O czym chcesz poczytać na blogach?

Chevrolet camaro

motoryzacja_blog

Komentarzy: 0 Camaro 2008 2007-01-10 Chcę wam pokazać przepiękne autko Chevrolet Camaro. Wyjdzie ono dopiero pod koniec w 2008 roku, a do sprzedaży trafią w 2009. Nowy Camaro ma być niemal identyczny jak pojazd koncepcyjny, stanowiący nowoczesną interpretację modelu z rocznika 1969, uważanego przez wielu za najlepszą wersję pierwszej generacji tego modelu. Napędzane.

Magda M - moja historia - Onet.pl Blog

Chodzenia,zatrzymał się i oparł o barierkę.
- Tylko ten jeden raz.Zobaczę jak to jest i więcej tego nie zrobię - pomyślał sobie w duchu.
Jakiś czas później usłyszał głośne ryki silników samochodowych.Odwrócił się,a jego oczom ukazały się samochody marki Ford Mustang,Chevrolet Camaro,Chevrolet Corvette.W większości były to samochody tuningowane do tego stopnia,że trudno było rozpoznać niektóre marki.Było też kilka motocykli.Na jednym z nich,zobaczył znajomą postać.Był to Wojtek.Zdjął kask i podszedł do nieco oszołomionego Piotra,który wpatrywał się w.

Wszyscy jesteśmy złączeni w wielkim kręgu życia. - Onet.pl Blog

Rodziców, z którymi w ogóle nie ma kontaktu, czuje się bezkarny. Nadużywa przekleństw, popadł w nałóg tytoniowy, nie wyobraża sobie tygodnia bez imprezy, a imprezy bez alkoholu. Jego największą miłością nie jest dziewczyna - twierdzi, że baby to same kłopoty - lecz czarny Chevrolet Camaro, który dostał jako prezent urodzinowy.

Pamietnik Belli Swan - Onet.pl Blog

Rozpakować, a potem pokaże ci twoją niespodziankę- mruknął i wyszedł z domu. Pozanosiłam po kolei walizki na górę i zaczęłam się rozpakowywać. Uwinęłam się w zaledwie godzinę i czym prędzej popędziłam na dwór. Nie mogłam uwierzyc w to co zobaczyłam ,przed domem stał srebrny Chevrolet Camaro, rzuciłam się ojcu na szyję.

-Dziękuję- szepnęłam i pocałowałam go w policzek. Chwilę później koło mojego kochanego autka pojawił się duży czarny Jeep.