O czym chcesz poczytać na blogach?

Cinema city kraków

Blog drużyny harcerskiej

O nas
dhpuszcza
Kraków
Słówko o mnie
Dane konta: 
Komenda Hufca ZHP
Kraków-Podgórze
ul. Sokolska 13 30-510 Kraków
Nr r-ku: 37124044321111000047239405 (PKO SA)

Tytułem: Imię i nazwisko uczestnika (dziecka!!) i DH SP24
Uwaga, uwaga.
1 lutego, we wtorek idziemy do kina Bonarka Cinema City na film "Podróże Guliwera". Koszt biletu dla członków drużyny wynosi tylko 8zł !! Oczywiście.

RoDzInA to MY...

1 maja 2007 Kaszka, Ola, Ela, Kasia, Buła i Zigi o godzinie 9.44 (czasu katowickiego) wsiedli do pociągu i wyruszyli w podróż do krainy tradycji i sztuki. Kraków - bo o nim mowa - był celem naszej wędrówki Po dotarciu na miejsce, zwiedzeniu Galerii Krakowskiej i rynku, zadomowiliśmy się w miejskim parku przy krawężniku jednej z alejek To dopiero tutaj wyjawiło sie po co tak.

Centrum:) Zazi pojechała do kina z klasą a ja z bułą poszliśmy do pracy... ale pani szefowa powiedziała - idźcie sobie na wagary. Hmmm nie trzeba dużo gadać. Udaliśmy się do silesi z bułą a zazi oglądała Testosteron w cinema city. To postanowiliśmy na nią poczekać zjedliśmy śniadanko i siedząc na ławce przed saturnem obgadywaliśmy RODZINĘ KUP oraz przypadkowych ludzi. Hihi to była ta jedna z rozmów egzystencjalnych:) ale my lubimy takie.

"...każdy nowy dzień jest kwiatem.." - bloog.pl

Co tam.. bo w końcu od kiedy my sie przejmujemy

tym co inni powiedzą...teraz my się już nie przejmujemy...A ten facet obok Beni

tylko ciężko wzdychał<lol>

W końcu dojechaliśmy do olkusza...szkoda:/;p Bo chciałam to zostać:-) jeje

coraz bardziej podoba mi się Kraków :>

I potem jeszcze czekałam pół godziny.

zdominowałam Kraka;p;p hihi nawiet poderwałam barmana;p

jejeje było tak poprostu cudnie:> mhm.. bardzo miło było:D

Najpierw byliśmy w Cinema City w Galerii Kazimierz... na komedii romantycznej

"Step up",strasznie mi się podobał... ajm Bardzo ładny film i warto go obejrzeć i

Kluska Prodakszyn Blog

"12 miast" - nie będe się wdawał w super konretne szczegóły tego. Powiem tylko tyle że sa to spotkania na które zostało zaproszone 12 miast z Polski. Mowa tu oczywiście o większych metropoliach typu Kraków, Gdańsk, Katowice itp. Akcja skierowana jest do polaków którzy rozważają powrót do Polski. Na każde takie spotkanie przylatują tu do Londynu władze tych miast i starają się przedstawiać. Muzeum Częstochowskie Pub Oslo Ciekawa galeria Teatr im.A.Mickiewicza-repertuar Filharmonia OKF Cinema City Testy psychologiczne Słownik on-line Bez cenzury Poema-Art "Mort" - o śmierci Kino w sieci