O czym chcesz poczytać na blogach?

Chmielewska

Blog Tinkii1

Hit?

Komentarzy: 0 2012-02-03
Komentarzy: 0 Julia aktorzy itp 2012-02-03 Akcja serialu Julia rozgrywa się w Krakowie. Tytułową bohaterką serialu jest Julia Chmielewska, młoda dziewczyna, która na dzień przed swoim ślubem postanawia zacząć wszystko od nowa i wyprowadza się z rodzinnej miejscowości do Krakowa. Zatrzymuje się u swojej kuzynki Kasi i jej rodziny. W malowniczym mieście poznaje bogatą rodzinę Janickich, którzy są właścicielami "Kliniki piękna".
Obsada

Julia Chmielewska (Julia Rosnowska) – główna bohaterka serialu, wyjechała do Krakowa, uciekając od Darka – swojego narzeczonego, fikcyjna narzeczona Macieja,
Jan Janicki (Krystian Wieczorek) – lekarz-chirurg plastyczny w "Klinice Piękna", brat Macieja, były partner Moniki, przyjaciel Julii, zakochany w niej,
Monika Miller (Marta Żmuda Trzebiatowska).

Myśli na koniec dnia - bloog.pl

Starszą, schorowaną, samotną, nie wychodzi z domu w ogóle. Nawet nie wiedzialam o jej istnieniu, chociaż mieszkam tu już ładnych parę lat. Dopiero w tym roku dowiedziałam się, że ktoś taki mieszka parę pięter niżej. Pani Jadzia ma zapewnioną jakąś pomoc, która robi zakupy i obiady. Jest jednak tylko przez parę godzin, potem p. Jadzia jest sama. Pogarszający się wzrok spowodował, że nie może już nawet czytać i kiedy pożaliła mi się, że swoje książki może już tylko pogłaskać, zaoferowałam się, że będziemy czytać razem. No i wpadam, kiedy tylko mogę, ale jak widać nie zawsze się udaje wrócic do domu o przyzwoitej godzinie, żeby jeszcze do p. Jadzi zajrzeć. Wczoraj byłam, zaczęłyśmy czytać Chmielewską. Pani Jadzia zażyczyła sobie "Zwyczajne życie" . Wychowałam się na Chmielewskiej, bardzo lubiłam Tereskę i Okrętkę i nawet z przyjemnością czytam na nowo ich przygody i ten styl Chmielewskiej... uwielbiam. Zaśmiewamy się obydwie :-) To nasze wczorajsze czytanie spowodowało, że sięgnęłam do swoich "skarbów" i wygrzebałam list napisany do mnie przez panią Joannę. Obiecałam go jutro zabrać do p. Jadzi. Zawsze tak miałam ( i zostało mi to do dziś ;-), że jak mnie coś zaciekawiło, poruszyło, spodobało się natychmiast miałam potrzebę podzielenia się tym z osobą, która była tego źródłem. No to pisałam listy... do Joanny Chmielewskiej, do Krystyny Jandy, do Jana Pietrzaka. Do Kazimierza .

JULIA-SERIALTVN - Najlepszy blog o serialu Julia - Onet.pl Blog

W dalszym ciągu jest obojętny. Do Julii dzwoni jej matka. Oznajmia córce, że operacja Natalki może być przeprowadzona jeszcze w tym roku.

 

Odcinek 20 (piątek 27.01)

Julia otrzymuje wielki bukiet kwiatów od nieznajomego wielbiciela. Przy bukiecie znajduje się liścik z napisem „przepraszam”. Po krótkich zastanowieniach pada decyzja, że kwiaty wysłał Maciek. Pewien dziennikarz skontaktował się z Julią odnośnie nowego artykułu o Janickich. Julia przekazuje sprawę dalej. Hanna zamierza sama zająć się tym tematem. Tymczasem do Krakowa przyjeżdża znany aktor – znajomy Krzysztofa. Córki Krzysztofa natychmiast proszą ojca o możliwość wzięcia udziału w nowym filmie jako statystki. Krzysztof postanawia skontaktować się z aktorem.

 

juliomanka (14:55)
28 komentarzy | Skomentuj

19 stycznia 2012
007. Wyznanie miłości / Pola chce nosić kolczyk w nosie

  

 

Zakochałem się ! - usłyszy Julia od Maćka. Chmielewska uzna, że chodzi o ... nią.

Tym bardziej, że Maciek poprosi ją,.

Telewizja Podatkowa TV

Przeskocz nawigację

Opodatkowanie dochodu z zagranicznych odsetek w Polsce jest dość dużym problemem w związku z tym, że niewiele osób jest świadomych tego obowiązku, a media oraz sam fiskus nie przykładają się do jego szerszego nagłośnienia, nie mówiąc już próbie wyjaśnienia podatnikom, w jaki sposób mogą oni skutecznie wypełnić swój obowiązek podatkowy w Polsce. W tej Odsłonie Telewizji Podatkowej Rafał Chmielewski odpowiada na pytania dot. opodatkowania zagranicznych odsetek w Polsce przesłane mu.

{nazwa bloga}

Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (0), Dodaj

piątek, 21.kwietnia.2006, 23:05
Ciekawie.
Trochę niesprawiedliwości.
Śmiech.
Nowość.
Dziwne wspomnienia.
Śmiech.
Dziwność.
No silence
Uzależnienia.
Wokłól zieleń. Piękna Zieleń.
Wiosna budzi się do życia.
A Ambicja dalej śpi.
A Motywacja wciąż nie wraca.
Nie a Ich, a sa tak potrzebne :-(( :-((
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (2), Dodaj

..:: trup w ogrodzie ::..

środa, 19.kwietnia.2006, 23:59
"(...)-Alicja - powiedział Paweł z potwornym zakłopotaniem - ja nie chcę się powtarzać, ale chyba jest kłopot...
- Złapali was ze śmieciami? - zgadła żywo Alicja. - Trudno, zapłacę karę.
- Nie. Śmieci przeszły ulgowo. Ale tu u ciebie w ogrodzie leży trup.
- Oszalałeś? JAki trup?
- Damski. Jak Boga kocham, nie wygłupiam sie wcale.(...)" Joanna Chmielewska "kocie worki"


Asz te truposze w książkach Chmielewskiej, zawsze.