O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Chomikuj.pl

b4f4

O wyniki Googla. No moze wszystkie z wyjatkiem 2ch – pierwsza z nich to http://chomikarka.pl

Nie za za bardzo do czego sie przyczepic – grafika OK, nic nie wali po oczach, wszystko dziala szybko i sprawnie. Jesli za chodzi o wyniki, to coz – powiem tak – niektorych rzeczy nie znajduje ale znakomita wiekszosc tak. Jak dla mnie najlepesza wyszukiwarka chomikuj na rynku.

Dodatkowo nie znajdziecie tam zadnych reklam, banerow – tylko czyste wyniki. Widac ze to projekt non-profit. Jak dla mnie super. O grugiej wyszukiwarce, rozpisze sie troche w kolejnym poscie.

Pozdrawiam.
Najlepsza wyszukiwarka plikow z chomikuj!!!

 • CHomikuj w tarapatach!

Chmurka tagów

 • Chomikuj.pl
 • wyszukiwarka
 • chomikuj
 • chomikarka.pl
 • wyszukiwarka.

Blog wesolutki26

chomikuj 2011-10-29 chomikuj to twoje darmowe i przyjazne miejsce na pliki Chomik to Twoje konto - dysk internetowy. Przechowuj na nim za darmo muzykę, filmy, dokumenty i inne pliki. W łatwy sposób udostępniaj je wszystkim znajomym! Na swoim chomiku możesz tworzyć piękne albumy zdjęć (zobacz Jeżeli jeszcze nie masz własnego Chomika wejdź na link  http://chomikuj.pl/?page=451729][IMG]http://images.chomikuj.pl/banners/chomik

Komentarzy: 0 zarabianie przez internet 2011-10-04 .

Przewodnik po chomiku

   Za granicą, a rodzice domagają się zdjęć swoich wnuków. Wykorzystywanie do tego poczty elektronicznej wydaje mi się nie do pomyslenia.
  • możesz dzielić się również innymi plikami, takiki jak: filmy, muzyka, dowcipy, programy, gry etc etc, oczywiście z poszanowaniem praw autorskich.
  • możesz umieszczać pliki, nad którymi pracujesz na bieżąco wspólnie z innymi, mogą to być robocze wersje prezentacji, testy, opracowania zagadnień.
  • możesz publikować raporty, zestawienia, formularze itd.
09:23, nika7777 , sprawy techniczne
Link Dodaj komentarz »
piątek, 16 kwietnia 2010
Jak trafić do mojej spiżarni i obejrzeć spiżarnie innych?

Twoim loginem w serwisie jest nazwa Twojego Chomika.

Do swojej spiżarni możesz wchodzić:

 • przez adres http://chomikuj.pl/[nazwa Chomika] wpisując poźniej login i hasło na górze strony, aby się załogować
 • przez główną stronę Chomikuj.pl - na samej górze strony znajduje się niebieska belka, na której umieszczone są.

Znalezione na chomiku

Spisem folderów lub na samym dole strony w zakładkę "Program partnerski". Warto przeczytać regulamin programu :) Zawsze warto czytać regulaminy ;) Przystąpienie do programu jest proste, podajemy swoje dane (NIP i numer kota można podać później) i zaczynamy przygodę. W miejscu powyższego przycisku pojawi się taki, prowadzi do panelu partnerskiego:

Możemy w nim tworzyć w prostym kreatorze linki i bannery "o specjalnym adresie, dzięki którym Chomik będzie pamiętał, że osoba, która odwiedziła jego stronę została na nią skierowana właśnie przez Ciebie". Mogą one prowadzić do różnych stron serwisu, chomików. Jeżeli umieścisz go gdzieś w internecie (poza portalem Chomikuj.pl) a inna osoba trafi dzięki niemu do portalu - wówczas otrzymasz prowizję zakupów (np. dodatkowego transferu, abonamentu konta) dokonanych przez tę osobę (jeżeli dokona ich w przeciągu miesiąca od kliknięcia w odnośnik).

Można również tworzyć zaproszenia osobiste i "wysyłać do swoich znajomych informacje o portalu i zachęcać ich do wyhodowania własnego Chomika. W każdym wysłanym zaproszeniu będziesz mógł wstawić specjalny link. Jeżeli dana osoba w niego kliknie, to zostanie skierowana na stronę portalu i Chomik zapamięta, że trafiła do niego właśnie dzięki Tobie. Dodatkowo, w szczegółowych statystykach, będziesz mógł sprawdzić czy Twoje zaproszenie zostało zaakceptowane i.

Chomikuj.pl gry

Chomiki - bloog.pl

Kupiłam Fikusia 23.08.2011. Ja uznaję, że gdy pojawił się u mnie w domu, wtedy ma urodziny :). Miałam już dla Fikiego klatkę po moim chomiku syryjskim o imieniu Figa. Dzień przed tym jak się dowiedziałam, że będę mieć chomika starannie wyczyściłam klatkę i jej wyposażenie. Już następnego dnia jechałam do zoologa. Kupiłam Fikusia - małego chomiczka dżunglarskiego, domek z kokosa, jedzonko, poidełko.

Wychodził z klatki na spacerek. ;D

 

CHOMIKUJE JEDZENIE:

Chomik ma duże "torby policzkowe", w których gromadzi pokarm i zanosi go do swojej norki. W jednej z norek znaleziono aż 25kg zapasów zgromadzonych przez jednego chomika.

 

MUSI GRYŹĆ:

Dawaj.

SLONECZNA HISZPANIA - bloog.pl

4. Jesteście jacyś ładniejsi....
 
5. Wszędzie zauważacie zakochane pary
 
6. Gdzieś w swoim ważnym miejscu chomikujecie fotki tej/tego dziewczyny/ chłopaka albo gadżety, które was ją/ jego.Ona z wysokim poziomem konfliktów między partnerami. Jeżeli jednak w jakimś związku występują równocześnie i inne, poważniejsze, formy miłości, nie ma powodów do niepokoju. Trudno, aby miłość niosła radość, jeżeli będzie całkowicie pozbawiona elementu wyzwania, gry i zabawy.

 

Storge
Osoby uzyskujące w tej skali wysoką punktację przeżywają.