O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciekawy przypadek benjamina buttona

horyzont-chwili.blog

!

horyzont-chwili 2009-02-17 20:03:44
skomentuj (1)


film = życie, czas.
Wczoraj byłam na poruszającym filmie pt. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, który po obejrzeniu stał się moim faworytem wśród innych produkcji filmowych. Jest to historia człowieka, który urodził się jako 80-latek i z wiekiem młodnieje.
.

Kultura niedawna i dzisiejsza - bloog.pl

Minut, a irytacja widzów rośnie.


Wbrew tytułowi, jest to film niespecjalnie ciekawy. Zrobiony poprawnie, choć bez rewelacji, nie zaskakuje, nie rozśmiesza, ani specjalnie nie wzrusza. Na uwagę zasługuje tylko jego długość (do pełnych trzech godzin zabrakło tylko.


komentarze (0) | dodaj komentarz

(Nie)ciekawy przypadek Benjamina Buttona

poniedziałek, 23 marca 2009 19:47

Pole position - Onet.pl Blog

Zaprzęgnie się na potrzeby tego elitarnego sportu, zawsze o końcowym efekcie decyduje człowiek. Człowiek, który często zawodzi.
"Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" to amerykański film opowiadający o mężczyźnie, który przychodzi na świat jako osiemdziesięciolatek i stopniowo młodnieje. Im.Rzuca szef inżynierów wyścigowych McLarena, Phil Prew, który zdradził, iż przed wyścigiem planowane były tylko dwie wizyty w boksie Hamiltona i Buttona i dopiero w ostatniej chwili zdecydowano o trzecim zjeździe. Dodatkowo Button miał przegapić informację o zjeździe na 13. okrążeniu i w alei.

Z inauguracyjnym wyścigiem o GP Australii). W tle rywalizacji stricte sportowej rozgrywa się inna walka, ta psychologiczna, która jest może nawet bardziej ciekawa.

Zaczęło się jeszcze przed GP Australii, kiedy szef Red Bulla w jednym z wywiadów zasugerował , jakoby Lewis Hamilton, po nieudanym.

W uszach i polski dzień (mh; 23.07.2011)
F1: ich dzień, ich święto (mh; 22.07.2011)
Ciekawy przypadek Jensona Buttona (mh; 18.04.2011)
Jak Pietrow Gagarina uczcił (mh; 11.04.2011)

poprzeczne i podłużne

czwartek, 05 lutego 2009
Benjamin Button

Obejrzałem "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" i kompletnie nic nie zrozumiałem z tego filmu. Nie wiem, o czym to jest. Co artysta miał na myśli? Za co te wszystkie nominacje do Oscara?

Po lekturze recenzji.

Wyborczej" mogę się już do tego przyznać. Bo jak widać nie jestem w swoich poglądach odosobniony. Najtrafniej oddają to następujące fragmenty recenzji pana S.:

"Dziwny przypadek Beniamina Buttona" ogląda się jak baśń dla dorosłych. Kłopot tylko ze znalezieniem jej sensu i celu. (...) Sens tego antyfilmu, pełnego akcji, a zarazem pozbawionego dynamiki, rządzącego się.

Step Into JLo World : Jennifer Lopez Fansite - Onet.pl Blog

Mężem Markiem Anthonym po tym, jak sfotografowano ją bez obrączki.

Lopez, która urodziła w tym roku bliźnięta Maxa i Emme, pojawiła się sama na premierze filmu "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Gdy machała do fanów, okazało się, że na palcu nie ma obrączki, którą piosenkarz podarował jej cztery lata temu.

Anthony'ego także przyłapano bez obrączki ślubnej w.