O czym chcesz poczytać na blogach?

Chicago tribune

post-ortodoks 2.0

Premierę jako felieton w „Chicago Tribune” w 1997 r. Napisała go Mary Schmich.

W Youtube znalazłem teledysk

Informacja z Wikipedii.


post-ortodoks 2006-07-24 22:37:36
skomentuj (4)


sakayayallah | Nie posiadam teorii – podróżuję

I kiedy na mocy amnestii w maju 1953 Fidel opuszczał więzienie, Mirty i Fidelito nie było u bram. Małżeństwo z Mirtą zostało zakończone. Podobno „zanim dotarł z więzienia do domu, jego koszula była czerwona od szminki” – pisał Jules Dubois, hawański korespondent „Chicago Tribune”.

Reżim Batisty krwawo rozprawiał się z rewolucjonistami. Odcinano im genitalia i pozostawiano, by wykrwawili się na śmierć. Castro uznał, że może go spotkać to samo i z obawy o swoją męskość,  odsunąl się od działalności.

Enter My Mind

Albo w ogóle okaże się nieprzydatny? Jest też np. opcja dostępu na 60 minut. Kosztuje to 10,98zł. Ktoś chyba przesadził z tymi cenami… Zaznaczyć muszę, że swobodnie mogę korzystać z obszernych artykułów jakie ukazały się np. w „Chicago Tribune” czy „New York Times”. I to nie tylko tych sprzed kilku dni, ale wielu lat wstecz…

13:17, lebron26 ,.

Armia Boga kontra Imperium Zła * God's Army vs Evil Empire

The Business InsiderlinkW 1968 r. Gubernator Kalifornii Ronald Reagan podpisał dokument, który w konsekwencji doprowadził do produkcji samochodu z napędem elektrycznym.

Reagan and Thatcher Not As Tight As They Appeared Kira Zalan Chicago Tribune linkBrytyjski historyk twierdzi, że Reaganowi nie łatwo współpracowało się z Thatcher. Do spornych tematów należały m.in. Falklandy, rozbrojenie nuklearne i Gorbaczow.

Barbour Recalls Reagan As No ‘Purist’Jackie Colmes.