmurą burzową ...Konfrotacja -podniosły się szepty -wiem ,że miała być to tylko czarna magia ,ale skoro jest nas dwóch uznaliśmy ze smokiem ,że pokażemy.

Skuteczny e-marketing

    Jest pewien atut całej tej sprawy. Mianowicie do szerszeg grona osób dotarło w jaki sposób “pracuje” rząd. Jak przepycha się “ustawki” oraz “porozumionka” – “nierządem” Polska stoi. Istny Circus Maximus…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi