O czym chcesz poczytać na blogach?

Charts top 100

Tokio Hotel

HMV: "Tutaj praktycznie wszyscy ściągaja piosenki z internetu. Singiel TH miał bardzo złe notowania w download. A te kilka sprzedanych CD's nie wystarczają na dobre miejsce w Charts'ach. Priya Elan- brytyjska redaktorka muzycznego magazynu "NME" dodaje hipoteze dlaczego TH "dali plame". "W Anglii zostali porównani do zespołu-EMO tak.Problemu. Tylko ich atak na angielskich listach przebojów wywołał wielkie zamieszanie. Singiel "Ready Set Go" dostarł tylko do 77 miejsca i wciągu dwóch tygodni zniknęli z Top 100. Chłopaki z US5 w 2006 roku wdrapali się z piosenką "Maria" na 38 miejsce i byli o wiele popularniejsi. Ale od czego to zależy? Czy te "małpki z wyspy" żyją.

Tokio Hotel - bloog.pl

Tego nic dobrego ne wyjdzie. Dużo chętniej zostawiam to kobietom! Ale tak szczerze: cała trójka wygląda dobrze. Czy nie??

Dostajesz 1000 listów, maili,... co dotychczas najbardziej cię wzruszyło, jeśli chodzi o fanów?
Gustav: Nie mogę się powołać na jedną rzecz. Jestem zawsze mega poruszony, kiedy.Bandu z Magdeburgu. Bill, Tom, Gustav i Georg mają całą generacje nastolatków w swoimch rękach, zgarniają wszystkie nagrody, grając dwa ogromne Tournee i zdobywając wysokie miejsca w Charts'ach.
Wymarzona kariera!
I czy to powinno być już koniec?
Przynajmniej Pop-tytan Dieter Bohlen widzi, że gwiazda od Tokio Hotel maleje. W wywiadzie.Po długim czasie wskoczył z powrotem na listy. Dwa single "Über´s Ende der Welt" i "Spring nicht" utrzymały się tylko przez dwa tygodnie w Top 10.
Dla zepsucia swojej sławy SuperBand - będzie cierpkie rozczarowanie.
Chłopacy czują, że nie będzie już wokół nich takiego szumu niż rok temu- i szukają teraz.

:*:*:*US5.. sweet!!:*:*:* - Onet.pl Blog

Top Kids 13

Na rynek weszło już nowe wydanie płyty Top Kids 13, a w nim US5 ze swoim przebojem Round&Round pod dziesiątym numerem xD. Oto okładka:

 

dOniaa;) (23:27)
no comments
Znowu na Girls Charts! xD
3 few comments
Najgorętsi faceci
Na niemieckiej Vivie w plebiscycie na 100 najgorętszych facetów US5 zajęli 2 miejsce!! Należy się!!!! ;*****xD

Gwiazdy z Pod Skrzydeł Disneya. :) - Onet.pl Blog


2007
6 Lutego 2007 wydała swój debiutancki album Headstrong sponsorowany przez wytwórnie Warner Bros. Records. Płyta znalazła się na 5. miejscu notowania Billboard 200 album charts, sprzedając się w nakładzie 60.000 kopii. Wydała singiel Be Good To Me. 19 Września 2007 wydała kolejny singiel He Said, She Said, który miał swoją premierę w programie MTV.Gra Sharpay Evans w musicalu High School Musical przyniosła jej sławę jako nie tylko aktorki ale i również piosenkarki. Zaśpiewała trzy piosenki What I've Been Looking For, Bop to the Top i We're All in This Together. Piosenki znalazły się na rocznym podsumowaniu listy Billboard Hot 100.Wydała również dwa solowe single: Some Day My Prince Will Come i Kiss The Girl. Podpisała kontrakt z wytwórnią płytową Warner Bros. Records. Nagrywając swój debiutancki album,.