O czym chcesz poczytać na blogach?

Chicago musical

...twarz, która nie wiedziała, że mogła być piękna...

Się nad nim nie lituje. Wręcz odwrotnie. Gra przed nim, tak jak Roxie gra przed nim kobietę w ciąży.

Happy end

Dzięki mamieniu publiczności, Roxie zostaje wypuszczona z więzienia. Świat stoi przed nią otworem. Jest uwielbiana przez prasę i Chicago (co właściwie zawsze idzie w parze). W końcu jednak okazuje się, że świat natychmiast zwraca oczy ku innej morderczyni. W ten sposób Roxie zostaje zapomniana, tak samo jak uwolniona wcześniej Velma Kelly. I tutaj bym skończyła film, zostawiając kwestię dalszego życia Roxie widzowi, a także po to, by odwdzięczyć się tragicznym postaciom filmu. Twórcy jednak poszli dalej, idąc za musicalową formą. Roxie marzy wciąż o sławie i w końcu się jej udaje. Wraz z Velmą zakładają duet i odnoszą sukces. W ten sposób mamy Happy end i uwielbienie widzów.

Aplauz


Siłą reżyserii „Chicago” nie jest sam pomysł na.

||Your the best fansite about Ashlee Simpson|| - Onet.pl Blog

Ashlee w dniu 14 grudnia w NYC

   

 

7 comments

10 December 2009
Candids | Ashlee i musicalu

Długo zapamięta ten pokaz. Simpson

była rewelacyjna, a kolejne show mają ruszyć już 7 lutego. Ash ostatnio się podzieliła swoimi

wrażeniami w związku z ''Chicago''

-"Woo, pierwszy tydzień CHICAGO, było tam tak ciepło i niewyrażnie! Ekipa sprawiła, że

poczułam się jak w domu...KOCHAM! Dięki ludziom, którzy przyszli na show!"

 

Ashlee w dniu 9 grudnia w Nowym Jorku na spacerze z Bronx'em

akacia blog


2003-04-15 18:55:47 >> :::CHICAGO::::::

Nie uwierzycie...zostałam posądzona o obijanie się:P ja tak skrzętnie zapisująca każdy swój oddech i ruch akacia...:D a więc co ostatnio przedewszystkim byłam w piątek..( nio dobra może troche zaniedbałam) na przecudownym musicalu CHicago..(obecnych tam ze mną prosze o wyrażenie swojej opini:P)
Musical jak zwykle profesjonalnie przygotowany przez gdyńską ekipe zachwycił mnie...niestety to na co najbardziej liczyłam czyli ciekawa choreografia została tym razem bardzo spyłcona..(męska troche mniej.

Witam w moim piekle - sedzinapilkarskaPozdrawiam i zapraszam do ZOO

Agniesia

sedzinapilkarska 2011-07-03 12:10:40


Bo życie musicalem jest
Wczoraj byłam na ponad dwugodzinnym rajdzie po musicalach, na którym można było zobaczyć fragmenty Mamma mia, Miss Saigon, Chicago, Upiora w operze, Grease, Jesus Christ Superstar i innych. Kolorowe kostiumy, wspaniała muzyka i choreografia, rewelacyjna atmosfera i owacje na stojąco. Ogromne gratulacje dla reżysera Antoniusza Dietziusa i jego zespołu. Kawał dobrej roboty. Tutaj więcej o musicalu.