O czym chcesz poczytać na blogach?

Chirurdzy sezon 8

Zniekształcona rzeczywistość [ versus.blog.pl ]

Dowolną ilość białej waty nasączonej problemami? A może kiedyś pękniemy, nie wytrzymamy?


Jeden krótki SMS, 87 znaków. I zamilkłam, znów.

Na paranoję jest być tutaj, tak po prostu.

(Chirurdzy, sezon 6, odcinek 3)

 

Free like wild horse...

Cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie, bez nich miłość nie ma sensu. W kulminacyjnym momencie tego obłąkania nic poza wybraną lub wybranym nie ma znaczenia."
emanuelka 2009-06-08 19:52:53
skomentuj (0)


znalezione na nk.. znow ;)
Są w życiu chwile, które na zawsze w
pamieci zostaja i choć czas przemija
one nie mijają i sa osoby, które raz.Wojna
łatwo ją zacząć,
lecz trudno skończyć

Ze wszystkich rzeczy wiecznych
miłość trwa najkrócej.
emanuelka 2009-06-10 01:25:24
skomentuj (1)
Chirurdzy, sezon 4, odcinek 6
"Im łatwiej mogę go mieć, tym bardziej przed nim uciekam."
emanuelka 2009-06-21 14:15:26
skomentuj (0)
horoskop na ten tydzien
.

Tysiące serc, jedno bicie. Siatkówka - miłość na całe życie - Onet.pl Blog

Raul Lozano wreszcie odetchnął. Z nożem na gardle walczyliśmy o udział w igrzyskach olimpijskich w Pekinie, ale na szczęście Polacy znów przypomnieli, że jesteśmy wicemistrzami świata. - Czułem się jak chirurg w czasie operacji - mówi argentyński trener.

Kamień spadł nam wszystkim z serca, jedziemy na igrzyska. Komu dedykuje pan ten sukces?

, II trener reprezentacji Polski. - Chciałbym jednak żeby wszystko było jasne. Dwunastka która została wybrana na wyjazd do Egiptu, to także walka o miejsca w podstawowym składzie na dalszą część sezonu. To nie jest tak, że na Igrzyska Olimpijskie pojedzie dwunastka zawodników wybrana dwa miesiące wcześniej.

 

Alozy Świderek nie chciał zdradzić czy w Egipcie zobaczymy na.

Uraz i wymusiło zmianę w zespole portugalskim. Przy stanie 5:2dla Polaków portugalski trener poprosił o czas dla swojego zespołu.Jednak na pierwszą przerwę techniczną nasi zawodnicy znów schodzili prowadząc 8:4. Po niej widowiskowymi atakami popisali się Świderski i Pliński, a w bloku zatrzymał rywali Wlazły. Gdy "biało - czerwoni"prowadzili już sześcioma punktami trener gospodarzy wezwał na przerwę swoich.

Świat oczami medyka - Onet.pl Blog

Się z VSD - ubytkiem w przegrodzie międzykomorowej. Nie wdając się w szczegóły - tego operować na razie się nie dało u niego bo za mały, więc kardiochirurdzy zdecydowali się na korektę światła tętnicy płucnej aby nieco odciążyć serce dopóty (kolejne mądre słowo), dopóki nie podrośnie i.

Ma średnicę 6-7 milimetrów, tak u tego szkraba przypominała makaron "nitki" do rosołu... i trzeba było tam włożyć igłę wenflonu. Po paru minutach chirurg, który to robił miał mokre czoło.


Były same złamania (siostra chciała kopnąć brata ale jej noga zamiast dosięgnąć brata zatrzymała się na podłodze), skręcenia, zwichnięcia, jeden 8-latek dość niefortunnie zatrzymał się na rowerze (a raczej jego krocze zatrzymało się na kierownicy) i w ten sposób wywalił mu się wielki krwiak w.Światła. Ludzie byli już z deczka podkurwieni, ale po 5 minutach światło wróciło i zaczął się egzamin...

