O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciekawa chemia 1

Just You & Me!!!

Na taką impre. Buzzzzzka i pozdrofffffionka
nessaja 2003-04-12 05:16:54
skomentuj (9)


...Po CiĘżKiEj nOcCE...
Jak wróciłam z imprezy, poszłam spać o 6 rano, a o 11 mnie obudzili!!!!!! To było sztraszne! Tak mi się dobrze spało a tu nadle -"Wstawaj, jedziemy do babci" Normalnie myślałam, że pozabijam... No ale nie miałam innego wyjścia jak wstać i się. 2003-04-13 19:03:54
skomentuj (5)
..::JeSt PoPrOsTu "ZaJeFfAnIe"::..
Byłam dzisaij w budzie było spoXik! Luzik totalny - po 20 minutowej przerwie okazało sie, że nie mamy chemi i angola Czyli kończyliśmy 2 godziny wczęsniej! Wszyscy byli szczęśliwi bo z chemi miał być sprawdzain a duzo osób nic na niego nie umiało ale u nas w klasie to jush jest normalne :) Po.Muszę coś zrobić zeby ten potwór z bagien (baba od infy) mnie klasyfikowała!!!!!!! a przed budą poszłyśmy na schodu koło LO2 zeby zjeść obiad który wziełam od babci i siem wymalować! Jestem ciekawa jak to wyglądało! Normalnie Ci którzy przechodzili obok nas myśleli że jakieś idiotki tu siedzą... ale miałyśmy z siebie beke zachofffyfffałysmy sie jak byśmy były najeffane! Jejq co to.

Jednorazowe opowiadania by. Vestito93. - Onet.pl Blog

Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że dziękuje, ale nie potrzebuje żadnych akcji, – po co ja tak narzekałem?
Co jakiś czas z jej Sali wybiegają pielęgniarki, lekarze, a ja muszę czekać. Ciekawe, na co? Nie mam siły… Najlepiej bym usiadł i zaczął płakać.
Zjechałem po ścianie do pozycji siedzącej, a w ręce trzymałem komórkę… Adam zawsze mówił, że nie lubi.
Mi tego więcej!
_______________________*

Przepraszam, że tak długo nic nie dawałam, ale jakoś samo wyszło z siebie. xD
Zapraszam do czytania i powiem tylko, że notka będzie bardzo szybko!vestito93
6 ocen
Odchodzi i właśnie teraz pojawią się smutki, bo wiemy jak bardzo byliśmy blisko ze śmiercią, że wystarczyło, że w jednej sekundzie zrobimy coś źle, a Basi mogło nie być. Teraz jest lepiej, chemia pomaga, potem trzeba czekać na naświetlenia i będziemy mogli robić wyniki czy udało nam się.
Jestem silny Adamie.
Dziękuję za to, że jesteś z nami.

Mar.... ... ... Keri ;) ... ... ... ... ... ...

Byliśmy zwolnieni i poszliśmy wcześniej dio domcioof :) Pojechała ze mną Mika, zostawiłyśmy u mnie plecaki i poszłyśmy nia Malte, niestety długo tam nie zabawiłyśmy bo miałyśmy mało czasu. O 17 mama po Mike przyjechała, a ja poszłam spać i tera jestem tiu :) Ale zaraz bede z powrotem w łóżeczku :D
Wystukała Keri dnia 2002-09-06 o godzinie 21:46:11
.Hie hie :P A jutro science i tesh mnie nie bedzie :P A dzisiaj gadałam se w netku z Mikom :D Hmmm...a w weekendzik nic nie robiłam, tylko leżałam w wyrku i piłam gorące herbatki :D Więc nic siem ciekawego nie działo...Ale Mika mniem zmusiła dio napisania tej notki... ;)
Wystukała Keri dnia 2002-09-16 o godzinie 19:22:00
skomentuj (9)

Weekendzik :)Mam nadzieje, że bedzie jeszcze ciepło :)
Wczoraj cały dzień spałam, a dzisiaj...eeee... tesh spałam ;) i siedziałam przy kompku :)
A jutro... szkoła...bleee ;) Jako pierwsza chemia i AJ odda mi mooj sprawdzianik, ciekawe cio ja tam stworzyłam ;) Hehe :) Mam ochote dostać 5 i zgnębić AJ'a, bo on mnie nie lubi i na pewno sie ucieszy jak dostane niższą ocene, cio jest.

..::: {KSYWKA} SKATE BLOG :::...

Co???:P:P
No i dla wszystkich innych pozdro! Ja lecem papapa :*:*

skomentuj (3)

nie zasługuję na miano mima;( 2005-09-09 17:11:46

Witam! Nareszcie weekend! W szkole było strasznie:/ Nie dość że upał na maxa to jeszcze mieliśmy "mase" zadane i była kartkówka z fizyki.Łatwa co prawda ale kartkówka to.

2005-09-11 09:58:11

Hej wszystkim! Nie ma to jak nudny weekend:/ W piątek odrobiłam już wszystkie lekcje na następny tydzień (widać że mi sie nudziło), a w sobote to już w ogóle nic ciekawego się nie działo! Obudzili mnie bardzo wcześnie i zapędzili do obowiązków domowych:/ Później byłam trochę na gg i oglądałam sobie telewizorek, w którym jak zwykle nic ciekawego nie.

Oli nie było, Kasia i Agata zmyły się po w-fach no i oczywiście zostałam sama;( W-f był masakryczny! Dwie godziny biegania, siatkówki i tenisa to niezły wycisk:/ Później była religia wychowawcza i chemia(nie wiem w jakiej kolejności)... UFO o cos się ciągle czepiało! Albo o złe notatki albo o kartkowki, albo o nasze nieobecności! Czy ona jest naszą wychowawczynią czy co??? Bez przesady! Nie.

.je suis un petit nain - Onet.pl Blog

Moje... xP Niedługo wyjeżdżam =)

 

Obrazek, a za przykłądem Ewki-wrednej marchewki, która zabrała mi sprzed nosa bluzkę, kto znajdzie powiażanie obrazka z notką, dostanie 10 pktów. I też nie wiem, co?

  

Na koniec zamieszczę pozdrowienia: dla Limka, z którym założyliśmy koło desperatów :D, dla Kasi, która jest niesamowicie głupia, bo nie.

"zmobilizowani" zajmują miejsca w konkursach i olimpiadach... Poza tym mamy status szkoły dwujęzycznej. Nie wiem czym to się objawia, skoro fizyka po angielsku jest raz na semestr, opcjonalnie dwa razy, chemia podobnie, matmę w ogóle przestali... Jedynym wyjątkiem jest biologia, która, to trzeba przyznać, jest skrupulatnie prowadzona cały rok w ang. Mi się to nie uśmiecha, no ale...

Co do.

Góry i, juhuu, opuszczę trzy dni budki, w tym jeden dzień z niemieckim!!! :*

A jutro znowu Go To School...

Mamy własny biboard przed szkołą, wiecie? :) To taka "ciekawostka", taaa, bardzo ciekawa, ale nie mam w sumie o czym pisać... Wczoraj wstałam o 12, obejrzałam taki film (o kobiecie, co się sprzeciwiła hitlerowi - bardzo fajny), potem leżałam i czytałam te kamienie... A wieczorem.