O czym chcesz poczytać na blogach?

Chipsy

Habla en voz baja, si usted habla de amor. - Onet.pl Blog

- Nie mam zamiaru szwędać się po lekarzach.
   - Dobrze, będziemy. - powiedział Fernando, po czym wziął mnie znowu na ręce i wyszedł z gabinetu. - Mogłaś być bardziej uprzejma dla niego. On chciał Ci tylko pomóc.
   - Przepraszam, ale jak mnie coś boli to tak reaguję nerwowo. Muszę się jakoś poprawić.
   - Wystarczy, że będziesz mniej krzyczała. - uśmiechnął się(...)

Wybiła godzina 16:00. Ja, jak i Justine, siedziałyśmy w salonie i objadałyśmy się niezdrowymi rzeczami. Ja już dałam sobie spokój ze zdrową żywnością i przeszłam na niezdrową. Frytki, pizza, chipsy, czekolady, hamburgery... To jest to, co właśnie teraz będę jadła.
   - Ha ha ha ha. - śmiała się Jus, po tym, jak skończyłam jej opowiadać, co działo się u lekarza. Nie wiem co w tym takiego śmiesznego było, ale sama również zaczęłam się śmiać. - O mój Boże... Ty to jesteś niedobra. Nawrzeszczeć na lekarza, który chciał Ci tylko pomóc.
   - Zdenerwował mnie. A ja siedziałam jak ten kołek w gabinecie i czekałam. Dobrze, że Nando był, bo nie wiem czy bym wytrzymała. On jest taki kochany i tak cudnie całuje, a ten jego zapach... Mogłabym godzinami go wąchać... I te.

reklama blog

Dwóch chłopców, w wieku już starszym, oddaje sięw pokoju chłopięcym rozrywkom - jeden zawzięcie walczy na komputerze, drugi, leżąc na tapczanie, delektuje się chrupkami z mlekiem. Zwabiona hałasem, wchodzi mama [pewnie prosto z zakupów]. "Co tu się dzieje? chłopaki, na dwór". Chłopcy obrzucają mamę spojrzeniem sugerującym chęć morderstwa, jednym kopem odpalają rowery i oddają się rozrywkom w centrum handlowym - jeden zawzięcie walczy na komputerze, drugi, leżąc na ławce, delektuje się batonem, o zbliżonym [podobno] składzie do mleka z chrupkami. Hasło reklamy - "Sposób na wolność"

3a. Star Chipsy. Na siedzeniu kolejki górskiej w wesołym miasteczku sadowi się młodzieniec. Siadająca obok niewiasta [moje dziecko natychmiast orzekło, że to "mama"] powierza mu pod opiekę paczkę chipsów, nie nadąża z zapieciem zabezpieczenia i zaczyna się jazda. Po zakończeniu jazdy mamy już nie ma na siedzeniu, młodzieniec z filozoficzną miną sam pochłania chipsy. Hasło "Star Chips - spożyj przed dwudziestką, no"

3b. Na ławce czuli się do siebie młodziutka para, obok leżą Star Chipsy. Podkrada się do nich starszy pan, chyłkiem kradnie chipsy, ucieka, ale cóż, przypadek - drzwi od autobusu przycinają mu.

Przepraszam... Czy możemy rozmawiać o pogodzie...?

Dr G. ma przecież zasady... tylko naprawdę są one dziwne... a i jeszcze jedno... mówił, że będzie pytał tylko z bazówek!.. Tylko jakim cudem nikt nie zaliczył, skoro każdy Bochenka to od początku do końca i od końca do początku umie!!!... i to bazówki...
?

P.S.Pozdrawiam konkurencję z "Warsaw Medic" - jeden z aksonów:)

wilk
2004-03-26 17:08:15 skomentuj (4) Wchodzisz i komentujesz na własną odpowiedzialność!


chipsy
Dla moich chipsów! AnitaAnitamta & KaZiUtA WszechMogąCa... (kolejność alfabetyczna:) joł:>
Moje chipsy... są dobre... takie paprykowe... i nawet promocja jest - 20% gratis za tą samą cenę... i "rżnąć" je można... hehe;)
i do zębów się przyklejają te chipsy, jak to chipsy... deem, ale inteligentne:>
ogólnie to one nigdy się nie przeterminują, bo to takiej długiej świeżości chipsy, z milionem dodatków typu E-951, E-330 etc.etc.

finito
wilk
2004-03-27 10:13:39 skomentuj (0) Wchodzisz i komentujesz na własną odpowiedzialność!
i znów powrót do otrzewnej,a potem party...
echhh
i koniec wolnego...
jutro rano do Wa-wy.

chipsy i cola

Została przeprowadzona w Japonii. A szkoda bo sami z chęcią poczulibyśmy się jak orły.

Bez ‘skoczka’ wygląda to tak…

Te jakże sympatyczne toelaty znaleźliśmy tutaj.

2 Odpowiedzi do “Poczuj się jak Adam. Prawie.”  1. 1 Toalety toalety. « chipsy i cola Trackback o 4,.