O czym chcesz poczytać na blogach?

Circa

Punto II FL - jak kupiłem i jak jeździłem

Na tyle duże, że podejrzewam wręcz brak zasilania gazem, w trakcie przyspieszenia auto dławi się, przy wrzuceniu na luz obroty potrafią spaść nawet do 300 RPM – jednym słowem, coś się dzieje. Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że te objawy mam tylko gdy auto jest nagrzane – np. po całodniowym staniu pod chmurką w lipcowych upałach – obecnie, gdy temperatury spadły, wszystko się uspokoiło i auto jeździ mniej więcej tak jak dotychczas, czyli bezzarzutowo. Mimo wszystko ze względu na czekający mnie dłuższy wyjazd, umówiłem się w ASO na przegląd instalki, bo postój na A4, circa 150 km od najbliższych siedzib ludzkich do przyjemnych rzeczy bynajmniej nie należy. O diagnozie, ewentualnych poprawkach i efektach oczywiście powiadomię :-D
19:49, rsasiada
Link Dodaj komentarz »
środa, 05 lipca 2006
Czerwiec - podsumowanie

Czerwiec... Nic nadzwyczajnego w sumie,.

zgredkowanie na ekranie

Niż ta, którą wykonuje.
Co innego ja. Praktycznie nie ma dla mnie przyszłości jeśli chodzi o pracę. Już widzę siebie jako dziadka parkingowego dostającego na pół etatu 500zł. To tzw. pogodna jesień. Bo jest i wersja mniej przyjemna - Jac w przytułku dla mężczyzn im. świętego-jakiegoś-tam.
No bo jakby nie patrzeć, szansa na znalezienie czegoś lepszego jest żadna. Studiów brak, prawa jazdy nie ma, kontakt z klientem żaden, prezencja fatalna, angielski na 3=. Kompletny autsajder na rynku pracy.
Co ciekawe, co jakiś czas pojawiają się programy aktywizacji osób bezrobotnych circa 45 czy 50 lat, albo programy pomocne dla kobiet po urodzeniu dziecka, lub pierwsza praca dla absolwenta. Mężczyznom circa 30-35 raczej się nie pomaga. Znakomita większość nie potrzebuje tej pomocy. A reszty jest za mało żeby robić jakiś program pomocy.
Ergo, będę pracował tam gdzie pracuję dopóty, dopóki mnie nie wywalą albo nie zlikwidują mojego stanowiska. A potem? Ochroniarz? Sprzątacz? Kasjer? Magazynier? A może, Boże broń, OGRODNIK?
Jak to było w "Dziewczynach do wzięcia": "Możliwości jest wiele" :/
Nie no, super perspektywa. Nie ma co.
.

tashiwater | CZAS położyć KRES rządom SS

È luminoso, sulla Luna esso è sempre buio. Se copriamo il Sole, non c’è fonte luminosa che possa illuminare la tuta spaziale dell’astronauta qua riportato, perchè sta nell’ombra. L’immagine dell’uomo può essere talmente ben visibile grazie a una pellicola molto sensibile, direte… Allora perché non si vedono le stelle? Perché le stelle lì non ci sono.

Non ci sono le stelle, ma la Terra c’é…

3. La Terra da lontano
Eccola qua. La Terra ha un diametro di circa 12mila km e la sua distanza minima dalla Luna è di 356mila km. Alcuni sostengono che, da questa distanza, dovremmo poter vedere meglio la terraferma. Infatti 2/3 del nostro pianeta sono coperti dall’acqua, mentre sembra siano circa 9/10 sulla foto. Una spiegazione logica di questo fenomeno sarebbe, che la Terra sia stata fotografata da un’orbita più ravvicinata e che sia poi stata rimpicciolita.

