O czym chcesz poczytać na blogach?

Cherrybomb

Harry Potter - bloog.pl

   
 

Hejka wszystkim !


A oto troszkę nowości:


1. Do neta trafiły nowe plakaty i bannery filmu

Starcie Tytanów . W tym filmie wystąpi oczywiście

nasz kochany Ralph Fiennes (Voldemort), który wcieli się w rolę Hadesa.

 


2. Już niedługo w kinach pojawi się nowy film Ruperta Grint'a (Ron)

CHERRYBOMB.


Harry Potter & High School Musical & Olsenki - Onet.pl Blog

Ostatnio kazda gwiazda Harrego Pottera rozszaza swoje horyzonty.  Emma Watson po raz kolejny udowodniła, że stać ją na wiele, biorąc udział w filmie - The Tale of Despereaux. Film mial juz premiere dziś w USA i Angli. Na razie nie ma zdjec z tej uroczystości ale można zobczyc fotki z konferencji ktora sie odbyla 2 tygodnie temu w Los Angeles.

W USA Today pojawil sie nowy wywiad z Emma,  w skrócie wspomina o kręceniu Księcia Półkrwi oraz o Insygniach Śmierci.

 Jesteśmy teraz starsi o rok od naszych bohaterów, więc czuję tak jakby film było tym, co przeżywałam w tamtym roku. To wszyscy w dość krępujący sposób uwypukla różnice miedzy tokiem myślenia dziewczyny, a chłopaka. - mówi Watson.

Harry Potter i Insygnia Śmierci,siódma a zarazem finałowa część opowieści o młodym czarodzieju, będzie kręcona już w lutym, a pojawi się w dwóch osobnych częściach.

Po tym wszystkim będę czuć, że zrobiłam już wszystko, co mogłam. Na razie nie mogę sobie tego wyobrazić, ze względu na to, że przygoda z HarrymPotterem jest nieodłącznym elementem mojego życia i nie chcę,żeby to się skończyło. Ciężko mi myśleć, że mam 18 lat i nigdy więcej mogę jużnie zagrać w tak wielkiej produkcji. - dodaje Emma.


W ślady Emmy poszedł również Rupert Grint. Aktor dostał główną rolę w'Cherrybomb', której to premiera będzie miała miejsce w lutym 2009roku. Narazie można zobaczyc.