O czym chcesz poczytać na blogach?

Cima

Questus

Pani Małgorzacie Paczkowskiej, która już wkrótce otrzyma dyplom The Chartered Institute of Marketing, będący potwierdzeniem profesjonalnych kompetencji nabytych w trakcie programu Professional Diploma in Marketing.
Gratulujemy i cieszymy się razem z Państwem!!!

Więcej informacji o EPP!!!

Kolejne edycje programu Professional Diploma in Mareting wystartują:

 • Warszawie (DM24)- start 30 marca 2012
 • Łodzi (DM25)- start 27 kwietnia 2012
 • Trójmieście (DM26) – start 25 maja 2012

 

Centrum Inicjatyw Międzynarodowych | Blog stowarzyszenia

Audytorium, które dopisało licznie, ledwo mieszcząc się w sali kawiarni.

Omówić, a nawet poruszyć większości wątków dyskusji, nie sposób, dlatego postanowiliśmy nagrać debatę. Wideo pojawi się na stronie CIM i zapraszamy do śledzenie strony na Facebooku, gdzie jako pierwsza pojawi się informacja o udostępnieniu video.

W czerwcu już kolejna Agora, na którą zapraszamy.

 • Odwiedź naszą stronę!

 • Kategorie tematyczne artykułów

 • Autorzy - Najnowsze artykuły

  • Mateusz Popiołek
  • Tomek Pawluszko
  • Basia Marcinkowska
  • CIM
  • Ania Dziubdziela
  • Rafał Bill.

Blog Kiiyuko19

2011-04-26

Komentarzy: 0 życiorys Lyki 2011-04-24 Hej jestem Lyka pochodze ze sfory powietzra. Mam piekne niebieskie skrzydła dzięki kturym mogę latac w obłokach co naprawdę lubię.Lubię przesiadywać w ciemnych miejscach i to sama!W nocy tymbardziej wolę być sama bo mam problem z demonami cienia. A i zapomniałam dodać, że skrzydła mam terz na biodrach. To moje Foty i opisy do nich hihi.

Jakie piękne niebo a gwiazdy...


Ja jako prześliczny szczeniak!


Wiek dojrzewania.


Lece jak ptak...!

Postać człeko-podobna.


to potym co mi zrobily demony cienia.


Uwielbiam ciepły i bezpieczny powiew wiatru.


Ja z moją kumpelą Cim.


Chcesz w zęby!!haha


Z Glimmer niema się czego bać.

kto klęczy na drodze, ten długo nie pożyje

Letniego liceum, w którym jednostka przez 3 lata ma przedmioty zaplanowane na dany profil, a następnie przez ostatni rok chodzi tylko na przedmioty które ma zamiar zdawać na maturze. 

a tak wogóle. po co nasi przodkowie walczyli i ponosili ofiary za wolność ojczyzny, za możliwość mówienia językiem ojczystym jeżeli musimy się uczyć języków obcych i to je również zdawać. to stwierdzenie kilku osób po angielskim;].

 

notka długa, według alternative nie interesująca... 

cim
2007-12-01 | 15:32:33
autor: alternative | skomentuj (9)

sex pistols - holidays in the sun / bodies / no feelings / liar

 

drogi czytelniku tych płytkich i bezsensownych notek, jeżeli spodziewasz się czegoś na poziomie lepiej wyjdź stąd jak najszybciej.

drogi czytelniku... bla bla bla...

alternative ma fioletowe sznurówki w swych czerwonych glanach.

ostatnio przesiaduje w pokoju zadymionym.

Obrazki z wystawy - Fi

I pie­rzyna. Dzięki temu ni­gdy nie stwier­dzano u nas za­pa­le­nia płuc czy an­giny. Zresztą le­karz u nas nie by­wał, za­tem nie miał szans nic stwier­dzić. Stwier­dzała za­wsze bab­cia. Do­dam, że nikt nie wsa­dził babci do wa­riat­kowa za ra­cze­nie dzieci spi­ry­tu­sem.
•    Do lasu szli­śmy, gdy mie­li­śmy na to ochotę. Je­dli­śmy ja­gody, na które wcze­śniej na­si­kały lisy i sarny. Mama nie bała się ze zje nas wilk, za­ra­zimy się wście­kli­zną albo zgi­niemy. Skoro zaś tam do­szli­śmy, to i wró­cimy. Oczy­wi­ście na czas. Po­wrót po bajce był na­gra­dzany pa­skiem.
•    Gdy są­siad zła­pał nas na kra­dzieży ja­błek, sam wy­mie­rzał nam karę. Są­siad nie ob­ra­żał się o skra­dzione jabłka, a oj­ciec o za­stą­pie­nie go w obo­wiąz­kach wy­cho­waw­czych. Oj­ciec z są­sia­dem wy­pi­jali wie­czo­rem piwo—jak zwy­kle.
•    Nikt nie po­ma­gał nam od­ra­biać lek­cji, gdy już zna­leź­li­śmy się w pod­sta­wówce. Ro­dzice stwier­dzali, że skoro skoń­czyli już szkołę, to nie.

Bohaterowie opowiadania richie-carmel-us5. - Onet.pl Blog

Kimberly
Imie:Kimberly, Anna
Nazwisko: Nikel
Data urodzenia: 23.12.1990r
Znak zodiaku: Ryby
Urodzona w:Katowicach/Polska
Cimberly to szatynka o brązowych oczkach...Jej mama była amerykanką a ojciec polakiem...Rodzice Cim zgineli w wypadku samochodowym...przeprowadziła sie z bratem do warszawy do swojich dziadków...Zabawna dziewczyna...nieukłada jej sie najlepiej w życiu...to wszystko ja przytłacza...gdy usłyszała o przprowadzce przyjaciółek do niemiec załamała sie...lecz później uzgodniła z bratem wyjazd do niemiec...uwielbia grać na perksji i chodzić na zakupy...Nie zna słowa ,,miłośc" jeszcze nigdy niebyła zakochana...Czasem niema własnego zdania...Zazdrosna...Ciekawa świata...nienawidzi chamstwa i piłki nożnej...