O czym chcesz poczytać na blogach?

Chińskie centrum handlowe

Should I stay or should I go?

Podziwiać Starą Papiernię w Konstancinie [jeśli ktoś będzie kupował tam lody, niech weźmie dwie gałki: malagową i szarlotkową - kozactwo do sześcianu] oraz chińskie centrum handlowe. Po wizycie w tym ostatnim obiekcie doszedłem do wniosku, że chyba zostanę rasistą. Pół miliarda Chińczyków napierdalających z prędkością światła w.

''Bo kochanie polega właśnie na tym, że się kogoś przytula i się go dużo razy całuje.'' - Onet.pl Blog

Wydęła usta i wyszła z kanciapy.

 - Byłem - chłopak wzruszył ramionami. - Nie moja wina, że masz aparat słuchowy z chińskiego* - westchnął. 

  Wydęła wargi i przyspieszyła. Zniknęła za zakrętem. Albus westchnął i poszedł do.

***

* w mojej miejscowości powstało takie ''Chińskie Centrum Handlowe'' Tam jest dosłownie wszystko i same badziewie :D

Wędrówka na Wschód

11:11:43
I po barmanie!

Korzystanie z chińskich toalet jest nielada doświadczeniem... którego niestety nie da się uniknąć. O formie toalet świadczy samo chińskie wyrażenie "skorzystać z toalety" 上厕所 czyli dokładnie "wejść na kibel"

Słynne dziury w podłodze znaleźć można nawet u nas,.
2006-03-11 05:43:42
Rowery w Chinach

Im dalej na południe, tym więcej ludzi. Im więcej ludzi tym więcej rowerów...
Oto parking przed centrum handlowym w Chengdu...


skomentuj (3)
2006-03-15 14:12:14
Z cyklu tablice i tabliczki...

matkamojegodziecka.blog

Mogę zapomnieć, bo notorycznie zapominam o kwiatach dla niej. Figurowały obok ziemniaków, marchewki, jogurtu, mleka i psiej karmy. I choć zwykle kierowała wyprawami do centrum handlowego, tym razem została w domu, bo musiała oszczędzać siły na przeprowadzenie innego przedsięwzięcia: Przyszła Matka zawsze wykorzystywała sobotnie ranki do poczynań.

Szybko się męczy.

„Choćbyś się przeprawiał swoją tratwą przez rzekę sto razy w tym samym miejscu i nigdy nic się nie stało” – mówi stare chińskie przysłowie. - „To kiedyś przyjdzie ten ostatni raz, bo na drugim brzegu będzie czekał na ciebie celnik”.

skomentuj (13)Od ciężaru brzucha Matka Mojego Dziecka swobodnie buszuje po sklepach. Poprzestaje na najbliższej okolicy, bo nie nabrała jeszcze sił na tyle, żeby wypuszczać się do centrum. Podczas pierwszej eskapady odwiedziła sklep, w którym w ciągu ostatnich miesięcy była gościem z największym brzuchem. Ekspedientka spojrzała na nią z wyraźnym.

Your heaven's a lie... - Onet.pl Blog

Mam ostatnio fazę :3 [ Spellbound || Exile || Wonderful life || Dark City || Gimme more || W moim kraju ]. I może jeszcze wrócę na chwilę do Changa. On ma oczy! XDDDD Małe i chińskie ale są. Śliczne :3 A tutaj mamy coś, do czego zrobienia natchnęli mnie Olo oraz mtv XDDDD

Tyle.

Przykładem tró hetero, jak nic x_X Do tego Biu mnie prześladuje <.<’ okej, o ile zniosę stworzenie Biupodobne w filmiku w necie, to facet kropka w kropkę jak Biu w centrum handlowym przez które idę to już leciutka przesada xoX

Żeby pozbyć się awersji do ChangxBiu.