O czym chcesz poczytać na blogach?

Cielaki

SMACZNEGO - Onet.pl Blog

Zaczołem obcinać korek przyszedł i stwierdził że jak obetnę pod kontem to i on mi coś pod tym kontem obetnie, ale nie wiem co. Może ucho albo nos :D
Ogólnie rzecz biorąc robota była fajna zwłaszcza gdy sie zajmowałem robotą i wyłączałem na ich MIMANIE. Jak już mnie krew zalewała tam od wycia sygnalizacji którą udawali to usłyszałem jak ich świetnie opiernicza, a mianowicie poleciał text: Jak was słyszę to żal serce ściska jak wam sie nie chce śpiewać, a nawet i inne części ciała oprócz serca!! Beka zgadnijcie o czym cielak pomyślał :D A tak poza tym to później zaczęli śpiewać kolędy i już było fajnie. Zrobił sie taki nastrój świąteczny.
A jakby kto pytał po co my to robiliśmy z tym korkiem to wam powiem że będzie jakaś wystawa prac na temat Krakowa. Prace tragiczne niektóre, a niektóre takie że widać iż się ktoś postarał. Była nawet praca ze Starachowic to ją powiesiliśmy w centrum wszystkich prac, niech wiedzą że swój wieszał ^^ Było kilka fajnych smoków i nawet jeden kościół mariacki i Pan Twardowski na księżycu :P

A więc jak widać chór jest czasem dobry, a czasem zły. W zależności od tego co robi. Jak śpi i o jeść.

deser blog

???
i Holcu,ale on wcale nie grał

jesteśmy najlepsi,a ja naj przystojniejszy :Dskomentuj (2)
2004-08-29 17:02:51 >> Cielak Team - jakaśdryżyna z pruszkowa 4:2

Cielak Team,w meczu pierwszym meczu II Ligi Szóstek "rozgromił" pruszkowską drużynę.Bramki dla "Cielaków" strzelali : dwie Groński,i po jednej Wieczorek i Mati. U"stawiem]nie Cielak'a Team przypominało popularny "diament",który zawzięcie stosuje pan Paweł J.,zwany także popularnie "selekcjonerem"
SKład Cielak'a :

Strzemieczny-Olewnik,Chmielewski,Mati-Groński,Konecki-Wieczorek

Było to ważne zwycięstwo,bo pierwsze w Lidze Szóstek.Miejmy nadzieję,że to osiągnięcie było "tylko" przedsmakiem,tego,co będzie pokazywać Cielak Team.A trzema zauważyć,żę jest to pierwszy sezon w lidze szóstek.
Powodzenia Cielaki ! !!

Redakcja :)


skomentuj (6) 
 

Na rozstaju dróg Kryminalnych! - Onet.pl Blog

A kiedy wszyscy byli już tak pijani, że ledwo szli, impreza się skończyła. Każda para miała swój domek, swoje łóżko. Ja i Marek także. Nie byłam tak pijana, żeby urwał mi się film. Umiem panować nad tym i wiem ile mogę wypić. Marek też nie był tak bardzo pijany. Nie chciało mi się nawet myć. Od razu położyłam się i marzyłam tylko o tym, żeby szybko zasnąć. Wtedy Marek położył się obok mnie, a po chwili zaczął całować. Całował bardziej zmysłowo, niż dotychczas. Wyczułam, że coś się święci i miałam rację. Marek zaczął podwijać mi bluzkę do góry, całował po szyi, a swoimi rękoma wędrował po całym ciele. Było mi przyjemnie, nawet bardzo, ale… miałam 17 lat! Nie byłam jeszcze gotowa na seks! A na pewno nie po wypiciu alkoholu, w domku letniskowym i z facetem, którego nie kochałam! Marek nalegał. Próbowałam go od siebie odpychać, ale był silny. Odpiął mi pasek od spodni, potem wsadził rękę, tam gdzie na pewno nie powinien. Prosiłam, by przestał. On chciał ze mną kochać! Nie mogło to do mnie dojść. Chciałam wtedy uciec z domku, ale Marek był wspaniałym facetem. Przestał. Zapięłam rozporek i przeprosiłam. Nie chciałam go zawieść. Powiedział wtedy, że mnie strasznie kocha i jestem jego skarbem. Po krótkim czasie zasnął..

