Chicago bears

4th Down

3.

Na koniec zostawiłem sobie wisienkę na torcie, a właściwie dwie, bo oba mecze, które mogłem oglądnąć zapowiadały się widowiskowo. Koniec końców zobaczyłem oba, ale że New England Patriots – Chicago Bears jest raczej meczem bez historii – gładkie zwycięstwo tych pierwszych – napiszę kilka słów o starciu, które bezpośrednio dotyczy New York Giants. Dallas Cowboys już w połowie sezonu pogrzebali swoje playoffowe szanse. Ich.

Pol-Sport

sobota, 31 stycznia 2009
Pierwszy punkt Wisły

Dziesięć tygodni młodzież Wisły Chicago musiała czekać na pierwszy swój punkt w tegorocznych rozgrywkach halowej National Soccer League. Nie jest to wprawdzie wydarzenie kolejki w Major Division, bo w najmniejszym nawet stopniu piątkowy remis nie poprawił.

I aż cztery porażki. Ale też jest już tradycją, że w playoffs szarość ta zamieniana jest na bardziej wyraziste barwy, które skutkują niespodziankami, niekiedy nawet sensacjami.Tak było trzy lata temu, kiedy w finale Integra, pokonała Russian Bears 3 : 0. Była to jedyna porażka i jedyne stracone sety Rosjan, wszystkie dotychczasowe mecze kończyli oni na sucho. Podobnie było w ubiegłym roku. Integra przegrała wprawdzie w finale z White Eagles, ale sam awans do decydującej rozgrywki był.

Wszystko, co może być!!!

Piłkarski w Hiszpanii Estonia - Polska 0:4 4 lutego - Adam Małysz wygrał w Titisee-Neustadt konkurs z cyklu Pucharu Świata w skokach narciarskich. 4 lutego - w finale Super Bowl w futbolu amerykańskim ligi NFL rozegranym w Miami Indianapolis Colts pokonali Chicago Bears 29:17 7 lutego - mecz piłkarski w Hiszpanii Słowacja - Polska 2:2 14 - 18 lutego - halowe mistrzostwa świata w hokeju na trawie w Austrii, finał mężczyzn RFN - Polska 4:1 18 lutego Neil Robertson pokonał Andrew Higginsona 9:8 wygrywając Welsh.