O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciekawe gry

Gry Mario Bros | Gry online Super Mario

Ciekawe linki do stron z Mario Bros

W dziale linki dodałem ciekawe strony związane z postaciami Mario Bros. Odnajdziemy na nich ciekawe gry online z Mario Bros jak i informacje o grach Mario Bros na PC. Mam nadzieję, że Wam przypadną do gustu.

Informacje o gryben10

Lubie ben 10
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gry Mario Bros i oznaczony tagami linki mario, strony z grami mario bros. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Darmowe Filmy Online

    O Nas
Strona główna > Ciekawostki > Graj online w ciekawe gry.

Graj online w ciekawe gry.

Wrzesień 4, 2009 dodatv Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwag

W  dzisiejszych czasach dużo ludzi preferuje rozrywke online, dostępna jest za darmo bez instalacji na komputerze i w każdej chwili. Szczególnie ten rodzaj rozrywki preferują pracownicy firm. Korzystają z serwsu typu Darmowe Gry Online w pracy gdyż ich pracodawca nie pozwala na istalacje innego softwareu niż wymagane i.

Druga strona zwiedzania świata.

Blog EWB

WIĘC WSTAŁAM O 8.30 POTEM ZJADŁAM ŚNIADANIE NO A POTEM MUSIAŁAM POBAWIĆ SIĘ Z SIOSTRĄ ALE NASZCZĘŚCIE TRWAŁO TO TYLKO CHWILKĘ BO POTEM CHCIAŁA POROBIĆ COŚ INNEGO NO A POTEM OGLĄDAŁAM SERIAL ,,SĄSIEDZI" NO POTEM POJECHAŁAM DO MAKOWA MAZ. NO I TERAZ PRZYJECHAŁAM DO DOMU NO SIĘDZE I PISZĘ TĄ NOTKĘ PÓŹNIEJ NIE WIEM CO BĘDĘ ROBIĆ ALE KIEDY BĘDE ROBIĆ COŚ CIEKAWEGO ALBO BARDZO CIEKAWEGO TO WAM 
POWIEM NIE UKRYJĘ NICZEGO PRZED WAMI JESTEM SZCZERA I NIGDY NIE KŁAMIEM CHYBA,ŻE SYTUAJCIA TEGO WYMAGA! HEJ
!!!!:))))    
NORMALNIE CAŁY SWÓJ DOM OCZYWIŚCIE NIE MAM MĘŻA ALE MUSZĘ SPRZĄTAĆ W DOMU I JESZCZE UKŁADAĆ PIOSENKI POTEM JEŹDZIĆ NA KONCERTY I ROZDAWAĆ AUTOGRAFY ROZDAŁAM PRZEZ CAŁE ŻYCIE WIĘCEJ NIŻ DWA MILIONY ALE PEWNIE MI TAK MALUŚIEŃKO WYSZŁO BO WSZYSTKICH NIE LIUCZYŁAM!:)  
                                PODPISAŁA EWB

Komentarzy: 0 DALSZY CIĄG TYTUŁU GRY! 2007-02-05

Blog wolnyblogada

Jest ich sporo, dlatego też warto skupić się na tych podstawowych i w zasadzie najważniejszych. Pierwszą zaletą, o której nie należy zapominać jest to, że taki portal pozwala wielu ludziom komunikować się ze sobą bez żadnych barier. Możemy poznawać ludzi nawet z dalekich krajów i tym samym poznawać ich kulturę, czyli po prostu uczyć się tolerancji i zdobywać ciekawe informacje. Możemy też rozmawiać z osobami o podobnych problemach i zainteresowaniach. Dzięki temu czujemy się potrzebni i rozumiani w danej grupie. Jest to więc niezwykle potrzebne. Zaletą takich sieci jest również to, że możemy dowiadywać się o ciekawych okazjach, a także przyłączać się do ciekawych akcji charytatywnych i innych. Z łatwością więc sieci.Sposób można się także komunikować z innymi ludźmi. Największą chyba zaletą takich sieci społecznościowych jest to, że znajdziemy na konkretnej stronie internetowej wszystko to, co nas rzeczywiście interesuje. Nie ma tam bowiem tylko osób, które założyły swój profil. Reklamują się w takiej sieci także firmy. Można w takim serwisie grać w ciekawe gry i wiele więcej. Ogólnie rzecz biorąc można więc doskonale spędzać wolny czas. Zainteresowanie sieciami społecznościowymi nie słabnie, dlatego też można ich znaleźć coraz więcej. Wszystkie mają swoich oddanych zwolenników.

