O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Chloe

'Bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia' - Onet.pl Blog

On nie miał prawa bić mojego kolegi… Zwłaszcza za taki mały wybryk. Hydron po prostu miał tupet… Shiro miał rację – dzieciak zbyt dużo sobie wyobraża.
- Nie masz prawa bić Shiru!!!! – wrzasnęłam.
Hydron spojrzał na mnie zaskoczony.
- Za takie małe przewinięcie…. – zaczęłam. – Zachowałeś się jak jakieś małe dziecko! Zupełnie nie jak książę! Kto cię w ogóle dopuścił do tronu?!
- Wystarczy. – Skrócił mnie Hydron. – Mogłabyś wyjść,chciałbym porozmawiać z Shiru na osobności.
- Jeszcze z tobą…
- Chloe, wyjdź – poprosił mnie Shiru.
Skinęłam głową i opuściłam pomieszczenie. Gdy już otwierałam drzwi Chico zeskoczył z moich rąk i pobiegł gdzieś w głąb Sali. Szczerze to zwisało mi to… Hydron widział już go i nic nie mówił więc gdy zostanie tez się nic nie stanie.
♥♥♥♥♥
Próbowałam podsłuchać o czym gadali. Niestety nic nie słyszałam. Szczelnie mają tu drzwi, trzeba przyznać. Usiadłam po ścianą i wyprostowałam nogi przed siebie. Czemu oni mają przede mną takie tajemnice…?Nie mogłam tego pojąć… Przecież nikomu.

take my hand, i'll show you how

Inspirujący był też opener, więc pewnie zaraz zacznę pisać jakąś nową kupę i uouala, ale całkiem to lubię, bierzcie więc i jedzcie z tego wszyscy (a nawet wpierdalajcie)- rzekł pan.


Jego oddech zastępował jej powietrze. Nie słyszała nic, poza biciem jego serca i własnymi jękami. Świat składał się z ciepła jego skóry, miękkich włosów, szorstkości spierzchniętych ust. Był PRZY niej, był DLA niej, był W niej.
Nie dzieliła czasu między dni przed i po Kenzo, bo Kenzo był zawsze. W jej podświadomości. W jej świadomości. Pojawił się jeszcze przed Chloe (słodziutką Chloe, którą we dwójkę wychowywali jak własne, zdecydowanie zbyt wcześnie posiadane dziecko gdy ich ojciec załatwiał interesy, a matka śpiewała i ćpała po łazienkach wykładanych kafelkami z limitowanych edycji po dziesięć euro za sztukę). Był smakiem ciasteczek zbożowych maczanych w mleku, świeżych czereśni, szampana zbyt szybko uderzającego do głowy i tych pierwszych, tak nieumiejętnie palonych papierosów.
Przyciskał ją do ściany, rama ograniczająca wyjątkowo niezłą reprodukcję „Narodzin Wenus” wbijała jej się w spocony kark. Oddychał ciężko,.

The Blossoming Love


Drogi Gothicu: Przepraszam cię, kochanie, naprawdę przepraszam. *przytula Gothica* Wiem, że kochasz Lavendera.

Drogi Lavenderze: Przepraszam cię, kochanie, że zabiłam cię *sniff, sniff*

Drogi Ceiarro: Przepraszam cię, elfiątko, ale sam wpakowałeś się w kłopoty, jeśli chodzi o Lora. Trzeba było tak daleko się wyprawiać i pomagać ludziom? Popatrz, jak na tym wyszedłeś - zostałeś własnością Lora.

Drogi Lorze: Nie rozmawiam z tobą.

***


Szczera Prawda:

Chloe: I'm downloading songs by those russian lesbians
Ri: They're funny.
Chloe: yeah. and hot
Ri: One of them's cute.
Ri: The other one's ok.
Chloe: They're both hot.
Chloe: Well, the brunette is hotter.
Ri: I'd do them both.
Ri: But I'd only marry one of them.
Chloe: They sort of sound like chipmunks.
Ri: Well, put on a Russian accent.
Ri: And try singing.
Chloe: I guess...
Ri: Do you sound like chipmunk?
Ri: That's what I thought.
Ri: I know I do.
Chloe: I guess I do too.
Chloe: Yeah.. I do.
Ri: Yes.
.

mary-kate-ashley-olsen-j blog

I Jeszcze BUTTON z poprzedniego konkursu tez uniej :


Oraz
galeria
10 wpisów do ksiegi
10 wpisów do bloga :)
Wszystkie nagrody jak zawsze są śliczne ... No nie ? :]

chciałam jeszcze dodac że zmieniłam tę notke ....
Kuniec papa
2004-02-16 14:51:21 skomentuj (0)


So Little Time - The Wheelchair
Teraz opowiem o jednym z wielu odcinków so Little time ... Ten odcinek sie nazywa arkana był przed wczoraj na Fox Kids ... wiec posłuchajcie :] :

Zaczyna się tpo jak Mk i Ash czyli Rayle i Chloe siedza w pokoju gdzie wisażystki maluję i czesza bliźniaczki ...
Nagre Raylie strasznie się ździwiała że musi zapłacić aż 60$ Za telefon ...

