O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciepło właściwe

eryk-z-kisielu.blog


nie moż li we
Uzależniłem się od Madam Łysz bez cukru, z cytryną.


ciężar 5 naciskanie na główki

Przestrzeń jest organizmem, nie można uciekać od odpowiedzialności za
nacisk, jaki nasza myśl i czyn wywierają na jej funkcjonowanie.


ciepło właściwe 6 6=2*3 2:3=?

Jesteśmy dzielnymi pustakami czy niedzielnymi kanapojebcami?

23 kwietnia wtorek

skomentuj (5)

"Mmm Mmm Mmm Mmm" 2002-05-06 18:25:23

Jest osobnik "pci" męskiej.
Jest.

mamoru.blog.pl

Fobów na padnięcie trupem przy patrzeniu na moją kolekcję "Gravitation". I "Lovelessa". I w ogóle, tak naprawdę to i Teletubisiową kasetę też mam, kupiłam X lat temu w Hamleysie w Londynie. Moim ulubieńcem było słoneczko i odkurzacz.

Se zmoczyłam głowę - gorąco. Wykorzystałam wysokie ciepło właściwe wody do zmniejszenia temperatury mego ciała i tak oto wytańcowałam na jednej nodze na dwór. Powiedziałam do Gila: "Chodź Panie Gilu, wyjdziemy z mokrą głową i wszyscy będą się z nas śmiali, a my z nich". A tu proszę, Lukas mi MACHA. Przewidziało mi się czy on tam szedł i mi MACHAŁ? Pewne jest.

"...w życiu piękne są tylko chwile..." - Onet.pl Blog

Minęło tyle lat... Nie wiem jakby było... Co miałam do stracenia kiedy go wtedy nie chciałam? Wtedy kochałam kogoś kto stał się moim najważniejszym mężczyzną a niestety nie zasługiwał na to... Ale tego dopiero dowiedziałam się po latach.
Skąd mamy wiedzieć czy nasze młodzieńcze wybory są właściwe? Nigdy nie wiadomo co dla nas w danym momencie jest właściwe i dobre. Nie wiadomo czy droga którą wybieramy jest ta nasza...

niepokorna-ip (10:11)

Że mnie akceptujesz. Widzieć i czuć, że mnie chcesz i pożądasz. Widzieć Twoje oczy, które nie chcą się zamąć, bo chcą patrzeć, bo chcą utrwalić mój obraz. Lubię te oczy.

Nie budź - chce śnić. Nie budź, bo dobrze mi w Twoich ramionach, bo czuję ciepło Twego ciało, bo słyszę rytm Twego serca, bo mi dobrze w Twych objęciach.

Nie budź - chce śnić. Nie budź, bo nie chcę wracać do rzeczywistości. Bo ten świat mi się podoba, bo tu możliwe jest wszystko, bo nie ma tu odległości, bo nie ma zakazów,.

adam-widur blog

O wojnie, choćby ten który zawiesza się na brzęczyszczykiwiczu. Ufff. Boża rodzicielka na przykład straszne kształty poczęła nabierać w niemieckiej interpretacji. Inna sprawa, że pod koniec mszy przeszedł płynnie i naturalnie na łacinę, i błogosławieństwo już dał po łacinie, i to było piękne, i właściwe, bo klamrą ładną zamknęło całą procesję.

Odpust. Dziwnie się czułem, kiedy wreszcie po niezbyt może długim niespowiadaniu się, znów dostąpiłem tego, co prawosławni nazywają „priczaszczatsja”. Jakoś właściwe to słowo...Piękne. Choć i komunia niebrzydka,.
Rozmowa z pewna śliczną znajomą, która daje mi regularnie kosza, ale która niezmiernie dobrą osobą się najwyraźniej okazała. i potem cały szereg - u monique próba dobra, u tomka też nieźle, w pracy najśredniej, ale też obleci.

i ten wieczorny powrót do domu - ślońce zachodziło, lśniło ciepło niebo, unosiłem w duszy ciepły uśmiech przyjaciół..


ciepło ciepło ciepło, hcoć na dworze jakby zimniej ...
adam-widur 2005-09-15 21:34:25
skomentuj (11)


łąbędzie piersi
nie wiem. powinienem być w skowronkach. a teraz słońce świeci i.

Życie

Są tematy, rzeczy, przedmioty którymi łatwiej interesować się bez wnikania w szczegóły. Dlaczego? Choćby dla uroku. Dla fantazji. Dla marzenia. Dla zasady celu.

 A teraz zastanowię się czy właściwie zinterpretowałem swoje myśli. Czy chodzi o pisanie? Czy też o inne sprawy?

 A może chodzi o właściwe interpretacje pewnych zjawisk. Może chodzi tu o przyjazń? Właściwe wnioski? Nic prostszego. A jeżeli dodamy przyjań męsko-damska? Zaczynają się schody prowadzące na wielką arenę dyskusji. Bo czy istnieje?

 I znowu temat wymaga wkroczenia w szczegóły. Czyli czynność wymagającą pewnego.

W krtani tłumione są zaraz potem.  Czuję że grunt znalazł oparcie w moich plecach. Pozycja embrionalna, kurczowy chwyt za głowę, mięśnie naprężone do granic możliwości, ciało drży z wysiłku.  Wtem koniec. Powieki zaciśnięte do granic możliwości. Oszołomienie. Pustka.
Odczuwam ogarniające mnie ciepło. Najpierw słabo, teraz coraz mocniej, ciepło zamienia się w gorąco. Przenika  ciało, otula każdy narząd, każdą komórkę, każdy męsień. Czuję rozkosz. Nie poruszam się. Jest mi dobrze. Znajomy zapach. Słyszę kroki, miarowe, spokojne, usypiające, znajome. Delikatne echo. . Uśmiech na twarzy..

Lily Evans- (nie)typowa opowieść - Onet.pl Blog

Czuł, że Malfoy zagląda mu przez ramię. Gdy już prawie się udało, kiedy było naprawdę blisko, usłyszał tuż nad uchem głos.

- Nie napudrowałeś.

Severus palnął się w czoło. Wyjął z zostawionej przez Lily torby puder do pupy i oszczędnie obsypał nim właściwe miejsce dziecka.

- Za mało- usłyszał kolejne pouczające go słowa. A Severus nienawidził być pouczanym. Odwrócił się gwałtownie w stronę Malfoya i wysyczał przez zęby

- Może sam to zrobisz, skoro jesteś taki mądry?

Stała.

Powroty poświąteczne znacznie różniły się od tych wakacyjnych. Wtedy była wielka, radosna uczta, mnóstwo letnich historii, nadmorskie miłości, cudna opalenizna. Było pełno ludzi, co, w pewnym stopniu, dawało poczucie bezmyślnej radości. Mimo wieczoru było ciepło, i bardzo często bezchmurnie. Zawsze było... wspaniale.

Dziś było tragicznie.