O czym chcesz poczytać na blogach?

Cicha noc

wiersze i nie tylko - Onet.pl Blog

Izyda.39

                                          

 

Obraz Przeszłości

 

W bezsenną noc na gwiazdy w niebo spoglądam,

  Izyda.39

 

 

NOC

 

Noc ciemna i cicha otula mnie płaszczem z gwiazd , a

Siddael Re-Back

Po......
Wracam do domu rozmawiam z siostrą...
Jadę do przyjaciela....
Wracam...
Ogladam telewizje ...
Idę spać...
Gdzie tu magia ktorej tyle w poprzednich mych słowach we mnie moi drodzy we mnie.
Wampir aby miec swa magie zycia pije krew wy znajdzcie tesh swoja magie.Ktora jest własnie w was.Delikatny deszcz,przechodzacy w cicha ulewe.Burze,słońce,gwiazdy wszystko jest tak magiczne wszystko mozna umagizowac.A rzeczy z założenia magiczne sa tylko dodatkiem pozwalajacym mi przezywac własna magie szukajcie własnej zostawcie ten mrok sio sio poszukiwacze żegnam cierpiacy szukajcie gdzie indziej nie tu droga nie tu zrozumienie.
Cieszcie sie jak mnie cieszył ten dzień
Zegnam.Siddael miły pozdrawia....
2003-06-19 22:55:55 skomentuj (2)


Ustronnienie
Zapowiadam ze nie przystepuje jak narazie do zadnej ze stron.Obseruje i komentuje.Jezeli chcecie atakujcie ale nie naleze do zadnych z was.
2003-06-19 23:02:31 skomentuj (1)
Do Siostry w cichej nocy ze mną zamknietej...
Pamietasz te drzwi zamkniete?.....
Wsrood nieznanych zabawek?......
A kiedy otworzyły się-szok lubimy czarne zabawki myśli i życia...
Bóg tak kierował och może.
Lecz to my musimy sobie radzic...
Pewnej nocy delikatny powiew wiatru sprowadził cię do mnie i dwie czernie zlały sie w nowy dziwny jakze.

PanNikt - Przemyślenia - bloog.pl

Stare i lekko przeżarte "wrota", ukazując świat ludzi.
Stanąwszy na chodniku, mój cień pojawiał się i znikał w świetle migoczących latarni i olbrzymich, oświetlonych bilbordów. Co chwile przejeżdżały jakieś samochody i co chwile ktoś w olbrzymim pośpiechu przechodził, zdyszany, zmęczony ale ciągle idący.
Miałem całą noc i jeszcze trochę dnia, aby spotkać się z Eldornem "posłańcem", człowiekiem-aniołem. Który na swoją pełną anielskość i rangę Stróża musi zasłużyć poprzez służbę na ziemi. Taka służba, zależna od przeszłości człowieka może trwać od dziesięciu do nawet tysiąca lat, wszystko jest uwarunkowane tym, kim kandydat był w czasie,.Gdzieś w połowie drogi, kiedy po lewej stronie zobaczyli opartego o ścianę człowieka. Człowiek ten siedział w siadzie prostym i trzymając na kolanach powtarzalną strzelbę po kolei i powoli przeładowywał ją, nabój po naboju. Po całym mieście słychać było tylko miarowe zapadanie się zamka w magazynku, – kto to jest? – Odezwała się cicho kobieta, na to wędrowca nic nie odpowiedział tylko powoli i spokojnie podszedł do gościa. Kiedy miał już się przedstawić zauważył, że ten koleś nie posiadał stóp. Zamiast tego były to tylko dwa nędzne kikuty owinięte zakrwawionymi szmatami. Nie wiedział, co ma powiedzieć, i kiedy układał sobie w myślach zdanie, i miał już je wypowiedzieć.

leniwe rozważania - Onet.pl Blog

Już brak sił, kiedy cokolwiek dręczy, męczy, kiedy choćby praca przytłacza, zaglądam do tych tomów zalegających na tysiącach stron słów i czytam. Szukam tego, co ciepłe, miłe, szukam wyznań, uśmiechów, zapewnień... szukam pomocy w cichym, bez słowa mówionego, ale jakże szczerym i z głębi Twego kochanego serca, głośno wydobywającym się słowie pisanym. A kiedy płakać muszę, kiedy już nie mam sił na nic, zamykam wszystko dookoła, drzwi, okna, głośniki wyciszam.Ich blask?


Wiesz, że nie.

Wiesz, że mnie masz. Że masz każdą z moich chwil.

Że masz mnie- upartego, wytrwałego i szczerze oddanego naszej kopalni.

Śpij dziś spokojnie i słodko. Będę szeptał całą noc w Twe uszko ciche wyznania, wspomnienia. A rano obudzisz się z diamentową bransoletką na nadgarstku. A za jakiś czas na Twej szyi zabłyśnie Diamentowa Kolia, o Pani Serca mojego :*

Śpij spokojnie. I nie obawiaj się. Jestem. Obok.
Moją Wiarą, moją Nadzieją i moją Miłością :*


Cichy (10:34)
cisza..

14 listopada 2011
Cicha noc...