O czym chcesz poczytać na blogach?

Christopher lee

Blog folozof96

Aktor Postać: Nicole Kidman Marisa Coulter, Daniel Craig Lord Asriel, Eva Green Serafina Pekkala, Dakota Blue Richards Lyra Belacqua, Adam Godley Pantalaimon, Benjamin Walker Roger, Sam Elliott Lee Scoresby, Christopher Lee Przewodniczący rady, Ian McKellen Iorek Byrnison,

paint a picture-forty shades of gray

Trochę bardziej już współcześnie Steward Towsend w roli Lestata wraz z partnerującą mu tragicznie zmarłą Aaliah w roli królowej Akashy z filmu "Królowa Potępionych"

Slynnych wampirów jest dużo więcej... w pamięci zapada też naczelny czarny charakter z horrorów - Christopher Lee czy też Rutger Hauer.
A nie błyszczący niczym przysłowiowe psie jaja Edward Cullen czy też przesłodzony Bill i bad-boy Eric Northman.
Być może to tylko moje wrażenie, ale kiedyś postać wampira czy to w filmie czy to w książce miała w sobie coś znacznie.

nothing more than ordinary life

Więcej miejsca poświęcono Legolasowi (już widzę te radosne okrzyki fanek :-)), natomiast Aragorn urasta do roli głównego bohatera. Już w "Dwóch Wieżach" widzimy w nim przyszłego władcę Gondoru.

Zatrzymajmy się teraz na dłużej przy Sarumanie. Powiem Wam, że Christopher Lee po raz kolejny dowiódł swego genialnego kunsztu aktorskiego. Jak dla mnie Saruman w jego wykonaniu jest bardzo przekonywujący. Zwłaszcza w scenach, gdy nawołuje lud orków do walki - wygląda wtedy jak swoisty dyktator! Gdy patrzymy na jego armię, ciarki przechodzą po.

Wszystko o naszym ukochanym zespole TOKIO HOTEL!!!


Erinner dich >przypomnij sobie
an dich und mich > o sobie i o mnie
Die Welt da unten zählt nicht> ten świat na dole się nie liczy
Bitte spring nicht > prosze, nie skacz

In deinen Augen > w twoich oczach
scheint alles sinnlos und leer >świeci bezsensownośc i pustka
Der Schnee fällt einsam > Śnieg opada samotnie
Du spürst ihn schon lange nicht mehr > nie odczuwasz go już od dawna
Irgendwo da draußen >gdzieś tam na zewnątz
bist du verloren gegangen > poszłas na oślep

Tokio Hotel zostali zaproszeni na tegoroczną galę pokojową o nazwie Cinema For Peace Gala . Jest ona organizowana po raz szósty. W tym roku dochód z tej gali zostanie przekazany na dzieci z Dafur i tybetańskich uchod?ców. Cała impreza odbędzie się pod patronatem Evy Luise Köhle. Specjalnie dla swoich fanów Bill, Tom, Gustav i Georg pojawią się na czerwonym dywanie 12 lutego 2007 o godzinie 18.30, przed halą koncertową w berlińskim Gendarmenmarkt. Honorowymi gośćmi na gali będą Richard Gere, Sharon Stone, Catherine Deneuve i Christopher Lee.

adigdynia's blog

Nich jest niewątpliwie wspaniały dobór ról. Zarówno Jon Voight, jak i Carry Elwes spisali sie na medal i zasługują na owacje na stojąco. Każdy ruch Voighta, każdy jego gest, czy grymas przypomina nam wspamniałego Papieża-Polaka.
James Cromwell (Kardynał Adam Sapieha), Christopher Lee (Kardynał Stefan Wyszyński) i Wenanty Nosul (Ksiadz Stanisław Dizwisz) również zasługują na brawa.

Bardzo zadowolił mnie fakt, iż film nie pokazuje historii Polski, a na jej tle życia i działalności Papieża Polaka (ajk to było w "Karolu: Człowieku,.