O czym chcesz poczytać na blogach?

Chirurdzy online

kopytko *Kopytko - blog4u.pl

Psy rasy Husky :)
Moje ulubione filmy to :
Harry Potter oczywiście (wszystkie części)
Władca pierścieni
Lubie filmy romantyczne takie jak :
Tytanik
Oraz oglądam różne seriale w tym:
M ja Miłość
Na wspólnej
Na dobra i na złe
Chirurdzy
Moje gg to:
7399855
mój tlen:
ratte_1991@tlen.pl
Pozdro ...:::RaTtE:::...

linki

  Blogi Znajomych :)
  -hehe blog mojej siostry :P
  -Blog o moich mychach
  -Blog Michała :)
  gierki online dla dwoje :)
  -Kocur i pies nie dadzą za wygraną ;)
  -Buble Trouble jest grą zręcznościową, która potrafi napradę dobrze wciągnąć...
  gireki online
  -psygarnij kropka ;] nowa wersja
  -jedziemy bmw i omijamy przeszkody
  -budujemy miasto-Uwaga wciaga

Sen jest marzeniem...marzenie, istnieniem... - Onet.pl Blog

Przychodni do przychodni, a stamtąd do szpitala. Nie poszłam na rozpoczęcie roku, dzisiaj nic nie jadłam prawie (z resztą jak zwykle od paru dniu, nie cierpię jedzenia ostatnio =___=). Rano wstałam, poszłam do przychodni (wysiedziałam się w kolejce bite 2h), z której ze skierowaniem do chirurga i badanie krwi odesłano mnie do szpitala. Badanie krwi zrobiła (jedyny + to patrzenie na napełniający się  pojemniczek),a  potem zeszłam do podziemi do chirurga. Wchodzę, patrzę, a tam 30 osób przede mną. Świetnie... kolejne 3h minęły na czekaniu. Kiedy wreszcie.
Miejsca, które lubię odwiedzać...
 • Demotywatory.pl
 • Gendou's Anime Music
 • deviantART
 • Mangi online PL
 • Blog Busika
 • Blog Krogula z Turcji
 • Blog Krogula

Gryonlineidzieci Blog

Lekarskiej wymagają już pewnej wiedzy z zakresu medycyny. To połączenie fajnej zabawy z konkretnymi wiadomościami, bo wirtualny lekarz, jakim jest internauta, musi postawić trafną diagnozę, w przeciwnym razie jest wyimaginowany pacjent popadnie w zdrowotne tarapaty. Niestety takie gry online są jeszcze rzadko spotykane, w języku polskim jest ich tyle, co kto napłakał. Za ciekawostkę za to można uznać fakt, że te gry przyciągają nie tylko pasjonatów internetowych zabaw, ale i prawdziwych lekarzy, którzy uciekając od swojej szarej codzienności chcą przyjrzeć se internetowym rozwiązaniom. Niewiele ich takie gry uczą, ale na pewno ciekawią.

Jak widać, gdy online przybierają najrozmaitsze formy. Dziś wcielić się można w rolę nawet chirurga.

Młodzi Rodzice :) - Onet.pl Blog

   Nastoletnia mamusia
.......Odwiedzam
 •  Serwis mama i tata
 •  Baby shower
 •  Baby online
 •  Pampers
Uśmiechem :)
7. Odwraca się jak się go woła
8. Nauczył się pluć (co nas bardzo martwi :P)
To chyba na tyle :P reszty nie pamiętam martwi mnie tylko ten  jego pempuszek :( niby już nie jest taki wielki ale jednak nadal się boję, że się skończy zabiegiem mimo, że doktor chirurg kazał już zdjąć plasterek ... hmmm dziwne ;|. Ten kaszel itp. okazał się zapaleniem oskrzeli ale powoli dochodzimy już do siebie, pani doktor którą synek uwielbia(wiecznie z nią gada jak jest badany) przepisała mu antybiotyk ale mój Kubula się tak wycwanił, że zaraz wszystko.

Pan Adaś

Zrobić biopsję i dopiero ewentualnie wycinać. Troszkę się przestraszyłem, bo "biopsja" kojarzy się mało kolorowo, zwłaszcza, że w Łodzi wykonują takie coś na oddziale onkologicznym w szpitalu pana Kopernika, czy jakoś tak. No ale stwierdziła, że w przychodni akurat jest chirurg, to niech on to obejrzy. Dała skierowanie, kolejna godzina w kolejce, a chirurg stwierdził, że to zwykły "kaszaczek" (na plecach) i jakas zmiana skórna (na nosie). O ile "kaszaczek" może wyciąć to stwierdził, żeby przyjśc dopiero jak będzie rosło bo teraz.

Kominek
O takiej jednej...
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna