O czym chcesz poczytać na blogach?

Chevrolet aveo

MiKaAla - Onet.pl Blog

Z deszczu ale pewnie pełen błota spał smacznie wtulony w Kasię. Zgasiłam światło, tv i poszłam spać. A pod koniec nocy przyśniło mi się, że moja mama, która co prawda nie żyje już od 17 lat, postanowiła, że samochód który muszę kupić to ma być Chevrolet Aveo i że będzie mi dopłacać po 500zł do każdej raty kredytu. Jeszcze pomyślałam, że dobrze byłoby wziąć kredyt na 3 lata, bo tyle jeszcze mama pobędzie tu z nami, wyliczyłam, że pewnie taka rata musiałaby sięgać 1000zł, ale z mamy wsparciem dam radę!.

Ego sum Dominus Deus tuus - Onet.pl Blog

Na moje życie:)


Z innej beczki...:-)
   
To jest model samochodu, który mi sie niesamowicie podoba! Ale żeby go kupić musiałabym chyba wygrać w TOTKA- co jest średnio realne... Ten model to CHEVROLET AVEO LT SEDAN (piszę, bo go za bardzo na zdjęciu nie widać). Tylko on jest niesamowity w kolorze czerwonym lub czarnym . Piszą na stronie Chevroleta, że kosztuje on od 36 400 zł... a mnie i tak na takie cacko nie stać (już nie wspomnę, że piszą, że jest to.

Samochody

Zostanie 800 tysięcy samochodów. Za dwa lata może to być milion. Polskie wytwórnie cenione są w macierzystych koncernach za jakość i wydajność. To sa główne powody , dla których w Polsce będzie produkowany Fiat 500 w Tychach, Opel Astra III sedan w Gliwicach i Chevrolet Aveo na Żeraniu. Wartość tegorocznego eksportu firm motoryzacyjnych może osiągnąć 14 mld dolarów.

benzynę mam we krwi


Prezydent Meksyku - Felipe Calderón - został honorowym chrzestnym pierwszego Chevroleta Aveo, który opuścił taśmy produkcyjne nowej fabryki GM w Potosi San Luis.

Villa de Reyes, San Potosi Luis - "To znak, że możliwa.