O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Charts

Triinu Kivilaan - Polish fansite| Fallen, Is it me, Now and Forever - Onet.pl Blog

 

Listy przebojów "Be with you":

#12 (7) Deutsche DJ Black Charts(tydzień 50, 108 głosów)

...::::Życie jest piosenką::::... - Onet.pl Blog

Calogero

Urodził się 30 lipca 1971 w Échirolles, blisko Grenoble. Zanim skończył 6 lat wykazywał już zainteresowania muzyczne. Potrafi grać na pianinie, flecie, gitarze basowej.W 1986r. stał się głównym wokalistą i autorem tekstów w zespole o nazwie „Les Charts”,który założył razem ze swoim bratem, Gioacchino i przyjacielem z dziciństwa. Les Charts nagrali 5 albumów : L’océan sans fond (1989), Notre monde à nous (1991), Hannibal, (1994), Acte 1 (1995), i Changer (1997). Kiedy zespół wydawał się tracić swoją popularność, Calogero zdecydował się na wylansowaniu siebie jako solisty i nawiązał kontakt z autorami tekstów i linii melodycznych popularnych, takich jak Zazie czy Pascal Obispo. Ten ostatni pomógł mu w wyprodukowaniu jego pierwszego albumu „Au milieu des Autres” (2000). Jego kolejny album, CALOGERO (2002) był ogromnym sukcesem z.

:*:*:*US5.. sweet!!:*:*:* - Onet.pl Blog

W najnowszym wydaniu magazynu Popcorn jest przepiękny plakacik US5!!!! A oprócz tego są już rozdane Mikrofony Popcornu! Poniżej wyniki:

Zespół Roku - Świat
1. Tokio Hotel
2. US5
3. Lexington Bridge

Wokalista Roku - Świat
1. Bill Kaulitz
2. Richie Stringini
3. Chris Watrin
  
dOniaa;) (23:26)
no comments
Foteczki

A oto foteczki US5 z planu teledysku oraz inne [najnowsze!]. Prawda, że śliczne?:*

  

dOniaa;) (23:18)
no comments
Net Charts

W.

Tylko koci świat :-)

Fiat wykorzystał ten utwór do reklamy swoich samochodów. W 2006 roku planowane jest wydanie płyty Blog 27 w kolejnych europejskich krajach, Australii, Stanach Zjednoczonych oraz Japonii, gdzie pierwsza trasa promująca album rozpoczeła się na przełomie czerwca/lipca 2006 r.

We wrześniu <LOL> pojawił się w japońskich sklepach muzycznych. W połowie października, najpierw w internetowych serwisach informacyjnych, potem w czasopismach i telewizji, zaczęły pojawiać się donosy o domniemanych sukcesie zespołu Blog 27 w Japonii - pisano o zajęciu pierwszego miejsca na liście "National Airplay Charts" przez utwór "Uh La La La". W niektórych źródłach pojawiały się także entuzjastyczne komentarze członkiń zespołu na temat owych wydarzeń. Do tej pory jednak nie ukazały się dokładne informacje ani na temat samej listy "National Airplay Charts" (najprawdopodobniej chodziło o Oricon Airplay Charts, gdzie "Uh La La La" dobiło do 18. pozycji), ani tego, w którym z notowań i w jakiej kategorii zespół plasował się na domniemanym pierwszym miejscu (najprawdopodobniej w kategorii wykonawców zagranicznych).

Na początku roku 2007.

Witch Winx i muzyka

Oraz we Włoszech, gdzie firma Fiat wykorzystała ten utwór do reklamy swoich samochodów. W 2006 roku planowane było wydanie płyty Blog 27 w kolejnych europejskich krajach, Australii, Stanach Zjednoczonych oraz Japonii, gdzie pierwsza trasa promująca album rozpoczeła się na przełomie czerwca/lipca 2006 r. We wrześniu pojawił się w japońskich sklepach muzycznych. W połowie października, najpierw w internetowych serwisach informacyjnych, potem w czasopismach i telewizji, zaczęły pojawiać się donosy o domniemanych sukcesie zespołu Blog 27 w Japonii - pisano o zajęciu pierwszego miejsca na liście "National Airplay Charts" przez utwór "Uh La La La". W niektórych źródłach pojawiały się także entuzjastyczne komentarze członkiń zespołu na temat owych wydarzeń. Do tej pory jednak nie ukazały się dokładne informacje ani na temat samej listy "National Airplay Charts" (najprawdopodobniej chodziło o Oricon Airplay Charts, gdzie "Uh La La La" dobiło do 18. pozycji), ani tego, w którym z notowań i w jakiej kategorii zespół plasował się na domniemanym pierwszym miejscu (najprawdopodobniej w kategorii wykonawców zagranicznych). Nagrody i nominacje 2006: Bravoora – Zespół roku (nominacja) 2006: Mikrofon Popcornu – Debiut roku.

Charts top 100

Tokio Hotel - bloog.pl

Tego nic dobrego ne wyjdzie. Dużo chętniej zostawiam to kobietom! Ale tak szczerze: cała trójka wygląda dobrze. Czy nie??

Dostajesz 1000 listów, maili,... co dotychczas najbardziej cię wzruszyło, jeśli chodzi o fanów?
Gustav: Nie mogę się powołać na jedną rzecz. Jestem zawsze mega poruszony, kiedy.Bandu z Magdeburgu. Bill, Tom, Gustav i Georg mają całą generacje nastolatków w swoimch rękach, zgarniają wszystkie nagrody, grając dwa ogromne Tournee i zdobywając wysokie miejsca w Charts'ach.
Wymarzona kariera!
I czy to powinno być już koniec?
Przynajmniej Pop-tytan Dieter Bohlen widzi, że gwiazda od Tokio Hotel maleje. W wywiadzie.Po długim czasie wskoczył z powrotem na listy. Dwa single "Über´s Ende der Welt" i "Spring nicht" utrzymały się tylko przez dwa tygodnie w Top 10.
Dla zepsucia swojej sławy SuperBand - będzie cierpkie rozczarowanie.
Chłopacy czują, że nie będzie już wokół nich takiego szumu niż rok temu- i szukają teraz.

Tokio Hotel

HMV: "Tutaj praktycznie wszyscy ściągaja piosenki z internetu. Singiel TH miał bardzo złe notowania w download. A te kilka sprzedanych CD's nie wystarczają na dobre miejsce w Charts'ach. Priya Elan- brytyjska redaktorka muzycznego magazynu "NME" dodaje hipoteze dlaczego TH "dali plame". "W Anglii zostali porównani do zespołu-EMO tak.Problemu. Tylko ich atak na angielskich listach przebojów wywołał wielkie zamieszanie. Singiel "Ready Set Go" dostarł tylko do 77 miejsca i wciągu dwóch tygodni zniknęli z Top 100. Chłopaki z US5 w 2006 roku wdrapali się z piosenką "Maria" na 38 miejsce i byli o wiele popularniejsi. Ale od czego to zależy? Czy te "małpki z wyspy" żyją.