roza-rozyk.blog.pl

Poszlismy do chotelu to ja Madzia Asia biło nam coś hehe nio i tak zeszło dooo 1 w nocy na 3 dzień to nie pamiętam dokladnie ale top samo co w 2 dniu plaza aaa nie byliśmy na dyskotece ooo bosko było ajjjj .... tylu tam ładnych chłopaków a i jeszcze poznałam tych z Przemysla oni byli spoko jak na pierwszy zut oka hehe :D:D nio pogadałam sobie ze Siwym oo takich tam pierdolkach :P:P:Phehe nio i z nim gadałam całą dyskoteke było bosko nio i ooczywiście dziewczyny i moi koledzy juz mowili oo znalazłaś sobie mena :/ troche mnie to wkuzyło ale mi przeszło potem :D:D nio na 4 dzień to było plazowanie i wieczorkiem gadaliśmy z tymi chłopakami z Cielakiem :D Arkiem i Maćkiem :D było fajnie nio a potem poznaliśmy więcej osob nio tam kilku dni nie pamiętam nie ze byłam pijana bo tam wogule nie piłam na tym obozie ale fajnie było poopalałam się wieczorkiem wypady na deptak no i za mną i z Magdą i Aśką jacyś bługarzy chodzili :D:D nio ładni byli ale nie w moim typie i jacyś nio nie będe mówić jacy nio i potem była imprezka u mnie w pokoju był Cielak Arek Michał Daniel i Metal :D:D spoko było zazeliśmy oglądać moje gazety oczywiście michał prawie wszystkie oglądnął bo nie chciałyśmy zeby zobaczył jednej gazety gdzie było napisane nioo nie będe pisać coo sami będziedcie.

Figurki schleich - moja kolekcja - Onet.pl Blog

Życzę wszystkim czytelnikom mojego bloga oraz zbieraczom schleichów wesołych wakacji, wielu nowych znajomości oraz świerzej opalenizny
Kolekcjonerka schleichów
Kolekcjonerka schleichów (09:38)
Skomentuj mnie

27 czerwca 2011
33. Wakacje
Wakacje trwają już... (zaraz, zaraz niech policzę) szósty dzień. Bardzo się cieszę. Obijam się już prawie cały tydzień. Dzisiaj wzięłam się za wyszywanie, ale wczoraj wycięłam i obszyłam dziesięć derek. Co prawda muszę jeszcze przyszyć zapięcia, ale mam nadzieję że jakoś to zrobię, tak z rozpędu.

Udało mi się kupić krowę i cielaka oraz dostać kolejną krowę. W sobotę do mojej obory dołączyły, uwaga, uwaga:

Zielone Anioły - Onet.pl Blog

Wobec zwierzat jest za to nagradzany.

Gdzie odbywaja sie rodea ?

Te swoiste pokazy odbywaja sie w USA, Kanadzie, Ameryce Lacinskiej / glownie w Brazylii /, w Australii i w Nowej Zelandii.
Oprocz tego w Azji / na Filipinach / i Europie w takich krajach jak :
Portugalia, Niemcy, Polska, Republika Czeska, Francja i Wlochy.
Rodea w Niemczech odbywaja sie podczas amerykansko-niemieckich festiwali poza tym w tak zwanych "Western Towns", a takze w prywatnych posiadlosciach.

Jakie gatunki zwierzat sa wykorzystywane podczas rodeo ?

W Europie przede wszystkim bydlo - cielaki lub byki - a takze konie.
W USA oprocz tychze uzywa sie takze swin i owiec.

Jakie "dyscypliny" wyroznia sie w rodeo ?

Sa to nastepujace "dyscypliny":

  • Bare Back Riding - : jazda na koniu bez sidla, jazda na "oklep" - dosiadajacy konia musi utrzymac sie na nim 8 sekund
  • Saddled Bronc Riding - : jazda na osiodlanym koniu. Podobnie jak wyzej dosiadajacy konia musi sie na nim utrzymac 8 sekund
  • Horse Tripping - ta "dyscyplina" polega na przewracaniu koni na ziemie. Jest to specjalnosc Meksykanczykow
  • Bull Riding - dosiadanie bykow. Dosiadajacy musi utrzymac sie na.