O czym chcesz poczytać na blogach?

Christopher nolan batman

SCHABOSZCZAK

Najnowsze komentarze

Sad Statue on Batman: Arkham City – pi…

Zdanie, póki jest jeszcze na to czas. Bo jeżeli powstanie gra, to ci co nie oglądali filmu będą mogli się załamać.

Sam Christopher Nolan, reżyser kinowego hitu, powiedział, że gry były dla niego inspiracją w tworzeniu obrazu i rozważa powstanie gry na jego podstawie. Oprócz tego, więcej.

Fardei’s Blog

Bohater potrafi przy sprzyjających okolicznościach dostać się do ludzkiego umysłu, co daje mu pewne możliwości. Reżyserem i scenarzystą jest Christopher Nolan znany chociażby ze ,,Mrocznego Rycerza” oraz ,,Batmana – Początek”. W aktorskiej obsadzie można znaleść takie sławne osobistości jak Michael Caine czy Leonardo DiCaprio. Film naprawdę wart.

The Cure Blog

Christian Bale et consortes przed, a Christopher Nolan za kamerą: “Batman – Początek”, “Mroczny Rycerz”, a trzecia odsłona już się kręci – premiera za rok. Nie ma co – jak się Angole za coś zabiorą, to należy się spodziewać najlepszych rzeczy. Prawda, Robert? Sedno: te XXI-wieczne Batmany są rewelacyjne. Przekonają nawet najzagorzalszych przeciwników postkomiksowych bajeczek. Proszę sobie obejrzeć.

zla-zuzia- Love?

O nich:
Cillian Murphy
Urodzony 25 maja 1976 Douglas, Cork, Irlandia
Zagrał w :
28 dni później -Jim
Dziewczyna z perłą-Pieter
Batman- początek-Dr.Jonathan Crane
Red Eye-Rippner
W strone słońca-Capa
....
Po raz pierwszy międzynarodowa publiczność dostrzegła go.Rzeźnika, który zaleca się do głównej bohaterki (Scarlett Johansson), piękności, która zainspirowała Johannesa Vermeera. W "Batman – Początek" (2005) Christophera Nolana zagrał z kolei jednego z antagonistów szlachetnego superbohatera – doktora Jonathana Crane'a. W zauważonym przez Amerykańską Akademię Filmową.