O czym chcesz poczytać na blogach?

Cienie do powiek

†† VRYKOLAK COSMETICS †† - Onet.pl Blog


26 lutego 2011
#9 Cienie do powiek, cz.2

Moje pasje... - bloog.pl


Paulo Coelho
"Brida"
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4672765,trackback

komentarze (0) | dodaj komentarz

Technologia cieni do powiek

czwartek, 11.

*2SiO2*2H2O)  (INCI: kaolin)- glinka porcelanowa o bardzo drobnym uziarnieniu. Ma za zadanie polepszać  przyczepność; właściwości adsorpcyjne.


W celu polepszenia siły krycia i przyczepności stosuje się dodatek soli kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu czy cynku


W cieniach stosuję się również dodatek tzw. „ wypełniaczy funkcjonalnych" , których zadanie polega na polepszeniu aplikacji cienie, poprzez nadanie mu np. aksamitności. Mogą one również mieć funkcję maskowania zmarszczek czy nadawania perłowości cieniom. Poprawiają strukturę masy cienia. Wypełniacze funkcjonalne.

{H e l p - i n g } - Onet.pl Blog

Delikatny odcień. Jeśli jesteś blondynką wybierz odcień brzoskwiniowy a jeśli brunetką delikatny róż.
2 cienie do powiek: W naturalnych odcieniach - matowy i połyskliwy. Mogą być z jednej palety, ale wystarczy, że będą do siebie dopasowane. Możesz też kupić w.

013 świetlany

Za trendami, kobiety będzie makijaż oczu. Z myślą o tej części twarzy, firma GOSH stworzyła produkty o nasyconych barwach i fantastycznych perłowych pigmentach, które nadadzą spojrzeniu tajemniczości i podkreślą rysy twarzy.

[link] 

18:30, snyewy , cień
Link Dodaj komentarz »

witchstyljustyny - Onet.pl Blog

By podkreślić rysy twarzy. Uwaga! Musi być o ton ciemniejszy od skóry. Nie chcesz mieć chyba policzków jak klaun! Łącz kolory zadbaj o dobór kolorów. Wybierz kolor podstawowy(najlepiej cieni do powiek), a potem dobierz odcienie pozostałych kosmetyków. Efekt maski w sklepach łatwo znajdziesz cienie i błyszczyki w niespotykanych kolorach. Wyglądają pięknie na sklepowych wystawach ... ale nie.Oko, zaczynając od kącika na zewnątrz. Nałóż na powieki odrobinę ciemnoróżowego cienia. Pociągnij rzęsy ciemnobrązowym tuszem. Twoje spojrzenie nabierze głębi. Usta- Blasku twojemu uśmiechowi doda błyszczyk. Wybierając błyszczyk do ust, staraj się by był bezbarwny, z drobinkami brokatu lub o ton ciemniejszy od koloru twoich ust. Lub możecie też taki: Policzki- Raczej różowe bardziej pasują do jasnej twarzy. Cienie- To może być kolor różowy, jasnawobrązowy, pomarańczowy lub jasnoróżowy. Usta- Do takiego makijażu najbardziej będą pasować różowe. A teraz makijaż dla tych którzy mają ciemną.

dziewczynka z problemami - Onet.pl Blog


Za piątym razem uznaję, że jaskółeczka jest okej dziękując Bogu za wadę wzroku.
Spoglądam na całość i w przypływie szaleństwa stwierdzam, że prawa kreska jest trochę zbyt cienka.
Poprawiam. Jest krzywo.
Zmywam. Wypłakuję mleczko z oka.
Zmywam ciemne kółka z policzków.
Rysuję kreskę. Jest dobrze.

Biorę mój specjalny tusz o rzęs, bo przecież ma.A konkretnie miała to być kreska na powiece wykonana czarnym eyelinerem (nie używam, ale mam!). Założyłam sobie, że uda mi się nawet zrobić takie małe jaskółeczki przy zewnętrznej części powieki.
A zatem wzięłam się do dzieła.

Po pierwsze wiedza teoretyczna.
Na youtube roi się od filmików poświęconych tematowi kreski, więc postanowiłam skorzystać. Znalazłam filmik z bardzo sympatyczną Panią, która.

♥ KachaZiele.bloog.pl ♥ Twoje najlepsze polskie źródło informacji o Katarzynie Zielińskiej! - bloog.pl

Budować swoją karierę. I bardzo jej zależy na tym, by w jej przyszłych planach znalazło się miejsce również dla muzyki – dodaje jej znajomy.  Taka strategia na pewno się jej opłaci, Kasia nie powinna mieć bowiem problemów z podbiciem listprzebojów. wodą. Kolor wiosny i lata, zdecydowanie odmładzający, proszący się o rejs jachtem czy tenisową mini-spódniczkę. Tegoroczne odcienie przypominają w większości czerwcowe niebo i są raczej ciepłe, słoneczne niż nostalgicznie zimne. Najmodniejszy jest idealnie położony.Promiennie, dodaj sobie blasku makijażem oczu w złotym kolorze. Mieniące się drobinki złotych i miedzianych cieni do powiek wspaniale rozświetlą Twoje spojrzenie.

Złoty makijaż doskonale.