O czym chcesz poczytać na blogach?

Chybił trafił

*****PODRÓŻE DO NIKĄD****** ****UFO I RZECZYWISTOŚĆ****

W mocniejszym zamaskowaniu i tracić energię. Jak widzicie czasem latają bez tej osłony bo wiedzą, że nikt tam nie skieruje obiektywu. Dla tego trzeba „im” pokazać, że w każdej chwili ktoś może wyjść ze sklepu, kina czy metra i strzelić kilkadziesiąt zdjęć na chybił trafił, a tym samym zmusić ich do ostrożności oraz zmusić do trzymania się na baczności. Po co to wszystko? A no kurwa po to by wyeliminować spekulacje typu czy nas porywają, czy manipulują społecznościami, czy są w zmowie z rządami i by doprowadzić do chwili gdy ludzie.

coznami.blog

W łóżku, z gorącą herbatą, tabletkami, pisaniem absurdalnie beznadziejnej recenzji na zajęcia, i dwóch utworów krótkich, z których jeden, drogą eliminacji, ma trafić na zajęcia z prozy. Opowiadania lada dzień rzucę części z was na pożarcie (części, bo zrobię to na chybił trafił), prosząc o wybranie z dwojga złego.

Tutaj jeszcze wtrącę, że trzeci raz chybił trafił chybił. A napisali mi wyraźnie w horoskopie, że w 2009 roku.

Nimfadora i Remus - Początek

Zapomiałam o tym. Przepraszam. Obiecuję, ze coś na to zaradzę. A jak książka ? - Tonks usiłowała zmienić temat.
-Mam pytnie, książkę wybierałaś specjalnie dla mnie czy wzięłaś ją na chybił trafił?
- Na chybił trafił. Nie miałam czasu zastanawiać się nad tematyką. Pożyczyłam od Remusa pierwszą, która wpadła mi w ręce. Mam nadzieję, że się przy niej nie nudzisz.

chora-ona - Onet.pl Blog

Tym paniom za pomoc w miarę szybki i bezbolesnym załatwieniu sprawy:-) I do tego spotkałam najsłynniejszego księdza w Sz., który podarował mi Pismo Św. Nowego Testamentu w przepięknej okładce mówiąc, że to chleb nasz powszedni. Spojrzałam na okładkę i otworzyłam na chybił trafił. Przeczytałam m. in. : 'Światłem ciała jest oko. Jeśli twoje oko jest zdrowe, całe twoje ciało będzie pełne światła. Lecz jeśli twoje oko jest chore, całe twoje ciało będzie pogrążone w ciemności.' (Mt 6,22-23) oraz "Nie sądźcie, abyście nie zostali.

Blog o zwierzakach ! www.dodatki-oliw.blog.onet.pl/ - Onet.pl Blog

2 To mi sie podoba !!!!
Nagrody do Chybił Trafił
Zgłosiła się tylko albo aż DVDARIA
Nagroda

 
  

Ok na tyle co do nagród...
  
oliwka1997

Takie tam wędrowanie

Truskawca.
Zaczynamy w tym samym miejscu co wczoraj tyle że już bez deszczu. Jeszcze porządna kawusia , szczegółowe badanie mapy i wychodzimy z centrum.


Idąc obwodnicą próbujemy się wstrzelić w drogę na południe. Ponieważ nie ma jej wybieramy na chybił trafił ścieżkę przez lasek. Ścieżka gdzieś biegnie więc wychodzimy nią na obszerną polanę.

Napotkane starsze osoby próbuję wypytać o drogę. Dziadek potwierdza kierunek ale zarazem interesuję się skąd jesteśmy i co tu robimy. I tak od słowa do słowa.

...

Wtedy, kiedy ma się dowcipnych przyjaciół. Wystarczy na chwilę nieopatrznie zostawić swój telefon, a zaraz ktoś jajcarsko nastawiony do życia przejrzy twoją książkę adresową i wyśle zabawnego esemesa do, powiedzmy, Marka K. i jeszcze do kilku osób, które wybrał na chybił trafił, i które nie mają większych szans na to, aby zorientować się, że to nie ty - opowiada Małgosia z drugiego roku filologii klasycznej. - Przecież za twój podpis "robi" numer telefonu, który się wyświetli. Następnego dnia możesz się bardzo zdziwić, kiedy kilka.