4. La polvere lunare


Fermiamoci a immaginare.

marabut blog

Ale w moim umysle to tak jakby dominowala w macicy. Pimpus jest bardziej ruchliwy, choc ktore sie rusza w danym momencie to nie jestem w stanie stwierdzic.
Nie odnosze wrazenia bym jadla duzo wiecej niz wczesniej, ale nie odmawiam sobie niczego, chyba ze danego dnia zaczynam przeginac ze slodyczami, to wiem ze nie najadlam sie normalnymi posilkami [a fe, marabut].
Pozwalam sobie rowniez na nektar bogow - mala lampke wina lub pol pinta piwa RAZ W TYGODNIU, i czesto nawet NIE DOPIJAM DO KONCA. Kto by pomyslal. Marabut moze szyc, i szyje, bez alko. Ja pieprze.
Dziewczyna kolegi z pracy, ktora jest circa w 7. m-cu, wyladowala w szpitalu ze silnymi skurczami, i wprawdzie jeszcze nie urodzila, ale ciekawe czy to jej dalo do myslenia na temat jej zwyczajow alkoholowych [CODZIENNIE pint Guinnessa ORAZ DODATKOWY ALKOHOL]. Bo mi tez zaczelo brakowac zelaza ale dostalam na to tabletki, a nie rade zlopania Guinnessa [ktore, jak sie okazuje, z sokiem porzeczkowym jest calkiem znosny].
Poki co konsultanci i lekarze chwala i podziwiaja, ja czuje sie dobrze, idzie jak po masle [mmm, maslo], kolezanki przysiegaja ze wygladam dobrze a nie grubo. Ha, zobaczymy jak bedzie pod koniec wakacji.

Czekam na.

kitkat blog

Sind,
Verdächtige suchen nach rassistischen Statistiken,
gefüttert von Firmen die uns Jahrzehnte lang vergifteten,
informiert durch Medien die es erst zu spät berichteten.
Scheiß auf n Unfall im PKW, Schäden von THC, wir haben bald alle BSE
und du schaust noch auf dein EKG bevor dein Herz stockt
und denkst auf n dickes Steak hätt' ich trotzdem jetzt Bock.
Verdammt nochmal. Gehirnwäsche pur, rund um die Uhr.
Und Vater Staat schlägt und vergewaltigt Mutter Natur.
Die scheiß Politiker dienen der dunklen Seite wie Darth Vader
und haben nen Horizont von circa einem Quadratmeter.
Keine eigene Meinung aber zehn eigene Ratgeber,
die schwachsinnigen Scheiß reden, als hätten sie 'n Sprachfehler.
Hoffen die braven Wähler zahlen weiterhin gerne Steuergelder,
doch ich bin hier um Alarm zu schlagen wie 'n Feuermelder.

[Chorus:]
Weck mich bitte auf aus diesem Albtraum,
Menschen sehen vor lauter Bäumen den Wald kaum.
Jemand versucht uns ständig einzureden,
daß es noch möglich wär hier frei zu leben.
Weck mich bitte auf aus diesem Albtraum,
Menschen sehen vor lauter Bäumen den Wald kaum.
.

Matka Kurka watch - Onet.pl Blog

Za Granicą Ť Wychodźstwo: "W wyborach w 2001 do urn poszło w całych Stanach Zjednoczonych 7081 osób. Oznacza to, że frekwencja była najniższa od 1989 roku."
Ornitolog nie musi umieć fruwać:"Jakoś umknęło Pańskiej uwadze, że samo zadeklarowanie pochodzenia zbloku wschodniego nie wystarczy do głosowania. Należy wykupić kupędokumentów takich jak paszport, pesel, umiejscowienie rozwodu itepe.Procedura załatwiania trwa od 6 do 9 miesięcy w najlepszym przypadku.Procedura z dwoma rozwodami trwa kilka lat i kosztuje circa 5k."I dlatego głosują tylko nielegale wspólnie z pracownikami konsulatów i innych placówek RP.
  • "Turystyka" z kielnią do Kanady
  • Stachańczyk o dowodach i paszportach Ť Wychodźstwo
  • "blog" Krupińskiego
  • Do liiil.pl:różnica pomiędzy kopiowaniem komentarzy Maleszki z forum Onetu azbieractwem wiadomości o tematyce paszportowej ze stron bez RSS jestczysto etyczna i techniczna - kolekcjonowanie Matactw Kurki jestoczywiście 100 razy łatwiejsze, bo z jednego.