O czym chcesz poczytać na blogach?

Chopard

ż y c i e - Onet.pl Blog

- dla Iwonki;);*

- dla KUBY (STO LAT!!!!):*

- dla Maćka

- dla mojej kofanej PoLc! =*

 

NOWY TEMACIK

  

PREITY ZINTA: "MUSZĘ BYĆ W CANNES CO ROK"

Preity Zinta to zajęta kobieta. Pomiędzy energicznym dopingowaniem swojej drużynie, opiekowaniem się zawodnikami i przeglądaniem ofert filmowych aktorka znalazła czas na wyjazd na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Pojechała tam jako ambasador luksusowej marki zegarków i biżuterii, firmy Chopard

"Nic nie mogę na to poradzić" - powiedziała Preity dziennikarzom. "Od dwóch lat promuję markę Chopard i muszę być w Cannes co rok, niezależnie od okoliczności. W tym roku nie są prezentowane żadne filmy z moim udziałem. Chciałabym móc zaprezentować Har Pal, ale film nie jest jeszcze gotowy. Jeśli zostanie pokazany The Last Lear Rituparno Ghosha, to na pewno się wybiorę, ale imprezy Chopard dają mi zajęcie na następne trzy dni. Najpierw mam czerwony dywan, potem obiad zorganizowany przez firmę, po południu piknik. Lecę do Indii 17 maja i od razu wracam do mojej drużyny".
Aktorka przyznaje, że.

o perfumach, subiektywnie

Jest wspaniałą kwintesencją ochłody w upalny dzień.

Nuty zapachowe: bergamota, białe kwiaty (w tym kwiat pomarańczy i biały oleander), cedr, drzewo figowe, pistacja, piżmo. Jak nazwa wskazuje woda odzwierciedla zapach ogrodów śródziemnomorskich (podobno inspiracją była Tunezja).

15:52, city-girl , Hermes
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 kwietnia 2010
Chopard - Pure Wish

Lubię zapachy słodkie, ale zdecydowana, Pure Wish jest słodziakiem nijakim, taka landyneczka polana lukrem. Nie jest to zapach dedykowany osobom, które szukają perfumów z głębią, które będą się rozwijać, zaskakiwać. Pure Wish jest prosty i niestety na mojej skórze ciężko mi go okreslić, jest - nie przeszkadza, ale lepiej, żeby się już utlanił. Jednak nie jestem jakąś specjalną fanką cukrowych zapachów, ale na mnie PW jest przede wszystkim cukrem.

Nuty zapachu 
nuta głowy: klementynka, chińska czerwona porzeczka, gruszka 
nuta serca: konwalia, cyklamen,.

Pielęgnacja ciała i twarzy. Cera, trądzik, nawilżanie. Kosmetyki, makijaż i perfumy. Depilacja i pielęgnacja włosów. - Onet.pl Blog

Coraz większą ochotę wejść do niej spowrotem i dokonać zakupu. Ciągle nie byłam jednak przekonana i nie zdecydowałam się. Myślałam o tych perfumach prawie pół roku. Nie miałam jednak okazji zaglądnąć do zadnej perfumerii czy drogerii więc wydawało mi się, że temat tymczasowo umarł śmiercią naturalną... dopóki mój niemąż nie zaprowadził mnie ostatnio w dokladnie to samo miejsce. Perfumy stały i czekały, a ja nie mogłam się zdecydować - znowu wyczułam porzeczkę. To zadziałało motywująco na mojego niemęża, który po prostu zadecydował za mnie i podszedł z flakonem do kasy. 

Od kilku psiknieć jestem wlaścicielką Chopard - Happy Spirit. bardzo zadowoloną właścicielką.
Po dokonaniu zakupów przegladnełam skład - ani śladu czarnej porzeczki. Dziwne porzeczkowe odczucie spowodowane było prawdopodobnie opmieszaniem zapachu pomaranczy i mainowego sorbetu. 
Zapach określany jest mianem cukierkowego i rześkiego... Według mnie nie. być może w pierwszej chwili... zresztą, sama dałam się nabrać. Są to perfumy kobiece, broń boże dziewczęce, trochę romantyczne i randkowe. Używam ich na codzień, jednak jestem przekonana, że równie dobrze sprawidzłyby się podczas wieczorowego wyjścia. Jedynym minusem (obok korka, który robi na mnie.

CHACE.BO.PL | Your number one source about Chace Crawford || - Onet.pl Blog

W radio

 

GMTV Interview

Chace 26 czerwca w show

    

 

 

 

comment

27 June 2009
Chace w Londynie

Chace 26 czerwca w Londynie

    

 

 

Add comment

26 June 2009
The 11th Annual White Tie and Tiara Ball to Benefit Elton John AIDS Foundation in Association with Chopard

mika_u - Onet.pl Blog

*Jest już jeden*

20 kwietnia 2010
Po słowie;)

                                 Chopard animal world collection bracelet

            

 Bardzo lubie dodatki-weszłam na pewną stronke gdzie wygrzebałam sporo ciekawych fotek.Oto moje propozycje;  

 

                    rasa-zukauskaite,prada wiosna/lato 2010