O czym chcesz poczytać na blogach?

Chirurgia plastyczna

Odlotowa-nastolatka - bloog.pl

W czasach kultu piękna i młodości ciężko być przeciętnym i jeszcze w dojrzałym wieku. Są ludzie, którym ciężko jest pogodzić się ze swoim wyglądem lub pewnymi niedoskonałościami. Wówczas wybawcą okazuje się chirurgia plastyczna.
Pozwala ona na zlikwidowanie defektów ciała, aby pacjent czuł się komfortowo. Chirurg plastyczny dzięki skalpelowi skutecznie leczy kompleksy, które często utrudniają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Chirurgia plastyczna nie tylko zajmuje się zabiegami mającymi na celu poprawę wyglądu człowieka, ale.

STYL ŻYCIA & ROZRYWKA

First to like this post.

2 Comments »

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

  1. Uważam, że chirurgia plastyczna jest potrzebna kobiecie w ostateczności. Ale czasami potrafi odmienić życie. Człowiek nabiera wartości we własnych oczach, a wtedy wszystko jest łatwiejsze.

    .

blog przecudownej juleczki =)


Dzisiaj mija juz prawie miesiac, odkad zawitalam na tym wielkim kontynencie i jak na razie dalej jest calkiem niezle. Jednak dobija mnie ta amerykanska kultura... Moi wujkowie maja w telewizji jakies 70 kanalow- czlowiek moze o dowolnej porze dnia i nocy je wlaczyc i zawsze znajdzie przynajmniej 2 kanaly, ktore akurat pokazuja program o chirurgii plastycznej. Powstaly 3 seriale o chirurgach plastycznych, ok.10 programow dokumentalnych, a wszyscy sa zachwyceni!!! Jak ja widze 18-letnia dziewczyne, ktora po raz trzeci ma wstawiane silikony, bo poprzednie dwa razy zostaly spaprane, to mi sie slabo robi. Tutaj aktualnie panuje jakas gigantyczna moda na chirurgie plastyczna, a chirurgowie sie nie krepuja i robia korekty nawet na dzieciach... Wiecie, jak wyglada brzuch czlowieka po odsysaniu tluszczu?? ja taki wielki, suchy worek, zwisajacy na pol metra w dol. Ohyda. Ja nie jestem przeciwniczka chirurgii plastycznej, bardzo dobrze, ze ludzie moga wyzbyc sie kompleksow, ale bez przesady... do tego niby to.

Audyt informatyczny, audyt oprogramowania Weblog

audyt audyt informatyczny audyt legalności oprogramowania Audyt oprogramowania inwentaryzacja oprogramowania legalne oprogramowania piractwo Przyjazny audyt statlook uplook

endometrioza.blog

Somatyczną lub nawet konwersji (w uproszczeniu: przekształcanie napięć/ konfliktów emocjonalnych w objaw fizyczny. Po rozmowie z lekarzem - w sumie nie z tej działalności ale z chirurgii plastycznej - ponieważ chirurdzy też często służą w operacjach związanych z enometriozą - wracające  tutaj znaleźć można: chirurgia plastyczna wrocław potwierdzają się oceny że często pacjęci chorzy mieli jakieś trudności z emocjami zwłaszcza gdzie zostal zaburzony okres dzieciństwa.

Zaburzenia pod postacią somatyczną (somatyzacyjne) są dobrze znane internistom. Nie tak rzadko zgłaszają się do gabinetów lekarskich pacjenci.

let-it-be

To bardzo nieprzyjemne miejsce. Mnóstwo ludzi, każdy z nich ma swoją historię, niektórzy groźną inni mniej groźną. Boję się żeby z tego mojego pieprzyka nic się nie wyszło. Już 4 miałam kiedyś usuwane ale żaden z nich nie był taki jak ten. Modlę się żeby tylko wszystko było ok. Denerwuję się...

skomentuj (3)Chirurgia plastyczna 2004-07-26 20:14:52


Tak więc dziś wycieli mi pieprzyka... Szybko i bezboleśnie. Teraz czekamy na wynik. Tak się napatrzyłam na tych wszystkich ludzi tam czekających, nawet nie wiedziałam że takie cuda można robić ze skórą. Dla mnie chirurgia plastyczna zawsze była po to by leczyć a nie rzeby poprawiać to.

problemy-nas-nastolatek - Onet.pl Blog

Worki pod oczami – operacja czy kosmetyk

Jeszcze do niedawna, abypozbyć się worków pod oczami wiele kobiet i panów decydowało sięna operację, która na stałe eliminowała nabrzmiałe worki. Poddając się chirurgii plastycznej mogliśmy poprawić z pewnościąswój wygląd. Wraz z biegiem lat opracowywano kosmetyki, które wmniejszym lub w większym stopniu poprawiały elastyczność wokółoczu i zmniejszały obrzęk. Nie zawsze worki pod oczamiznikały na zawsze. Jednak w ostatnim czasie powstało w laboratoriumserum, które rzeczywiście poprawia.