O czym chcesz poczytać na blogach?

Chirurdzy sezon 6

F*R*I*E*N*D*S

Postanawia walczyć o jej względy. Po długiej drodze niepowodzeń, w końcu zaczynają być razem. Można powiedzieć, że jednym z głównych motywów serialu są ich perypetie, rozstania i powroty:)
W 3. sezonie Rachel dostaje pracę związaną z modą.
Dziewczyna jest w wieku Moniki (ok. 28 lat (3 sezon)) i możemy obejrzeć jak obchodzi swoje urodziny w odcinku "[124] Rachels Finds Out". Rachel i Monika.Maja

*Zajęcia: Była kelnerką w Central Perk, pracowała w domu towarowym, obecnie pracuje u Ralpha Laurena

*Rodzina: Dwie siostry, jedna z nich ma na imię Jill, ojciec jest chirurgiem a matka... taka jak Rachel

*Zwierzęta: pies LaPoo i Mrs Whiskerson, kot rasy Sphinks

*Byłe związki: Chip Matthews, Barry Farber, Paolo, Pete Carney, Billy.Więc uważam je za dobre i oryginalne:P A więc zapraszam do czytania:)

Coś o Monice Geller

Monika jest siostrą Rossa. Jest kucharką w restauracji, Iridium, na 65th i Broadway zanim została wyrzucona. Wkrótce wynajmuje mieszkanie. Biorąc pod uwagę jej pracę jest to ono całkiem niezłe. Nie zajmuje go całkiem legalnie, co ma potwierdzenie w epizodzie "The One With.

dziennik niepełnosprawnej

Pytali co to za zwolnienie, pomału wracajasiły moge pisac co nieco tu , bez nerwów , bym chciała wrócić do pracy po 30 zobaczymy co to będzie , już nie mam natłoku myśli w głowie i paniki, waga maja 67 kg, ale pewno teraz trochę przytyję mam duże dawki leku, jaka straszna ta choroba , nawród był niespodziewany, teraz to przynajmniej rozpoznaję jej oznaki pogorszenia zdajęsobie z tego sprawę wcześnie.

Dobrze sie czują, moje opinie sa takie ze idzie żyć normalnie z ta chorobą i pracowac jeśli pracodawca zaakceptuje szpital psychiatrczny jak coś normalnego do chorych na te schorzenia, jak ktos leży np na chirurgi to nic nikt nie gada z sasiadów np a jak na psychiatrycznym to maja co gadać nieraz

12:35,
piątek, 30 września 2011
ostatnio mnej pracuję

Skączył się sezon pracy jest mniej na szczęście jutro sobota dostałam w końcu wolne , chwilami mam dosyć to jest praca ponad siły, przeglądam oferty pracy a miała to być praca w warunkach chronionych z prawa.

Tunel Śmierci

Tylko tyle że Tacie robili USG a mają w planie znów gastroskopię. USG niczego niepokojącego (jak na stan zdrowia Taty) nie wykazało. Tata dostaje leki przeciwwymiotne oraz kroplówki. Nie pamiętam już czy może coś pić. O jedzeniu na razie może zapomnieć. Sondę będzie miał wyciagniętą jeśli dobrze pamiętam jutro.

00:06, klimza
Link Dodaj komentarz »

Na innym piętrze jest też dyżurka, ale gdzie? Chyba nie pozostaje nam nic innego jak tylko poczekać do jutra. Może jutro Tacie wyciagną tą sondę? Wiemy już (chyba od sióstr) że dzisiaj będzie konsultacja chirurgiczna... Ale po co? przecież była wczoraj na dole...

Właśnie po co?... miałem rację nic nie wykazała...

Nie wiedzieliśmy jeszcze że ten oddział to najgorsze bagno jakie się Tacie.

piątek, 17 lipca 2009
Pomału do przodu...
Dawno już nie pisałem, ale jakoś tak zchodzi. Sezon ogródkowy sie zaczął, a więc i trochę zajęć też. Kiedyś to robił ukochany mój tatuś, a teraz to mnie przypadła zcheda po Nim. Mama dzielnie wykonuje prace "plewienne" lub inne tego typu, a ja.

ŻYCIE CUDEM JEST - Onet.pl Blog

Odwiedziny
Bierne 5062
Czynne 21726
Projektował...
Polski tytuł Prison Break to "Skazany Na Śmierć"  


Także będziemy w końcu mogli oglądać kolejny świetny serial którego w USA jest aktualnie kręcony i emitowany już V sezon a mianowicie KRYMINALNE ZAGADKI MIAMI    Dokładnie nie wiem kiedy jest pierwsza emisja ale lada dzień podam tę informację  Prawa do serialu wykupił Polsat  


Polsat emituje już po raz trzeci pierwszy sezon Grey's Anatomy (Chirurdzy). Gdy zostanie zakończona emisja pierwszego sezonu, od razu zostanie wyemitowany sezon II   Niestety GA leci w czwartki o tej porze co The 4400, niektórzy więc mogą mieć problem z wyborem... Lub.

Ostry Dyżur- Emergency - Onet.pl Blog

Zespół ER

1) Mark Green 2) Carol Hathaway 3) Peter Benton 4) Kerry Weaver 5) John Carter 6) Lucy Kinqht.... .. 7) Elizabeth Corday 8) Daug Ross 9)Abby Lockhart 10) Luka Kovac 11) Cleo.

Przez siebie.Dzisiaj chcę zrobić casting na piszących.

Aby zostać przyjętym" border=0 src="file:///C:/PROGRAM%20FILES/GADU-GADU/emots/2/8P.gif"> do pracy od starającego się, oczekujemy:

1.Imienia i nazwiska

2.Miejsca zamieszkania

3.Specjalizacji (np. lekarz chirurg, czy pielęgniarka)

4.Emaila lub.

...:::SKLEP:::...
1. Ostry dyżur. Sezon 1 - pakiet 4 płyt DVD
2. Ostry dyżur. Sezon 2 - pakiet 4 płyt DVD