O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciężar właściwy

_BLOG woda - e-blogi.pl

Radosnym jak zwykle występem, powinni to puścić w Comedy Central a nie w TVN24. To ja przełączam się na Discovery, Animal Planet i National Geographic, albo na „biały szum” bez anteny, byle tylko nie musieć ich oglądać.

Skomentuj [1]

Ciężar właściwy oliwy 2009-12-16

"Święta" skrytogrzesznica z miasta Riazań
nie przestrzegała żadnych.

darc blog

Kalorii i wagi. Ku uciesze pani ze sklepu ze zdrową żywnością i naburmuszonej baby z siłowni. Karnet pewnie znów zdrożał o kilka dych. No ale jak wyżej stoi – trza o siebie dbać, jak ja o się nie zadbam to prędzej czy później wylądują na śmietniku historii pokryta kurzem i ozdobiona tabliczką „uwaga na ciężar właściwy. Jest niewłaściwy.”
Poza kontrolowaniem tego co pochłaniam pod wpływem podstępnej gastrofazy, to moje świąteczno noworoczne nicnierobienie dedykuję operatorowi w kolorze pomarańczowym i jego w.

Pepsieliot's Blog | Obyczaje Pepsi Eliot :)

 czy Pilcha Jerzego, drugoplanową rolę, wręcz sztafaż, przedmiot jakiś gra autorka książki i współautorka scenariusza Masłowska Dorota. Gdzieś pojawia się dziewczynka kapturek.

Masłowska Dorota słów brzydkich i dosadnych w tekstach swych używa sporo. A każde słowo swój ciężar właściwy ma wielki, odwrotnie proporcjonalny do mojego rzadkiego w gęstość pożywienia.
Każde słowo brzydkie, wulgarnym nie jest bezwzględnie, bo wulgarny jest świat z sajdingiem, wulgarny jest świat z grillem, wulgarny jest ksiądz jedzący jagnię na śniadanie wielkanocne, wulgarni są ludzie co pomimo tego, że.

jubiler

Uzupełnienie filigranu;

W Polsce istnieje obligatoryjne prawo probiercze, zgodnie z którym wyroby jubilerskie muszą być ocechowane w państwowym urzędzie probierczym.

* Platyna – w stanie czystym metal szarobiały, miękki, ciągliwy i kowalny, topi się w temperaturze 1775 stopni Celsjusza. Jej ciężar właściwy wynosi 21,5. Do wyrobu biżuterii używa się stopów próby 0,950 . Doskonale nadaje się do oprawy diamentów.
* Złoto – metal koloru żółtego, ciągliwy i miękki, o silnym połysku, używany najczęściej do wyrobu biżuterii w stopach ze srebrem i miedzią. Złoto jest dużo łatwiejsze w obróbce, ma.