O czym chcesz poczytać na blogach?

Chłopskie jadło

Hejkum-Kejkum

kiedrusia
Link Komentarze (3) »
niedziela, 10 września 2006
09 09 ;););)

To były najlepsze urodziny jakie do tej pory miałam!!

Chłopskie Jadło. Micha pierogów. Zsiadłe mleko ze szczypiorkeim i koperkiem. Pajdy chleba ze smalcem i białym serem .Wizyta w sklepie bieliżnianym. Nocne zdjęcia Krakowa. Czekolada z masalą. Prezenty zapakowane w szeleszczące kolorowe papiery. Rozmowy nie mające końca. Filmy. Wzajemna sesja zdjęciowa;).

kochanienka blog


skomentuj (0)


piknik
No muszę przyznać, że firma się postarała. Na pikniku z okazji bardzo-wielo-lecia istnienia było wszystko co trzeba do wesołej zabawy: piwo-wino bez ograniczeń, full grillowanego żarła (przegapiłam pieczone ziemniaki :( a ja tak lubię takie proste, chłopskie jadło), ciasta, owoce, muzyka na żywo min. donvasyl z romą (kto ogląda discorelax ten wie), klauni i takie wielkie, nadmuchane zjeżdżalnie dla dzieciaków oraz dużo terenu zielonego do szwędania się... Okazało się również, że pogodę też da się opłacić z góry! No jednym słowem: zajebista.

5 Smaków – Pamiętnik Kulinarny | Just another Wordpress.com weblog

W okolicach godziny 18, jedna godzina na znalezienie knajpki oraz zjedzenie kolacji to dość mało, ale szybkim krokiem ruszyliśmy w kierunku ulicy Waryńskiego. Po prawej stronie oczekiwałem, dobrze znanej bywalcom MDM’u, restauracji “U Szwejka”, wcześniej jednak zauważyłem “Chłopskie jadło”, nic wcześniej nie wiedziałem o jej istnieniu, dziwne . Minęliśmy kuszące podwoje obu knajpek, wiedząc że na szybką obsługę i szybkie jedzenie w owych nie ma szans.
Biorąc zwrot o 180 stopni natrafiliśmy na wysoką bramę kamienic przy ulicy Marszałkowskiej, dobrze.

Z których na pierwszy rzut oka wyłania się azjatycki przybytek DongNam (http://www.dong-nam.com.pl/).

Liczyliśmy na szybką przekąskę, azjaci przodują w takowych, więc wkroczyliśmy szybkim krokiem, a ukazał się przed nami styl epoki Ming z domieszką PRL. Dwa piętra składają się na tą jadłodajnię, na dole siedziało kilkanaście osób, co tylko dobrze świadczy o podawanych tutaj specjałach – pomyślałem. Nobliwy kelner zapodał kartę dań, wybraliśmy na szybko 2 x zupa Wonton oraz kurczak SATAY, który figurował jako ciepła przekąska. Ceny nie zachęcają niskim poziomem,.

Kuruku

Mnie na neta ogłądać rowery. No i przyszi Przemek był cichy . Powiedziałem żę go przepraszam i rzeby jakoś sie usmiechną ale to chyba nie pomogło. I chyba jest na mnie zły. Więć przepraszam
kuruku 2004-09-16 22:59:59
skomentuj (0)


Przysłowia
"Nie ma jak dobre jadło, dobre wino i zepsuta dziewczyna"

Robin Williams


--------------------------------------------------------------------------------


"Kobieta często potrafi zaskoczyć swego męża w rocznicę ślubu - już samym jej wspomnieniem"

E. C..Tak mądrze, by jej głupota stanowiła miłą niespodziankę"

Karl Kraus


--------------------------------------------------------------------------------


"Orzech, osioł, jak kobita
Nic nie warta, jak nie zbita"

stare przysłowie chłopskie


--------------------------------------------------------------------------------


"Mąż idealny to taki, który jest przekonany, że ma idealną żonę"

(?)


.