O czym chcesz poczytać na blogach?

Ciara ride

Rihanna i ja =) - Onet.pl Blog

Okazała się piosenka SOS, która wzięła udział w akcji reklamowej marki Nike i zajęła pierwsze miejsce w Australii i Stanach Zjednoczonych (Billboard Hot 100 oraz Hot Digital Songs Chart). Drugim singlem okazał się Unfaithful napisany przez Ne-Yo, który okazał się już trzecim hitem w pierwszej dziesiątce w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Trzeci singel We Ride nie odniósł sukcesu w Stanach Zjednoczonych (nie został umieszczony na liście Billboad Hot 100). Zajął miejsce #17 na brytyjskiej liście (UK Singles Chart) i #1 na Hot Dance Club Play. Czwartym singlem okazał się utwór nagrany w duecie z Seanem Paulem – Break It Off, który zajął miejsce #45 na amerykańskiej liście (Billboard Hot 100). Po wydaniu piosenki w.
Christopher "Tricky" Stewart i Terius "The Dream" Nash. Drugim singlem z album jest utwór Shut Up & Drive, który trafił do amerykańskich stacji radiowych w czerwcu, natomiast już zajmuje pozycje na w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Trzecią piosenką wybraną na wydanie singla to Don't Stop the Music. Do utworu został nagrany teledysk, a mieszkańcy Stanów Zjednoczonych już go mogą podziwiać na tamtejszych stacjach muzycznych. Jako czwarty singel z krążka potwierdzony został utwór Hate That I Love You nagrany w duecie z amerykańskim producentem i wokalistą Ne-Yo. W wywiadzie dla brytyjskiej stacji BET, Rihanna wyznała że już trwają prace nad nagrywaniem klipu do utworu.[3]


Światowe tournée
2007: The Good Girl Gone Bad Tour

Muzzik

d-t , Videoclipy
Link Komentarze (4) »
czwartek, 16 lipca 2009
Ciara ostro pracuje

Ciara a właściwie Ciara Princess Harris, chociaż zadebiutowała wcześniej niż znana na całym świecie Rihanna, nie może zdobyć takiej popularności jak jej koleżanka po fachu. Jednak ostatnio jej kariera nabrała tempa. Duet z Enrique Iglesiasem oraz nowa płyta o tytule "Fantasy Ride" na której gościnie usłyszeć możemy Justina Timberlake'a uznawana jest za najlepszą w jej dorobku. Właśnie na rynek trafił najnowszy singiel artystki pod tytułem "Work". Taka dziewczyna z pewnością zachęca do pracy, ale czy do takiej o jakiej mowa w utworze?

Ciara - Work

Are You Ready To Meet Sasha? || Beyonce-Knowles.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

MediaTakeOut.com dowiedziało się, że w listopadzie poza nowym albumem Beyonce, ukarze się także nowa płyta Ciary! Gdy tylko Ciara dowiedziała się, iż premiera albumu Bey została zaplanowana na listopad, to przesunęła wydanie krążka "Fantasy Ride" na ten sam czas!
Album miał ostatecznie ukazać się w październiku, ale teraz Ciara chce rywalizować z Beyonce, i udowodnić kto jest królową R'n'B! Jak widać, Ciara jest bardzo odważna i pewna zwycięstwa, ale niech nie zapomina o Queen B!

Each beat of my heart reminds me of you - Onet.pl Blog

Jak wcześniej. Jestem bardzo wdzięczna za tego bloga i za to, że go czytacie. Będę się starała pisać jak najczęściej.
Pozdrawiam :)

20 marca 2010
Rozdział 12

Ciara - Get up

Wciąż patrzył na jej twarz, patrzył jak leniwie szuka piżamy i próbuje.

Uwielbiałam jak mnie całował i uwielbiałam jego zapach. Pachniał jak najświeższy poranek, pachniał pięknie, pachniał wiosną. Moim marzeniem było tak trwać na wieki, ale to nie on chodził mi po głowie cały czas, to nie on był tym z kim chciałaby tu siedzieć; chociaż strasznie lubiłam piesczoty Toma i nie miałam nic przeciwko to wolałabym kogo innego na jego miejscu. Spędziliśmy tak dwie godziny, w końcu Tom zaproponował spacer i kawę, zgodziłam sie bez problemu. Pół godziny.
In the frontline of this battle of mine
But I'm still alive

I'm a soldier of love.
Every day and night
I'm soldier of love
All the days of my life

I've been torn up inside (oh!)
I've been left behind (oh!)
So I ride
I have the will to survive

In the wild wild west,
Trying my hardest
Doing my best
To stay alive

I am love's soldier!

I wait for the sound
(oooh oohhh)

I know that love will come (that love will.