O czym chcesz poczytać na blogach?

Chirurdzy sezon 7

Bohdan Cywinski - mój kawałek internetu

Ale bardzo rad.

zapisał Bohdan Cywinski


skomentuj (0)
31.08.05, Przerośl


31.08.05, Przerośl

Noc trwała normalne 7 godzin, a po śniadaniu położyłem się znów i przespałem bez przerwy kolejne trzy. Odreagowuję stresy poprzednich kilku dni. Było ciekawie i na ogół pozytywnie, a miejscami wręcz znakomicie - niemniej.Z tego wyniknie, to będę w to wchodził, jeśli nie, to będę miał ten punkt z głowy. Tyle, że czasu na robotę mam mało ? wkrótce po powrocie z podróży do kościoła w Żytkiejmach trzeba było jechać do chirurga w suwalskim szpitalu, by wyciągał resztkę kleszcza małej Zosi z główki. Nie bardzo zresztą umiał to zrobić, ale pocieszał, że zapewne komplikacji nie będzie.
A teraz wrócę do Szamila,.=7h53'.

zapisał Bohdan Cywinski


skomentuj (0)7.09.05, Przerośl

7.09.05, Przerośl

Po wyjeździe wnuków naprawdę zaczyna się sezon jesienny. Można uporządkować warsztat, rozmieszczając go na nowo w całym domu, można wrócić do codziennych obyczajów i harmonogramu dnia. Powrót do merytorycznej roboty jest jednak psychicznie.

uroczyskobiele - Onet.pl Blog

                Psycholog (narkotyki, tatuaże), Neurolog (wyglądasz mi na zdrowego), Chirurg. Ten ostatni gdy tylko wszedłem kazał zdjąć spodnie i niczym za pomocą GPS skierował się do dołu podkolanowego z którego wyłaził soczysty żylak! Cholera, po tylu godzinach na nogach wyglądał.

 

    42 tysiące wolnych wakatów w wojsku, ok. 300 we wszystkich oddziałach Straży Granicznej, ok. 7 razy w roku rekrutacja do policji, reorganizacja Żandarmerii i nowe miejsca pracy, co dzień nowe oferty zatrudnienia w mazowieckiej oświacie. Piękna perspektywa, prawda? Opowiedzmy sobie na pytanie, –.

Wobec powyższej refleksji kolejnego długiego weekendu postanowiliśmy z młodym W. przypomnieć mięśniom i kościom co to ruch i prawdziwa walka! Sił starczyło na godzinę ale czego oczekiwać po początku sezonu gdzie mam nadzieje mniej będzie spożycia a więcej radości z kopania piłki! Przecież kiedyś była całym naszym życiem...

P.S. foto wkrótce!
  

      

just_ashia - Onet.pl Blog

Idzie jesien... zlote liscie na drzewach, delikatne krople rosy zwieszajace sie z lisci o poranku, slonce zachodzace nad brazowymi polami, krotsze dni, nizsze temperatury, nowy rok akademicki, i oczywiscie nowy sezon w sklepach:-)
jesli w tym miesiacu nie bede nic jadla, to moze uda mi sie zdobyc kase na ciuchy ktore chcialabym kupic... w sumie nie jest tego duzo - kurtka z house'a, sliczne jeansy z "nie pamietam.

back on track
z mych obliczeń, a raczej z tego co widze przy ostatniej notce nie dodawałam żadnej notki przez 7 dni; jak na to co sie działo, to duzo...
w sumie najważniejsze jest to, ze odzyskalam w końcu swą druga raczkę.  Nie obyło się oczywiście bez kilku hmmm... malo przyjemnych przygod, ale powinnam.
Kasjerki i moja chęć otrzymania odszkodowania mogloby sie  nam udać, a mnie omineloby kilkugodzinne czekanie w kolejkach w roznych przechodniach (raz braklo miejsc, raz pani nie pasowalo moje skierowanie, raz chirurg sie nie pojawil). Chociaz nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo- moge sobie w CV wpisac znajmość wiekszosci przychodni chirurgiczno-ortopedycznych w krakowie. Za to lekarz, ktory sciagal mi to.

PIŁKA NOŻNA - bloog.pl

Interu Mediolan. W 1995 roku Ronnie doznał pierwszej, kontuzji w swojej karierze, pęknięcia kości goleniowej pod kolanem. Po jej wyleczeniu Ronaldo wrócił na boisko w imponującej formie a po zakończeniu sezonu przeniósł się do Barcelony. Z Barcą podpisał kontrakt na osiem lat, który gwarantował mu 1,5 miliona dolarów rocznie. Ronaldo szybko został polubiony w Barcelonie. Niemal od pierwszego dnia swojego.
Po fatalnym mundialu było jeszcze gorzej, bo Ronaldo dopadała seria kontuzji. Najpierw naderwał sobie więzadło krzyżowe w prawym kolanie i został poddany operacji w paryskiej klinice, pod okiem wybitnego chirurga Gerada Saillanta. Po kilku tygodniach lekarz oświadczył, ze wszystko jest w porządku, a sam Ronaldo stwierdził, że dawno nie czuł się lepiej. Był pełen zapału, deklarował taką grę na takim.Kolana są zerwane.- powiedział Campi. Kilka dni po meczu Ronaldo wyjechał do Paryża, gdzie poddał się kolejnym zabiegom. Po operacji kolana profesor Gerad Saillant poinformował piłkarza, że teraz czeka go 7-8 miesięcy rehabilitacji. Jednak dziennikarze już przekreślili Ronaldo. Uznali, że Brazylijczyk już nigdy nie powróci na boisko. Po niespełna roku Ronaldo wrócił do gry niestety na krótko, bo ponownie.

Dzielnica Willowa - Onet.pl Blog


Dzielnica Willowa
Powieść Fabularna podzielona na sezony i na części.
Statystyka
Wejść 6037
Komentarzy 73

Sandrę, w jej planach to wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej. Teraz ta piękna kobieta siedziała na kozetce zapłakana, choć nierozmazana, bo kosmetyki były zbyt dobrej marki by uległy jej łzą. Chirurg zakładał szwy na jej drobnej dłoni, a Filip stał tuż nad nią.

Wirtualne odciski kocich łapek

Moje prywatne kociambra wczoraj z kolei miały gruntownie umyty kibelek. Dzisiaj będziemy szorować balkon i sprawdzać siatkę zabezpieczającą. Jak dobrze pójdzie - jutro rozpoczniemy sezon balkonowy oficjalnie :)
10:26, poddasze , Rezydenci
Link Dodaj komentarz.

Jutro będę u stada i będzie podawanie antybiotyku. W niedzielę powtórka. Teoretycznie po 10 dniach będzie zdejmowanie szwów, ale nie wiem jak się wstrzelimy w dyżury. A ok 7-8.04 powinny być wyniki histopatologii. No i zobaczymy, co dalej. Zostały jeszcze dwa malutkie guzki.

"żyje... żyje... żyje!" Tak bardzo bałam się narkozy, zabiegu w tak krótkim czasie po sterylce, po stresie ze zmianą otoczenia, po tych łzawiących oczkach. Kurcze, jednak trafiłyśmy na dobrego chirurga i dobrą wetkę prowadzącą. 

I teraz tylko jeszcze ostatnie 1,5 godziny jak na szpilkach aż maleńka wróci do swojego pokoiku... aż dowiemy się wszystkiego.