O czym chcesz poczytać na blogach?

Christopher reeve

Blog piraci13

Się w nauce, a w końcu całkowicie załamał.


Orlando Bloom urodził się 13 stycznia 1977 roku w Cantenbury w Wielkiej Brytanii. Jako mały chłopiec postanowił zostać bohaterem takim jak Supermen, a o tym, że będzie aktorem zdecydował gdy dowiedział się, że grający rolę Supermana Christopher Reeve jest właśnie aktorem.Gdy miał cztery lata zmarł jego ojciec. W wieku 16 lat wraz z matką i starszą (Samanta - 2 lata starsza)siostrą przeprowadził się do Londynu, by wzbogacić i rozwinąć swoją karierę. Tam przez dwa lata grał w National Youth Theatre. Po otrzymaniu stypendium rozpoczął.

Paul Walker - Onet.pl Blog

 

29-letni aktor jest jednym z wielu, którzy odrzucili propozycję zagrania Supermana. Z roli zrezygnowali oprócz niego między innymi Josh Hartnett i Brendan Fraser. I chociaż coraz więcej osób uważa rolę początkowo graną przez Christophera Reeve za przeklętą, to Walker mówi, że po prostu nie był przygotowany, żeby ją przyjąć.

 

"Byłem przerażony. Nic nie wiedziałem o żadnej klątwie. Po prostu się bałem, bo to.

***Orlando Bloom***

Anglia, Wielka Brytania
Wzrost: 180 cm Wychował się w Canterbury w harbstiwe Kent w Wielkiej Brytani. Gdy miał 4 lata zmarł mu ojciec. Aktorstwem zainteresował się jeszcze jako dziecko, po tym jak się dowiedział, że filmowy Superman, czyli Christopher Reeve, tak naprawdę jest aktorem. Jego matka od małego zachęcała go i jego siostrę do obcowania ze sztuką. W wieku 16 lat wraz z matką i siostrą wyjechał do Londynu, gdzie przez dwa lata grał w National Youth Theatre. Później otrzymał stypendium, dzięki któremu mógł.

Łowca Androgynów - Onet.pl Blog

kawały
Dzisiejsze niewybredne żarty z CAllanowej szkoły:

- Widziałeś żonę Steve Wondera?
- Nie.
- On też.
hahahahahahahaha


- Jak się nazywa przeciwieństwo Christophere'a Reeve'a?
- Christopher Walken.
heheheheheheehehehe

Dzień był miły. Oglądaliśmy Marianne Faithful.

lowca_androgynow (01:20)
no.