O czym chcesz poczytać na blogach?

Charlie hunnam

kaari blog


I to, że brak mi słów bo film genialny wprost!
Ja się na serio nie spodziewałam, że takie 'mordobicie' za przeproszeniem tak mi się spodoba! Może dlatego, że to mordobicie nie jest w tym filmie najważniejsze...
Główne role zagrali Elijah Wood i Charlie Hunnam.
Pierwszy od zawsze kojarzy mi się tylko z Władcą Pierścieni a drugiego nie znałam i jaki rezultat? Obaj zagrali genialnie (że już nie wspomne o ich wizualnych zaletach :P)
Bohaterem filmu jest student Harvardu niesłusznie wyrzucony z uczelni. Po.

Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym - Hello - bloog.pl

I jak wiadomo każda gwizda ma coś w sobie i ma jakis tam styl i na swój sposób jest oryginalna, no ale wiadomo nie każdy ma taki sam gust i dobrze!!No to jak się juz tak rozpisalam to mooże wymienie tez najpszystojniejszych facetow wsród znanych.. a więc tak: Charlie Hunnam, Christiano Ronaldo, Rafał Cieszynski, Omari Grandberry i jak sobie przypomne to dopisze<lol>!!
No to ja są faceci to może jakies panienki powypisuje tak patrząc okiem dziewczyny, które są.

I'm not a part of a redneck agenda!

Film jest bardzo ciekawy, pokazuje wiele złych, jak i dobrych cech człowieka. Mnie osobiście bardzo poruszył. Akcja dzieje się (chyba) w XIX-wiecznej Anglii. Historia intryguje, jest wzruszająca, niekiedy zabawna i często smutna. Główną rolę odgrywa tu Charlie Hunnam. Bardzo polecam wam ten film! Zaznaczam, iż opowiedziałam tylko niewielką część historii - trzeba to zobaczyć na własne oczy!
Oto link do jego oficjalnej strony internetowej: "Nicholas Nickelby".Mam.

happiness is easy - Onet.pl Blog

Jestem mile zaskoczona, bo znam naprawde niewiele filmów, które dostałyby u mnie +.Nie będę tu pisała recenzji, bo to bez sensu...napewno film przedstawia 'kiboli' w dobrym świetle:)
[ Tylko czemu on musiał umrzeć?! ;(  ] <---dodam jedynie, że Charlie Hunnam jest boski!:D


                                   . ..