Komentarzy: 0 .

Dzień po dniu... - Onet.pl Blog

Przed śniadaniem, a potem jadłam sobie po troszku i często i czułam się o wiele lepiej.
Ale gdybym pracowała to tak jak wcześniej, na trzy zmiany i na stojąco. Bo gdybym powiedziała że jestem w ciąży to musieliby mnie przenieść na inne stanowisko, siedzące i pracowałabym na dwie zmiany. No niby fajnie, ale wogle nie dotarłabym do pracy. Tak. Nie miałabym jak się dostać i ciekawe co by zrobili? Najzwyczajniej by mnie wywalili. Ale chyba kobiety w ciąży nie można. No to ciekawe co by zrobili? Niby mozna kobiete w ciąży wysłać do domu jak nie ma się dla niej stanowiska, z tym samym wynagrodzeniem. No ale to nie ich wina, oni mają w dupie że ja nie mam jak przyjechać.
No i żeby nikt nie myślał sobie nie wiadomo co -  Mieszkam na zad... (u.A nawet będzie przyciągał zlodziei (jak wszystko zresztą). Znalazłam dość ładny zegarek na pasku, myślę że nowy pasek (jak tamten się zniszczy) będzie można latwo dokupić i myśle, że będzie można też dobrać jakąś bransoletę. Mnie pomysł się podoba, ale boje się powiedzieć mężowi bo powie, ze za słabe, za małe i już go nie przekonam. Do tego znalazłam ciekawe gry religijne. Na okazję jak znalazł, chrześnica też chyba nie jest na bakier z kościołem, (bo ja to bym rzuciła to pewnie w kąt) więc może się trochę pobawi. Myślę, że taki prezent będzie dobry, tylko nie wiem czy mąż się zgodzi, bo on się boi że będzie za słaby prezent, a ja chciałabym pokazać wszystkim, że nie jesteśmy bogaci (bo nie jesteśmy) i że nie ulegamy.

Black Dragon.:: Profil ::.

Witam na mojm blogu Który będzie poświęcony różnym kategeriom :)


Dodaj do Ulubionych

.:: Archiwum ::.

2007
Październik
Wrzesień
Czerwiec
Marzec
2006
Listopad
Październik


.:: Ulubieni ::.
.:: Linki ::.


gry
gry
gry II
Ciekawe gry
Różne
Drugi z moich blogów
Austria
Blog Pauliny
Blog mojej kuzynki
Google
Onet
Wszystko na blog
Dodatki na blog
Dodatki na blog 3
Muza na blog

.:: Muzyka ::.
>>LAY BY LILY<<
>Powered by BLOG4U<


Strona Główna
fkamp * - blog4u.pl

...
czytaj więcej

23:16:43 26/03/2007 [komentarzy 0] Komentuj

Moje przemyślenia...

Kiedy miałem z 15 latek byłem jeszcze dzieckiem które było piękne i młode, lubiłem patrzeć na świat z otwartymi oczami, widziałem go kolorach tęczy, uwielbiałem się bawić się, grać na komputerku, grać w spaniałe naukowe, różne ciekawe gry. Interesowałem się wszystkim co działo się wokół mnie. Ale nagle mój świat znalazłem się w szpitalu no i tak...
czytaj więcej
12:41:01 26/03/2007 [komentarzy 1] Komentuj

Adam Małysz

Adam Małysz zdobył czwartą w karierze "Kryształową Kulę" za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.