O czym chcesz poczytać na blogach?

Chomikuj.pl gry

Inna historia Maximum Ride - Onet.pl Blog

Nie będzie ich raczej zbyt wiele, chyba że coś mnie najdzie, to wtedy będzie więcej ;)

Blog to po części historia którą sama wymyśliłam o bohaterach książki Jamesa Pattersona ,,Maximum Ride" każdy wie o kim mowa jeśli czytał, a jeśli nie to się dowie.
A więc tak, moja historia toczy się dalej po trzeciej części są w niej tak samo Max, Kieł, Iggy, Kuks, Gazik i Angela, ale są też nowe postacie m.i. April, Pearl i Bruno
Wszystkie rysunki są na ImageSchack
http://img25.imageshack.us/i/april1e.jpg/
No i oczywiście na chomikuj.pl:
http://chomikuj.pl/AprilT


Wyszedł na plażę. Pearl z Max postanowiły dołączyć do nich, a ja miałam za zadanie pilnować domu i chłopców, żeby jeszcze trochę się przespali.  Dzień przeleciał nam wszystkim jak przez palce - lenistwo od rana do wieczora. Wieczór oczywiście zakończyliśmy partyjką gry w karty.

***

Błysk. On. Czekoladowa czupryna. Wysoki. Pociągający, męski głos. Błysk! Ja. My. Razem, niczym jedność. BŁYSK!!! Ciemność. Nie ma go. Zniknął! Samotność. Zimno. Pustka w sercu. Brak drugiej osoby. Błysk!.

"...tak już ten świat stworzony..." - Onet.pl Blog

 •  Jesteś psychopatą?
 •  The Ninja Text Generation
 •  Pisz do końca
Gry
Mnie z powodu braku weny, albo z nadmiaru spraw szkolnych (to drugie jest akurat prawdą), ale kochanej Nefrycji zwyczajnie się nie chciało. Poza tym Nefrit odkryła stronę internetową chomikuj.pl i się straszliwie ucieszyła ze swojego odkrycia (wiem, że mam zapłon jak cholera).
    Dzisiaj notka króciusieńka, ale następna i następniejsza będą.Trochę pojeździć i się wybadać. Wywaliłam się kilka razy, ale nie aż tak dużo. Po przyjściu na wieczorku zapoznawczym wydukałam coś o sobie i zostaliśmy podzieleni na dwie grupy na biegówki. Ja trafiłam do starszej (znaczy zaawansowanej). W tym dniu robiliśmy jeszcze świece z wosku.

Blog swierczp

0
Zapraszam do mojego CHOMIKA 2010-02-07
Zapraszam do mojego CHOMIKA , w którym znajdziecie najnowsze filmy,gry i muzę poprzez link   http://chomikuj.pl/swiercz.p

Transformacja 2012

Finansowych oraz burzą rozwijającej się i dobrze zorganizowanej opozycji i jej dużego zasięgu na całym świecie, wpadają w panikę co do realizacji swojego wrogiego planu ich  “gry końcowej”  – utworzenia  światowego rządu.

W następnych dniach możecie wiele oczekiwać, gdy pionki domina upadają w coraz to większym i przyspieszonym.

Krajach Trzeciego Świata jako część planu nawiązania bezpośredniej łączności z tymi rejonami.   Teraz jednak przenosimy naszą uwagę z powrotem na kraje,  które mogą odegrać ważną rolę w procesie Ujawnienia.  Oczekujcie teraz coraz bardziej zdumiewających  i inspirujących pokazów, które będą się pojawiać z coraz większą częstotliwością.Siejemy Przyszłość
 • EzoSzczecin
 • "Myśli – dnia" blog Tamara
 • Numerologia – blog Anny
 • Schodami do Nieba
 • Przebudzenie (chomikuj.pl)
 • Fundacja "Świadomość Ziemi"
 • Czas się Przebudzić
 • Podróżnicy z Kosmosu 13.3.12
 • Jedność
 • Odrodzenie Miłości
 • Jak zarobić kasę w internecie

  Serwisu polska zakładka.
  Ktokolwiek zaczyna powinien zacząć tutaj. Bardzo proste zasady i prosta konstrukcja strony:).

  PS. Polecam też przejrzenie mojego chomika www.Chomikuj.pl/tymon2122



  i sposobu na zarobienie 15000 zł.:):)
  Mała prośba prześlij to swoim znajomym:):)




  Moi.Przecież chomik przechowa na je za darmo, bez żadnych opłat. Drugą bardzo ważna zaletą chomika jest fakt że można wchodzić na kąta innych chomików i ściągać od nich filmy, gry, tapety, mp3, e-booki itd. ogólnie na chomiku jest wszystko, as co najważniejsze prędkość ściągania zależy od prędkości twojego łącza, ja przy 2 mbit/s łączu osiągam prędkość ściągania 250 kb/s i ta.

  Promocja stron

  Natrafić na płatności sms podczas dodawania stron internetowych do katalogów, przeglądania niektórych serwisów, gdzie dostęp do artykułów kosztuje. Bardzo wysokie dochody osiągają serwisy oferujące różne wodotryski do telefonów komórkowych, takich jak tapety, dzwonki, gry i śmieszne mmsy.
  Przyszłych beznesmenów liczących już wejścia i kasę za smsy należy uświadomić, że tylko niewielka część pobranej opłaty trafia do kieszeni właściciela. Większość pochłania pośrednik udostępniający swoją platformę płatniczą. Z.

  Drgnęło, ponieważ Era wprowadziła niedawno dla klientów biznesowych ofertę Pakietów Kwotowych w miejsce tradycyjnego Abonamentu. O Pakietach można przeczytać w ofercie Nowe Pakiety Biznes.

  Serwisów obsługujących sms premium mamy sporo w sieci. Dodatkowy transfer na Chomikuj,pl, stare gierki na play.pl, szablony stron, i wiele innych produktów jest dostępnych poprzez płatności sms. Gdyby nie skandalicznie wysoka marża, byłby to najchętniej wybierany sposób płatności przez użytkowników Internetu.