...który zdałem :) I dzięki temu sezon 4. melodramatu "Michael's Anatomy" kończy się happy endem. Kolejne odcinki w październiku, mam nadzieję że z tą samą obsadą w roli studentów,.

Studentka z Medyka na finishu - Onet.pl Blog


13 listopada 2009
Osobiście
Nowy sezon amerykańskiego serialu o chirurgach, toczy się rozmowa:
Zimowa wegetacja przed TV. W wyniku permanentnego oszczędzania na czym się da - włącznie z ogrzewaniem - w moim domu jesienią, zimą i wczesną wiosną, zwykle panowała temperatura poniżej 18 stopni. To jest mniej więcej 6 m-cy, połowa roku! Zatem ludzki organizm, chcąc przetrwać, po powrocie w zimne cztery ściany, szykował sobie największy dostępny kubek gorącej herbaty, zapas węglowodanów,.Przyjemność czerpią z udupiania, a nie tłumaczenia i wykładania tematu.
..bo do prawdziwych asystentów, prawdziwych wykładowców wraca się z przyjemnością.


Miałam dziś pierwszy wykład z chirurgi plastycznej.. Znów wymiękam.. Sposoby obdzierania ze skóry - po trochu czy w całości o to jest pytanie..
Chirurgia plastyczna to z pewnością nie tylko poprawianie nosów, powiększanie piersi i.

miniorki blog

I spróbujemy dostać refundację.
Laurka jest chyba jednak za zdrowa i się nie zakwalfikuje.
Jak będzie trzeba, to sami kupimy szczepionkę. Trzeba zacząć już oszczędzać, bo szczepi się cały sezon grypowy, najlepiej 5 dawek co miesiąc, a jedna dawka kosztuje 5 tysięcy.
Laurka prawdopodobnie jesienią i zimą będzie nas kosztować dodatkowe 25 tys.miniorki 2009-05-06.Została pochwalona za ładne przybieranie i postępy w rozwoju. Pani doktor tym razem była zadowolona z jej ułożenia - nie mówiła, że się pręży. Prosiła jednak, żeby zgłosić się z przepukliną do chirurga.

Krew pobrano. Wyniki zaskakująco dobre. Hemoglobina podniosła się z 8,6 do 10,4. Jest już niewiele poniżej normy. Następna wizyta za 6 tygodni.

W przychodni Laurka ważyła imponujące 3 800 g, 50 cm długości, główka 35,5 cm.

Zapytałam, kiedy.

adna blog

Zdrowió przechowywać zwierzeta domowe w lodówce"....
Nie no to juz skandal!!! ;p
film oceniam na 4 ( 0-10)
skomentuj (3)
2005-04-10 21:12:05 >> L-W sezon 1...Genialny to serial nie jest,
ale w sumie bardzo fajny...
i pouczajacy..;p
gdybym go obejrzała półroku temu
to bym nie twierdziła,
ze moje zycie.
Dziś rano..


Adna
26-07-2004 o godz. 11:53

Więc wczoraj otrzymałam propozycje pobycia harcerka dziś rano.. Wyjełam mundur z szafy, stawiłam się pod hotelem Warszawa o 8.35 ( a Ci co mnie znaja wiedza jaki to dla mnie ból bo ja raczej sowa jestem..) ..Gotowa do pełnienia służby... Dowiedziałam się, ze mam rozdawać teczki i zaproszenia byłym powstańcom.Mozliwe jest bym zdązyła na 16.30 do domu na obiad o moja naiwności!!!...Wkoncu babcia ma byc tylko przyjęta d szpitala.... Wtedy okazało się że dostapiłysmy zaszczytu czekania w kolejce już przed pokojem chirurga.... 1 słownie "JEDEN" chirórg przyjmował..a zajmował sie : Zabiegami, dorazina pomoca w prostych przypadkach np: wrosiniety paznokieć, pomoc w nagłych wypadkach np: zszycvie łóku brwiowego,.