Chloe tez sie zdziwiała i zaczyna przepytywac siostrę dlaczego aż tyle ... Rayli podaje jej rachynek ...
Chloe zaczyna pytać Rylie ....
A tobyło tak ...

-Przegadałaś 20$ z facetem poznanym na Bahama ?
-No wiesz spodobał mi się ... :D -
A co chciałaś sie dowiedzieć od psychologa ? -
-Czy ten facet jest dla mnie
....
.

"Złoty Brzeg" - Onet.pl Blog

I msc. - Fresh Peace wł.Chloe

II msc. - Magnetic EO wł.Venus

III msc. - Dulce Estrella wł.PrimaVera


-Hard

I msc. - Illuvia wł.Venus

II msc. - Evening wł.Shireusia


  • Dresaż:

-L

I msc. - Elmo wł.Chloe

II msc. - Armani.

.....:::::Lily Potter:::::..... - Onet.pl Blog

Pokój dziewczyny był dość duży. Po lewej stało duże dwuosobowe łóżko a nad nim zwisał miały baldachim. Czarne, metalowe ramy łóżka układały się w różnokształtne zawijasy, a na materacu leżała biała pościel i kwiatowe wzory koloru fioletowego. Pokój był koloru liliowego a ściana za łóżkiem była w fioletowo-białe, pionowe paski. Na wprost od drzwi były duże okna z białymi, atłasowymi firankami sięgającymi podłogi. Między nimi znajdowały się oszklone drzwi prowadzące na długi balkon do którego wchodziło się również z pokoju Chloe. Obok okna stała sztaluga z płótnem, a obok niej stolik z farbami i innymi przyrządami potrzebnymi do malowania. Dwa metry dalej stało biurko na którym leżały porozwalane szkice Liz. Tuż przy drzwiach stała szafa. Po prawej były drzwi prowadzące do łazienki Liz, a obok nich stał regał z książkami a przy nim komoda z ramkami na zdjęcia. Po środku stała biała dwuosobowa sofa a na niej liliowe poduszki w paski, kropki i kwiatki. Przed nią stał stolik koloru reszty mebli, a pod nim na sosnowej podłodze leżał fioletowy, futrzany dywan.

Prawdziwa miłość przychodzi nieproszona... - Onet.pl Blog

Zerknęłam na położoną kartkę przez Mathisa Laurenta. Przede mną widniał kolejny sprawdzian z historii, który zaliczyłam na ocenę niedostateczną. Nauczyciel przyjrzał mi się zawiedzionym wzrokiem.

- Martin, proszę pozostać po lekcji. Musimy porozmawiać w sprawie twoich ocen. – wypowiedział te słowa ostro, tak że poczułam na plecach gęsią skórkę.

- Ale się wpakowałaś- mruknęła mi na ucho Chloe, która gdy tylko nauczyciel się oddalił zaczynała się natychmiastowo ożywiać.

- Wiem- mruknęłam.- Czasami mam wrażenie, że z jakiegoś powodu Mathis mnie nie lubi i doszukuje się najdrobniejszych błędów by wpędzić mnie w tak okropna sytuację.

- Wydaje ci się… On nie jest taki zły- moja przyjaciółka zaczęła bronić nauczyciela. Wzruszyłam tylko ramionami, przez resztę lekcji wpatrując się w zegarek.

Chloe moretz

right next door to hell .. - bloog.pl

 

6. Nina Dobrev w sukience Elie Saab


 

7. Chloe Moretz w sukience Proenza Schouler


 

8. Kelly Osbourne w sukience marki Honor

Better for people to hate me for who I am then to love me for who I'm not - Onet.pl Blog

Bohaterka trylogii Suzanne Collin's. Finałowa nowela Mockingjay, jest na szczycie najlepiej sprzedających się książek według USA TODAY w pierwszych tygodniach sprzedaży. ET,MTV i Los Angeles Times zgodnie mówią, że gwiazda filmu 'Kick-Ass' Chloe Moretz ma kontakty by zagrać w pierwszej części, The Hunger Games. Kristen Stewart z Zmierzchu jest na prawie każdej internetowej liście co do roli w tym filmie według The Daily Beast. Pożyjemy i zobaczymy kto tę rolę dostanie.