O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciekawe książki

If you wanna make the world a better place, take a look at yourself and then make a change ♥ - Onet.pl Blog

- Właśnie…

- Ciekawe, dlaczego zakazują nam wizyt w podziemiach? Ciekawe, czemu to miejsce wygląda tak podejrzanie… Ciekawe, dlaczego podczas podróży pojawiła się ta muzyka… Nie ukrywam, że miałem dzisiaj bardzo dziwny sen. Śniło mi się, że znalazłem się w jakimś ciemnym pomieszczeniu. Z sufitu.

Może jeszcze nie wrócili z urlopów i jeszcze dziś szusują na nartach lub zjeżdżają z wielkiej górki na sankach czy snowboardach. Inni właśnie stoją w korku na Zakopiance, a jeszcze inni już rozpakowują w domach walizki. Ktoś ma już naszykowany plecak, w którym upchnięte są równiutko książki potrzebne na lekcjach fizyki, matematyki czy biologii… Bowiem wielu z nas stresuje się przed nadciągając lawiną sprawdzianów i szkolnej pracy. Odrabiamy lekcje, uczymy się i uzupełniamy ćwiczenia.  Niektórzy dalej odpoczywają, bo albo – nie mają w szkole.

Ksiazki Katolickie Recenzje

No tak, można się było tego spodziewać w końcu jak się okazało to koleżanka jest zakonnicą! Byłam w szoku, że wstąpiła do zakonu. Kasia zawsze była pełna energii i miała dość kosmaty charakter, zawsze miała głowę pełna szalonych pomysłów a tu ku mojemu zdziwieniu zaczęła czytać książki katolickie i została zakonnicą. Oczywiście nie miałam wcześniej o tym pojęcia, gdyż nasze drogi jakoś tak się rozeszły… Ja wyjechałam za granicę, ona została w Polsce szukając jakiejś ciekawej pracy.

Zawsze lubiłam czytać ciekawe książki, jednak nigdy nie były one w kategorii książek katolickich. Sensacyjne, naukowe, bądź typowo branżowe książki, przez które marnowałam kupę czasu ale mimo wszystko wyciągałam pewne profity, wiedzę i relaks. Od momentu spotkania Kasi.

Znalezione w sieci - bloog.pl

| inne bloogi | zaloguj się | załóż blooga

Znalezione w sieci

Kategorie
 • wszystkie
 • | Ciekawe książki
 • | Dla dzieci
 • | Ogólna
 • |
Chwil, pamiętam te tuż przed snem, gdy rodzice mi czytali bajki. Mieliśmy ich sporo, a znałam wszystkie na pamięć i widziałam, gdzie zrobili błąd :) Mogę powiedzieć, że miałam szczęście, częsty kontakt z rodzicami mimo ich pracy itd. Czytali mi dużo i długo, to dzięki nim pokochałam książki. Początkowo za obrazki, obecność bliskiej osoby i poczucie bezpieczeństwa jakie się z tym wiązało, potem za treść, za to, że odkrywały przede mną nowe światy, zabierały mnie w nieznane miejsca, opisywały ludzi i ich przygody. Obecnie za niewyczerpane pokłady wiedzy i samą.

kreseczka blog

. Taka ja jestem...

"Mam tak samo jak Ty
Miasto moje a w nim
Najpiękniejszy mój świat
Najpiękniejsze dni
Zostawiłem tam kolorowe sny"


A i znalazłam tu ciekawe książki, które trzeba przeczytać. Som świetne. W końcu kuzyna,który interesuje się (o ile mnie pamięć nie myli) psychologią. Kiedyś pokazałam mu Złote Myśli ludzi z mojej klasy. Potem pokazałam jeszcze klasową fotke. Jednego gościa zidentyfikował :>. Znaczy zapytał się czy to jego wpis..

Oceny Blogów - Onet.pl Blog

Mi ocenić talent właścicielki pod kątem pisarstwa tzw. ''powieściowego'',więc od kiedy weszłam na tego bloga i zorientowałam się,w jakiej jest on prowadzony tematyce,zmieniłam swój sposób myślenia,ale,spokojnie,nie na długo. (do autorki bloga : Piszesz świetnie,ale nie mogę rozróżnić,czy opis książki (pisany trochę za małą czcionką,ale dojdziemy do tego później,jest ściągany z internetu,czy sama go pisałaś. Ogólnie Twoje własne opinie są pisane bezbłędnie,lekko się je czyta i nie boli od nich głowa (tzn.nie są za bardzo skomplikowane. Tak trzymaj !) 9/10

2. Nie mam.
(przynajmniej dla mnie) jak Zmierzch [(proszę się zaraz nie obrażać,jeśli uraziłam jakiegoś fana tejże sagi). Oczywiście,że Zmierzch i inne części są bardzo dobre,ale nie rozumiem fanatyczności niektórych dziewczyn,które zakochują się w Edwardzie itp.] ,ale wynajduje nam naprawdę ciekawe książki,nietypowe (np.''Całując klamki'').
10 pkt.

Razem : 54,5 pkt.
Rozśpiewana (15:01)
komentarz

Wykredowana

Mnie również bardzo wciągnęła i pamiętam że przez nią nie tylko spaliłam obiad ale też nie przespałam dwóch nocek xD

Odpowiedz

 • Meme

  15 Październik 2010

  Choć twoja recenzja jest napisana rewelacyjnie, a opis zachęca niesamowicie, ja znajduję jeden kontrargument na przeczytanie tej książki. A jest mim mianowicie okładka, która wydaje się być dziwna, ponura….

  I to tak w połowie.
  Meme – cóż, mnie czasami już sama okładka odstrasza, ale czasem warto się przemóc dla wartości w środku. :)

  Odpowiedz

 • vampire_slayer

  15 Październik 2010

  Futbolowa – bo lubisz inne, ciekawe książki. Gdyby wszystko lubili to samo byłoby strasznie nudno! :)